Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie odpuszczają rządowi i kierowcom. Dziś znów blokady dróg

Utworzony przez dołgwird, 10 lutego 2015 r. o 08:36
Niedawno był opłatek PSL-owski w Białej i w Lublinie. Są w internecie fotorelacje z tych donisłych wydarzeń dla rolników z PSL-u. Proponuję obejrzeć, zobaczyć kto tam się afiszował. Zabronić udziału w blokadach tymże. W szczególności, sadownikom z gm. Konstantynów. Podziękować klerowi, szczególnie plebanowi z Janowa Podlaskiego, tak ochoczo afiszującemu się w pierwszym rzędzie. Toż to Wasz "rzond", Wasi ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka solidarność? A gdzie jest solidarność rolników ze mną? Utrudniają mi pracę i życie blokując drogi, i przez to ponoszę dodatkowe koszty i tracę czas. Niech protestują tam gdzie mogą coś zdziałać, tj. w Warszawie i Brukseli a nie na drogach w Polsce.
Wszystko CYCU dla ciebie i twojego dobra,raz sierpem a raz młotem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba poczekać aż komuś z kierowców puszczą nerwy i dojdzie do tego co na Śląsku - kierowcy zaczną rozjeżdżać protestujących albo zaczną się bijatyki.   Tak jak napisałem w poprzednim temacie. Zacząłem też protestować przeciwko działaniu rolników. I przestałem kupować jakiekolwiek lokalne i regionalny produkty. Wyszukuję takich szczególnie z zagranicy. Moi znajomi również podobnie się zachowują. 
Tak może być , bo rządząca obecnie żydokomuna szczuje jednych przeciwko drugim,aby tylko skłócić,zaszczuć a POtem wszystko rozpi erdolić i POcichu sprzedać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ze ta CZERWONA CHOLOTA to wlasnie  rolnicy ,gornicy najbardziej dopieszczane grupy spoleczne za komuny z tym je.... POMOZECIE i DOZYNKAMI (pamietasz jak zdzierali za rabanke w czasach kartek)i najwiecej wyrywaja od Unii .Tak sa nauczeni ze im sie nalezy,
Niech dadzą temu rolnikowi tyle samo co niemieckiemu,francuskiemu czy innemu a od razu na wśi się poprawi i u ciebie wtedy też,nasze te sQrwysyny nauczyli się okradać wszystkich po kolei nie zależnie od tego do jakiej grupy społecznej należą. raz sierpem a raz młotem w tą komunistyczno-konfidencka hołotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram protesty, ale nie na drogach. Wolność to nie anarchia. Granicą wolności jest wolność drugiego człowieka. Jeżeli państwo polskie byłoby zarządzane przez cywilizowanych ludzi a nie przez marionetki, to z chwilą zablokowania drogi przez kogokolwiek, powinny być wysłane spychacze w celu przywrócenia przejezdności.Zapłaciłem podatek drogowy w paliwie i obowiązkiem tego co wziął moje pieniądze jest zabezpieczenie drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne protesty nie pomogą.Będą wybory ,wtedy należy podziękować POkracznej premier i Jej kolesiom oraz koalicyjnym stołkowiczom, za doprowadzenie naszej Ojczyzny do moralnego i gospodarczego rozkładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Włącz myślenie człowieku ,handlarz ciuchów na targu to pośrednik, jak i ten co sprzedaje owoce ,a rolnik chce godziwej zapłaty za to co wyprodukował .
  To się zbierzcie i nie sprzedawajcie tym co wam za mało płacą. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żadne protesty nie pomogą.Będą wybory ,wtedy należy podziękować POkracznej premier i Jej kolesiom oraz koalicyjnym stołkowiczom, za doprowadzenie naszej Ojczyzny do moralnego i gospodarczego rozkładu.
    Przecież były niedawno wybory, najważniejsze dla każdego-można było wybierać zaufanych, uczciwych, mądrych i gospodarnych.   Skoro krasomówczy etyczny margines otrzymał mandat, to teraz korzysta z maksymalnych poborów, premii, diet, aut, ryczałtów na paliwo, wycieczek na poszukiwanie bratnich miast, imprez zamiast wsparcia dla wyborców.   Taka władza jacy wyborcy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraku ile zarabiasz 1300zł i chrzanisz że cię stać w Niemczech zakupy robić!?
  Miastowi powinni zablokować drogi w proteście przeciw zbyt wysokim cenom żywności. Ceny mamy europejskie a zarobki polskie. Niech rolnik sprzedaje taniej, a nie nabierze dopłat i kredytów i z kilku czy kilkunastu hektarów chce żyć celebryci z telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać im dopłaty, zlikwidować krus, dopier***ić solidne grzywny za blakady... durne cepy - jak was nie stac to po co kupujecie maszyny na kredyty??? ktos wam je wciska na sile?? nie, tylko kazdy z was chce miec lepszy ciagnik niz ma sąsiad, a jak go spłacić to juz inna bajka. mam nadzieje ze ktos w koncu się opamieta i zmiecie was z tych drog jak bloto pośniegowe. zapamiętajcie sobie - ludzie kupowali, kupują i będą kupować produkty tańsze. a polski podatnik ma dosc placenia za wasze fanaberie i ciągniki. jak wam nie pasuje to rzućcie to w pisdu i weżcie się za normalną robotę - zapłaciciie jak normalny człowiek podatki, zus i ubezpieczenia a nie jakies smieszne grosze na zus. a narazie WON Z DRÓG OPŁACANYCH Z MOICH PODATKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać im dopłaty, zlikwidować krus, dopier***ić solidne grzywny za blakady... durne cepy - jak was nie stac to po co kupujecie maszyny na kredyty??? ktos wam je wciska na sile?? nie, tylko kazdy z was chce miec lepszy ciagnik niz ma sąsiad, a jak go spłacić to juz inna bajka. mam nadzieje ze ktos w koncu się opamieta i zmiecie was z tych drog jak bloto pośniegowe. zapamiętajcie sobie - ludzie kupowali, kupują i będą kupować produkty tańsze. a polski podatnik ma dosc placenia za wasze fanaberie i ciągniki. jak wam nie pasuje to rzućcie to w pisdu i weżcie się za normalną robotę - zapłaciciie jak normalny człowiek podatki, zus i ubezpieczenia a nie jakies smieszne grosze na zus. a narazie WON Z DRÓG OPŁACANYCH Z MOICH PODATKÓW
 Możesz o tym tylko pomarzyć i dalej bezsilnie skomleć w necie . A ja będę się z ciebie śmiał ,łajzo życiowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poprę rolników ale jeszcze nie teraz. Muszą jeszcze w du/pę dostać od rządu PSL/PO. Aż zrozumieją. A że rozumienie idzie im wolno więc jeszcze to potrwa. Szkoda mi Was ale nie ma rady, musicie jeszcze pocierpieć. Niech minister Sowiecki robi swoje i strzyże frajerów. Musi boleć bo szybko zapomnicie. Możecie się obrażać na ten wpis ale to było do przewidzenia 20 lat temu. Nie rozumiecie, nie zastanawiacie się, nie myślicie bo zastanawianie się wymaga wysiłku a ekonomia dla was to hasło "na h//j mi to wiedzieć. A już słowo polityka działa na was jak płachta na byka. Przyszła do was polityka czyście chcieli czy nie. A przecież niedawno "pieliście" z zachwytu nad hasłem rządzących "Nie politykujmy, budujmy". I co zostało zbudowane ? Wieża Babel? Nikt nic nie rozumie. Ja rozumiem.    Aha, w Warszawie się śmieją, żeście sami sobie zablokowali drogę.Kopacz ma to 1m w głąb ziemi. A minister od frajerów ma Posady Swoim Ludziom na głowie. Kiego grzyba dokuczać zwykłym ludziom. Do Warszawy tymi ciągnikami. Tam jest przyczyna.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam jutro do Warszawy jechać do szpitala na konsultacje przed operacja i jeżeli nie dojadę to rolnikom nie wiem co zrobię!!!!!!! ROLNICY JAK CHCECIE BLOKAD TO ZABLOKUJCIE GŁÓWNE SIEDZIBY RZĄDU CO WAM SĄ WINNI LUDZIE KTÓRZY NORMALNIE JADĄ DO PRACY, SZPITALA CZY COŚ WAŻNEGO MAJĄ DO ZAŁATWIENIA.... CZY MUSICIE UTRUDNIAĆ WSZYSTKIM ŻYCIE PRZEZ WASZE BLOKADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZWRÓCICIE  TERAZ LUDZIOM PIENIĄDZE ZA PALIWO KTÓRE MUSZA DOKUPYWAĆ PRZEZ TE WASZE BLOKADY!!!!  ZROZUMIAŁABYM JAK BYŚCIE BLOKOWALI ALE I TEZ PRZEPUSZCZALI SAMOCHODY WOLNIEJ ALE ABY OBYŁO SIĘ BEZ GŁUPICH OBJAZDÓW!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać im dopłaty, zlikwidować krus, dopier***ić solidne grzywny za blakady... durne cepy - jak was nie stac to po co kupujecie maszyny na kredyty??? ktos wam je wciska na sile?? nie, tylko kazdy z was chce miec lepszy ciagnik niz ma sąsiad, a jak go spłacić to juz inna bajka. mam nadzieje ze ktos w koncu się opamieta i zmiecie was z tych drog jak bloto pośniegowe. zapamiętajcie sobie - ludzie kupowali, kupują i będą kupować produkty tańsze. a polski podatnik ma dosc placenia za wasze fanaberie i ciągniki. jak wam nie pasuje to rzućcie to w pisdu i weżcie się za normalną robotę - zapłaciciie jak normalny człowiek podatki, zus i ubezpieczenia a nie jakies smieszne grosze na zus. a narazie WON Z DRÓG OPŁACANYCH Z MOICH PODATKÓW
  Ot i odezwał się ekonomista za pensyjkę minimalną. Raczej jesteś ekonomem. Pojmij, swoim ograniczonym narządem, że jeśli kraje UE dopłacają do rolnictwa to ich towary będą zawsze tańsze. Jako państwo (Polska) musimy mieć na odpowiedź. Jaką ? A to jest na oddzielną dyskusję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam jutro do Warszawy jechać do szpitala na konsultacje przed operacja i jeżeli nie dojadę to rolnikom nie wiem co zrobię!!!!!!! ROLNICY JAK CHCECIE BLOKAD TO ZABLOKUJCIE GŁÓWNE SIEDZIBY RZĄDU CO WAM SĄ WINNI LUDZIE KTÓRZY NORMALNIE JADĄ DO PRACY, SZPITALA CZY COŚ WAŻNEGO MAJĄ DO ZAŁATWIENIA.... CZY MUSICIE UTRUDNIAĆ WSZYSTKIM ŻYCIE PRZEZ WASZE BLOKADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZWRÓCICIE  TERAZ LUDZIOM PIENIĄDZE ZA PALIWO KTÓRE MUSZA DOKUPYWAĆ PRZEZ TE WASZE BLOKADY!!!!  ZROZUMIAŁABYM JAK BYŚCIE BLOKOWALI ALE I TEZ PRZEPUSZCZALI SAMOCHODY WOLNIEJ ALE ABY OBYŁO SIĘ BEZ GŁUPICH OBJAZDÓW!!!!!!!!!!!!
    Jak się leczysz w warszawie to stać cię na samolot. Jak kolejarze beda strajkować też będzesz chorowała ? Jak policjanc ? a Jak dzieci ci zastrajkują bo rzad dał im takie prawa a ty jak ciele przyjełas to. To co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy poseł nazwiska mało ważnego z Drelowa napisze wiersz o blokadach ? Czy też tylko nisko pochyli się nad biedą "swoich" etatowych rolników w tym samym czasie wypinając się "niechcący" na pozostałych ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to "etatowy rolnik" Przemuś-ksywka Laluś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram protesty, ale nie na drogach. Wolność to nie anarchia. Granicą wolności jest wolność drugiego człowieka. Jeżeli państwo polskie byłoby zarządzane przez cywilizowanych ludzi a nie przez marionetki, to z chwilą zablokowania drogi przez kogokolwiek, powinny być wysłane spychacze w celu przywrócenia przejezdności.Zapłaciłem podatek drogowy w paliwie i obowiązkiem tego co wziął moje pieniądze jest zabezpieczenie drogi.
  Poćwicz cofanie, tego nigdy dość. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
: Rolnicy nie wyszli na ulice dla przyjemnosci,celem doplat dla rolnikow .bylo zapobieganie wzrostowi cen zywnosci Aby zrekoppensowac im wzrost cen srodkow do produkcji rolnej.ale czesc piszacych na forum.niechce widziec tego ze jak tanieja swinie to nie tanieje mieso w sklepie ,ale gdy cena wzrosnie o 20 gr to w sklepie drozeje o 5zł ,przedsiebiorcy zastanowcie sie nad tym.to wam jest ciągle malo piszecie ze rolnicy kupuja drogie traktory ,to kto je sprzedaje biedni przedsiebiorcy?Rolnictwo to nie firma i na całym swiecie traktowane jest na innych warunkach  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do MAMA 2 DZIECI. Miałem to samo z mamą, którą wiozłem na specjalistyczne konsultacje. Niestety, przez protesty i półtoragodzinne opóźnienie spóźniliśmy się 1,5 godziny i nie przyjęli nas. Następny termin: za 3 miesiące.   Według mnie powinna być zrobiona lista osób wszystkich protestujących: imię, nazwisko, adres. Nie może być tak, że ktoś anonimowy blokuje drogi. Tych ludzi trzeba pociągnąć konieczni do odpowiedzialności. To nie jest sytuacja nadzwyczajna, jak wypadek, i przez ich zachowanie inni cierpią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...