Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy nie odpuszczają rządowi i kierowcom. Dziś znów blokady dróg

Utworzony przez dołgwird, 10 lutego 2015 r. o 08:36
Do MAMA 2 DZIECI. Miałem to samo z mamą, którą wiozłem na specjalistyczne konsultacje. Niestety, przez protesty i półtoragodzinne opóźnienie spóźniliśmy się 1,5 godziny i nie przyjęli nas. Następny termin: za 3 miesiące.   Według mnie powinna być zrobiona lista osób wszystkich protestujących: imię, nazwisko, adres. Nie może być tak, że ktoś anonimowy blokuje drogi. Tych ludzi trzeba pociągnąć konieczni do odpowiedzialności. To nie jest sytuacja nadzwyczajna, jak wypadek, i przez ich zachowanie inni cierpią. 
w mediach były podane komunikaty o protestach.Mozna bylo  je ominac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim protestującym na drogach, aby nigdy nie zaznali miłości albo ją stracili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot i odezwał się ekonomista za pensyjkę minimalną. Raczej jesteś ekonomem. Pojmij, swoim ograniczonym narządem, że jeśli kraje UE dopłacają do rolnictwa to ich towary będą zawsze tańsze. Jako państwo (Polska) musimy mieć na odpowiedź. Jaką ? A to jest na oddzielną dyskusję.
a czy ty zakuty barani łbie nie pojmujesz tym swoim ograniczonym uszami cymbałem, że podatnicy mają dość ucisku i płacenie za przywleje różnych grup zawodowych?? dość wyrzucania pieniedzy w błoto. bogate kraje "starej unii" mogą sobie pozwolić na wysokie dopłaty do rolnictwa. a polski chłop to hipokryta jakich mało - krzyczy żeby kupować polskie produkty a sam nie kupi ursusa za 100 tys. tylko fendta za 400 tys i krzyczy ze mu zle. ja jezdze 12-letni samochodem chociaz stac mnie na nowy z salonu, ale musze myslec o przyszlości, o dzieciach a polski chłop zyje aby dzisiaj, a jutro to sie pokrzyczy, zablokuje drogi i jakos to bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę wszystkim protestującym na drogach, aby nigdy nie zaznali miłości albo ją stracili.
a ja życzę wszystkim blokującym mrozu - 30 stopni - żeby im jajca do tej drogi przymarzły i ciagniki zamarzły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kilku rolników i żaden nawet nie pomyśli o staniu na drodze. To wylazło jakieś związkowe warcholstwo, lenie, kombinatorzy i obiboki, co do roboty ostatni, a do dopłat pierwsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnicy tez placa podatki,ursus za 100 tys to mozna obrobic 10-20 ha. ale z takiego gospodarstwa nie mozna  sie utrzymac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się leczysz w warszawie to stać cię na samolot. Jak kolejarze beda strajkować też będzesz chorowała ? Jak policjanc ? a Jak dzieci ci zastrajkują bo rzad dał im takie prawa a ty jak ciele przyjełas to. To co ?
Moje dziecko 3 letnie się leczy a nie ja!!!!! Na wizyte czekam 2 miesiace!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miastowi ciagle narzekaja bo musza pracowac.placa podatki zus,jezdza starymi samochodami,zazdroszczą chłopom tych drogich maszyn,kupuja drogie owoce, mieso ,mleko,zapraszam na wies we zniwa do pomocy.lub na jesieni na wykopki  trzeba spróbowac np.zwozki bel slomy w 30 stopniach upalu albo zniw deszczowych jak ostatnio,  zbioru ziemniakow w blocie po kolana albo podczas suszy,pracy przy zwierzetach,naprawie maszyn.Kim byli ich rodzice ,dziadkowie,czy nie pochodzili z tej cudownej mlekiem i miodem plynacej wsi,mogli tam zostac brac dopłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako zwykły obywatel- kierowca nie jestem strona w tym niby konflikcie ale obiecuje ze teraz jak bede jechal i zobacze ciągnik czy inny pojazd rolniczy bez swiateł , z zalożonym osprzętem itp na drodze publicznej od razu bez wachania dzwonie na policję i jeszcze droge zastawie żeby nie uciekł!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu co tak zyczysz rolnikom wszystkiego dobrego np. mrozu 30 st i przymarzniecia jajec to my rolnicy zyczymy ci zdychania w meczarniach z glodu, zebys stal po kolana w wodzie a prosil o picie debilu jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako zwykły obywatel- kierowca nie jestem strona w tym niby konflikcie ale obiecuje ze teraz jak bede jechal i zobacze ciągnik czy inny pojazd rolniczy bez swiateł , z zalożonym osprzętem itp na drodze publicznej od razu bez wachania dzwonie na policję i jeszcze droge zastawie żeby nie uciekł!!
popieram!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram!!!!
Ludzie  czemu , złorzeczycie , nie znacie głodu ,smakuje wam mięso z rezerw 25 letnich z Danii  ,chłopa każdy jeb ..e , osprzęt może mieć , światła jak stoi może mieć wyłączone, nie  chłopa gnoić tylko tych na wiejskiej za nich się brać ,godzicie się na to co oni wyrabiają  ,ile jeszcze będzie tego ku...estwa   każdy obywatel jest związany i dotyczy go ta chora sytuacja , każdego mają gdzieś kasa się liczy ,nie ma gospodarza ten kraj  .Tusk zaczął kopacz skończy  , pani premie jej pewność , jak ją widzę krew mnie zalewa ,śmieje się w oczy mam nadzieje ze jej ,rząd szybko skończy  .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA ! Od tej chwili niech wpisują posty tylko Młodzi. Wykształceni i Z Dużych Miast ! Acha. I Z Minimum 1200 PLN na rękę. Inni Cicho Sza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że rolnicy nie potrafią myśleć. Bo tak na prawdę ich blokady to rządowi w Warszawie g... robią. A utrudniają pracę innym, którzy z trudedm zarabiają na chleb, np. kierowcy, kurierzy itp. Nie wspomnę, że utrudniają normalnym ludziom komunikację, którzy akurat są niewiele winni w tym sporze. Smutne jest to w tym wszystkim, że ciągle te same grupy społeczne szantażując rząd uzyskują ciągle korzyści materialne: lekarze, górnicy, rolnicy, ..... kto będzie potem nauczyciele, pielęgniarki?? Szkoda, że tak mało się mówi o tym jak szybko wzrasta wskaźnik bezrobocia wśród osbób po 60 roku życia. Bo kto będzie chciał trzymać w firmie 60-letniego informatyka? Z drugiej strony jak człowiek zatrzyma się autem na środku ulicy to dostanie mandat, a jak stanie tak 50 traktorów to jest to OK i policja ich pilnuje i nie ma konsekwencji. Czyli nie ma równego traktowania przez prawo dla wszystkich. Szkoda gadać :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram!!!!
Ja też i niech ZUS normalnie płacą, a nie grosze do KRUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie złorzeczą nie dlatego, że rolnicy protestują, bo mają do tego prawo. Chodzi o miejsce protestu. To tak jakby podczas żniw zablokować rolnikom drogi dojazdowe do pól. Ciekawe czy byliby tacy spokojni i czekali dwa tygodnie czy dłużej, aż ktoś za przeproszeniem im zjedzie z drogi. Czy Wy naprawdę nie widzicie, że na tym cierpią wyłącznie zwykli ludzie i w większości lokalne firmy?? Sami nie macie, to innym w tym również biednym też zabieracie?? Zastanówcie się co robicie, bo na rząd w taki sposób w żaden sposób nie wpłynięcie. Tym bardziej, że dla osób w Warszawie - wschód Polski nie istnieje i jest praktycznie niezauważalny. Wybraliście bardzo złe pole działania. Zablokujcie autostradę A4 lub A2, zobaczymy wtedy jak szybko będzie odezwa.    Zastanawiam się np. kto zapłaci za straty firm jakie ponoszą firmy w Zbuczynie czy przy obwodnicy Międzyrzeca Podlaskiego? Przecież to są wymierne straty ludzi, którzy w  żaden sposób nie mają wpływu na problemy rolników. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie złorzeczą nie dlatego, że rolnicy protestują, bo mają do tego prawo. Chodzi o miejsce protestu. To tak jakby podczas żniw zablokować rolnikom drogi dojazdowe do pól. Ciekawe czy byliby tacy spokojni i czekali dwa tygodnie czy dłużej, aż ktoś za przeproszeniem im zjedzie z drogi. Czy Wy naprawdę nie widzicie, że na tym cierpią wyłącznie zwykli ludzie i w większości lokalne firmy?? Sami nie macie, to innym w tym również biednym też zabieracie?? Zastanówcie się co robicie, bo na rząd w taki sposób w żaden sposób nie wpłynięcie. Tym bardziej, że dla osób w Warszawie - wschód Polski nie istnieje i jest praktycznie niezauważalny. Wybraliście bardzo złe pole działania. Zablokujcie autostradę A4 lub A2, zobaczymy wtedy jak szybko będzie odezwa.    Zastanawiam się np. kto zapłaci za straty firm jakie ponoszą firmy w Zbuczynie czy przy obwodnicy Międzyrzeca Podlaskiego? Przecież to są wymierne straty ludzi, którzy w  żaden sposób nie mają wpływu na problemy rolników. 
Najlepiej jakby protestowali głodówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jakby protestowali głodówką.
Jeżeli chcą głodować, to niech głodują, ale nie blokują dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać im dopłaty, zlikwidować krus, dopier***ić solidne grzywny za blakady... durne cepy - jak was nie stac to po co kupujecie maszyny na kredyty??? ktos wam je wciska na sile?? nie, tylko kazdy z was chce miec lepszy ciagnik niz ma sąsiad, a jak go spłacić to juz inna bajka. mam nadzieje ze ktos w koncu się opamieta i zmiecie was z tych drog jak bloto pośniegowe. zapamiętajcie sobie - ludzie kupowali, kupują i będą kupować produkty tańsze. a polski podatnik ma dosc placenia za wasze fanaberie i ciągniki. jak wam nie pasuje to rzućcie to w pisdu i weżcie się za normalną robotę - zapłaciciie jak normalny człowiek podatki, zus i ubezpieczenia a nie jakies smieszne grosze na zus. a narazie WON Z DRÓG OPŁACANYCH Z MOICH PODATKÓW
O czym ty piszesz ??  komunistyczna świnio !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja życzę wszystkim blokującym mrozu - 30 stopni - żeby im jajca do tej drogi przymarzły i ciagniki zamarzły
Chyba mózg ci zamarzł !!  barani łbie ,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...