Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnicy rozmawiają o ciężkiej sytuacji. Zaprosili ministra, ale nie przyjechał

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 19:34 Powrót do artykułu
Nie ma co się dziwić. Już od dobrych paru lat widać gdzie PiS ma obywateli  Dla nich liczy się tylko ten kto na nich głosuje  Reszta to tylko drugi sort 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że rolnicy będą wiedzieli że głosowanie na PiS nie ma najmniejszego sensu.  Właśnie udowodnili gdzie mają obywateli 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolniku Twoja krowa i tucznik więcej warte od Ciebie i Belfra, który kształci Twoje dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UJ z ASF dostaliście 500+ to mordy w kubeł i głosować jak Pan kazał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak jest traktowana polska wieś od 3 lat przechodzi ludzkie pojęcie. PiS to banda aroganckich imbecyli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowcy przecież was już połknęła PO.Dajcie spokój , nikt razsądny się nie nabierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnicy zawsze maja ciezko, kleska urodzaju, kleska nieurodzaju, za mokro, za sucho, za zimno, za cieplo. Ale kazdy z garazu mercedesa w niedziele wyciąga. Podatkow nie placa, zusu nie placa, doplaty dostaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mogę godzić się na politykę, która trawi polski potencjał w zbędnych konfliktach" podsumował swoje odejście z PiS jej były członek i Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie do czego PIS-owi jesteście potrzebni?????????????????? T A K do głosowania potem mają was w dalekim poważaniu podobnie jak nauczycieli którzy przy poprzednich wyborach piali z zachwytu jak to dobrze będzie im za rzadów PIS-u no i otrzymali PODZIĘKOSWANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co miał przyjeżdżać ,jak był Hetman który robił sobie kampanię wyborczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że tyle lat jakoś godził będąc europosłem,tylko schetyna jak zwykle obiecuje  gruszki na wierzbie(notabene z pedagogami z chlewa też tak będzie,nie inaczej  ) i jest rozgoryczony ,ale dobrze mu tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Hetman to też rolnik.??? Chłopina jeździ aby robić kampanię wyborczą do Eurokołchozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman - guten morgen już.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS do władzy w dużej mierze wynieśli rolnicy swoimi głosami. Kiedyś rozmawiałem z panem Leszkiem któremu mówiłem że PiS podniósł rolnikom wiek emerytalny z 60 do 65 i rolniczkom z 55 do 60 ,pan Leszek wierny ideałom PiS stwierdził że to nie prawda bo to zrobiło PO z PSL em ,myślałem że robi sobie jaja ale nie on tak myślał. I na koniec Polska wieś zwłaszcza ta na wschodzie to średniowiecze to tu ludzie myślą że księża żyją z tacy a religii uczą za darmo . Mentalności chłopa ze ściany wschodniej jest powalająca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli zlikwidowac gospodarstwa czy poprostu PiS pod pretekstem walki z APS im wybilo wszystkie swinie? Trzeba rzeczy nazywa po imieniu a tutaj zadnych znaczacych protestow i dalej beda glosowac na PiS bo tak "ksiunc" nakazal z ambony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty ciemnoto wierzysz że Tuskomatoł ci da ,kopa w d...ę jak poprzednim razem ,Gosiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "patataj lemingu ": naucz sie pisac po polsku pisowski kretynie. Nie jestem wyborcą Tuska PO, KOD-u itd; także wsadź sobie te swoje mądrości pisowskiego imbecyla tam gdzie światło nie dociera; PiS i PO to dwie strony tego samego zdradzieckiego medalu, szkodniki, ktore niszcza Polskę od dzisiecioleci a tacy jak ty na nich głosują...baa - są ich wyzawcami. Jesteście sektą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman to zwyczajny PSL-owski oszust,ktory chce się załapać do Brukseli.Jakie on ma pojęcie o rolnictwie? On się będzie teraz organizował??? Tak ale tak jak chce faryzejski PSL,który od 1944 roku jest u władzy i tyle co zrobił to zniszczył rolnictwo polskie.Oni chca teraz to naprawiać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina z rolników! PiS doprowadził rolnictwo w Polsce do ruiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISIORY WYBILI NAM SWINIE ZDROWE WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...