Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czekam aż tylko zaczną się żniwa i tez urządzę strajk na drodze i będę zgłaszał każde kombajny jadące bez zdemontowanego hedera po drodze publicznej, jakie zapupie by to nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w planach mają ponowną nacjonalizację, tylko troch w innym wydaniu: kto ich nie poprze, temu odbiorą wszystko. Obojętnie czy z miasta, czy ze wsi.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny krok tzw. rolników z Agrounii będzie taki sam, jak w 1944: wyrzucenie z ziemi tych, którzy ośmielą się mieć inne, niż oni zdanie, zagarnięcie ich ziemi, wywózka do lasu i kula w głowę, a potem wyrzucenie z domów wdów i sierot. Następnie przypomnienie o tęczowym sztandarze (coś PSL o tym mówiło) i WŁADZA ! Bo tylko o to tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny krok tzw. rolników z Agrounii będzie taki sam, jak w 1944: wyrzucenie z ziemi tych, którzy ośmielą się mieć inne, niż oni zdanie, zagarnięcie ich ziemi, wywózka do lasu i kula w głowę, a potem wyrzucenie z domów wdów i sierot. Następnie przypomnienie o tęczowym sztandarze (coś PSL o tym mówiło) i WŁADZA ! Bo tylko o to tu chodzi.
Piszesz o działaniach tzw. żołinerzy wyklętych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek daj spokuj , nie wrzucaj wszystkich do jednego worka , ja jestem wdzięczny za to że ludie są dla mnie wyrozumiali jak ja jadę i udrudniam jazdę komuś , 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następny krok tzw. rolników z Agrounii będzie taki sam, jak w 1944: wyrzucenie z ziemi tych, którzy ośmielą się mieć inne, niż oni zdanie, zagarnięcie ich ziemi, wywózka do lasu i kula w głowę, a potem wyrzucenie z domów wdów i sierot. Następnie przypomnienie o tęczowym sztandarze (coś PSL o tym mówiło) i WŁADZA ! Bo tylko o to tu chodzi.
Piszesz o działaniach tzw. żołinerzy wyklętych?
 Nie. Piszę o ich mordercach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I gdzie byliście dzisiaj ?? Zamiast poprzeć kobiety, spaliście pewnie pijani po kolejnej blokadzie utrudniającej życie zwykłym ludziom. Jesteście zwykłymi tchórzami nie potrafiącymi nawet prawidłowo strajkować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzeć kobiety? A w jakiej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...