Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sędzia karnie przeniesiony do innego sądu

Utworzony przez michał 23, 5 stycznia 2010 r. o 21:30
Politycy sądzą polityków,najlepiej jak politycy są z jednej partii,taką nowość wprowadza w życie PO.Lekarze sądzą lekarzy,sędziowie sędziów,najwyższy czas,żeby wreszcie złodzieje sądzili złodziei. Szczytem demokraci byłoby,gdyby każdy zawód miał swoją palestrę sędziów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna i niePOważna jest ta już nie nasza POlska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mi to kara ha ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy przestępcy, a ja nie hehehe!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PRAWNICY TO ZAWODY ZAUFANIA SPOŁECZNEGO. TAKA KARA NIE BUDZI SPOŁECZNEGO ZAUFANIA.POLICJANT ZA TAKI WYCZYN JEST ZAWALNIANY Z PRACY. DLACZEGO W POLSCE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRNIE JAK BUHAJ !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah - ale jazda (śmiech przez łzy - w jakiej my Polsce żyjemy - czy za takiej marzyliśmy ?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mnie to dziwi, że nasze przepisy nie są ujednolicone pod tym względem. Bo gdzie tu logika, skoro policjanta się w takim przypadku zwalnia, a sędziego nie. Tu powinno być automatyczne wydalenie z służby, bo sędzią może być przecież osoba, która dopuściła się przestępstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nooo i widac co i jak gdzie i z kim trzeba działać Ziomki ziomale immunitety itd. Jak kraść to miliony itd. CAŁA POLSKA WŁAŚNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...pieszalosc.html Sąd Najwyższy ukarał sędzię za opieszałość . Proces o podział majątku między byłymi małżonkami trwał od 1994 do 2005 roku. Żadna ze stron nie złożyła co prawda skargi na przewlekłość postępowania, ale rzecznik dyscyplinarny zarzucił sędzi uchybienie obowiązkom sędziego. Sędzia przyznała przed Sądem Najwyższym, że w tej sprawie ... nie zawiesiłam postępowania, a powinnam je zawiesić no i nie rozpoznałam wniosków o cofnięcie apelacji - wyznała sędzia. TAK JEST W CHEŁMIE A Warszawie W sądzie na Pradze Sędzia Marcin Łochowski - Rzecznik Prasowy SO już drugi rok trzyma apelację jednej Pani. Sprawa dotyczy eksmisji bez przyznania starszej, schorowanej osobie o niskich dochodach mieszkania socjalnego. Nie przekazuje do sądu odwoławczego bo czeka, żeby córka skończyła naukę i wówczas jej matkę będzie mógł wyrzucić na BRUK. A ma za uszami, bo prowadził wcześniej sprawę o spadek tego mieszkania (osoba samotna bez spadkobierców z podstawionymi obcymi) i mieszkanie należało się Gminie - Skarbowi Państwa. Nie wezwał nawet Gminy do procesu i pozbawił Państwo dużej kwoty. ZOSTAŁ ZA TO AWANSOWANY NA SĘDZIEGO SĄDU ODWOŁAWCZEGO. TAK JEST W WARSZAWIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...