Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sekretarz w Konstantynowie

Utworzony przez OBYWATEL, 7 stycznia 2009 r. o 18:23
A ja mam was głęboko w dup mam co miesiac za sesyjke i pierdze sobie w stolek
 Chyba nie wszyscy rozumieją pojęcie miesięczny ryczałt. Wcześniej Radni mieli płatne diety za każdą sesję i komisję oddzielnie. Czyli jak była raz w miesiącu sesja i komisja to brali dietę dwa razy(400zł). Teraz jest tak, ze np. w listopadzie spotkanie było 3 razy i otrzymali miesięczny ryczałt w wysokości 250zł. W grudniu też będą 2 spotkania...więc rachunek jest prosty. Obniżono diety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam was głęboko w dup mam co miesiac za sesyjke i pierdze sobie w stolek
W końcu ktoś prawdę powiedział. O samego początku tak to należy czytać. Brawo wójtowe plemię w końcu się określiło gdzie, po co i dlaczego. Nic dodać nic ująć.
Taka Rada w pierwszym rzędzie zadba o siebie, wójta, a na ostatnim o sprawy gminy i mieszkańców. Dlatego będzie jak było i żadnego rozwoju, kilkanaście lat psu w doopę. Tego chcieliście?
 Przecież sami ich wybraliście... trzeba było na innych głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam was głęboko w dup mam co miesiac za sesyjke i pierdze sobie w stolek
Chyba nie wszyscy rozumieją pojęcie miesięczny ryczałt. Wcześniej Radni mieli płatne diety za każdą sesję i komisję oddzielnie. Czyli jak była raz w miesiącu sesja i komisja to brali dietę dwa razy(400zł). Teraz jest tak, ze np. w listopadzie spotkanie było 3 razy i otrzymali miesięczny ryczałt w wysokości 250zł. W grudniu też będą 2 spotkania...więc rachunek jest prosty. Obniżono diety.
 Teorio teoria w poprzednich latach średniorocznie było po 4 rady w roku wynik 4x2x200=1600 a obecnie 250x12=3000 jak nie wisz to nie pisz albo kłamiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam was głęboko w dup mam co miesiac za sesyjke i pierdze sobie w stolek
W końcu ktoś prawdę powiedział. O samego początku tak to należy czytać. Brawo wójtowe plemię w końcu się określiło gdzie, po co i dlaczego. Nic dodać nic ująć.
 Ale kit żenić to potrafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam was głęboko w dup mam co miesiac za sesyjke i pierdze sobie w stolek
W końcu ktoś prawdę powiedział. O samego początku tak to należy czytać. Brawo wójtowe plemię w końcu się określiło gdzie, po co i dlaczego. Nic dodać nic ująć.
Ale kit żenić to potrafia
 Też tak myślę że kit bo jaki radny by tak napisał . Radni to siedzą cicho co niektórzy rękę tylko podniosą na głosowaniu i tyle nawet zdania swojego nie mają ,a płacić im trzeba 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady dla. Komarna gotuje konstantynow i sa bardzo smaczne tylko za jaka karę muszą to robić pracownicy szkoły w konstantynowie Zlikwidować szkołę w komarnie istnienie jej jest bez seansu i bardzo kosztowne. Czy nas na to stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady dla. Komarna gotuje konstantynow i sa bardzo smaczne tylko za jaka karę muszą to robić pracownicy szkoły w konstantynowie Zlikwidować szkołę w komarnie istnienie jej jest bez seansu i bardzo kosztowne. Czy nas na to stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady dla. Komarna gotuje konstantynow i sa bardzo smaczne tylko za jaka karę muszą to robić pracownicy szkoły w konstantynowie Zlikwidować szkołę w komarnie istnienie jej jest bez seansu i bardzo kosztowne. Czy nas na to stać
 Brawo wójt likwidować likwidować a pobory rosną. Co następne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady dla. Komarna gotuje konstantynow i sa bardzo smaczne tylko za jaka karę muszą to robić pracownicy szkoły w konstantynowie Zlikwidować szkołę w komarnie istnienie jej jest bez seansu i bardzo kosztowne. Czy nas na to stać
 A robią te obiady za karę? Czy należy to do ich obowiązków jako pracowników i otrzymują za gotowanie wynagrodzenie ?. Ludzie co za bzdety tu wypisujecie!? Komu tak bardzo zależy na likwidacji szkoły w Komarnie? A czy Pan/i który/a napisała ten komentarz chciałaby, aby jej dziecko czy też wnuk było cały dzień na suchej kanapce bez możliwości zjedzenia ciepłego posiłku i wypicia ciepłej herbaty? To jak? są równi i równiejsi? Brawo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki przykład z gminy Nic nie robić, nie mieć zmartwień Chłodne piwko w cieniu pić Leżeć w trawie, liczyć chmury Gołym i wesołym być Nic nie robić, mieć nałogi Bumelować gdzie się da Leniuchować, świat całować Dobry wójcie pozwól nam A wójt sam  jw to i pozwala innym bo inaczej byłby kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podwyżki dać dla wójta i żony w szkole za to ze waląc ksiazka w łeb ucznia myśli że mu wiedzy w łeb nakladzie i jeszcze od tumanów i nieuków nazwie, a i zapomogi zwiększyć żeby pijaczki nie dzień ale dwa taczali się po mieście i inwestycje w grubsze zeszyty w piekarniczym i samie .jak te baby tam wytrzymują w tym smrodzie cały dzień 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obiady dla. Komarna gotuje konstantynow i sa bardzo smaczne tylko za jaka karę muszą to robić pracownicy szkoły w konstantynowie Zlikwidować szkołę w komarnie istnienie jej jest bez seansu i bardzo kosztowne. Czy nas na to stać
A robią te obiady za karę? Czy należy to do ich obowiązków jako pracowników i otrzymują za gotowanie wynagrodzenie ?. Ludzie co za bzdety tu wypisujecie!? Komu tak bardzo zależy na likwidacji szkoły w Komarnie? A czy Pan/i który/a napisała ten komentarz chciałaby, aby jej dziecko czy też wnuk było cały dzień na suchej kanapce bez możliwości zjedzenia ciepłego posiłku i wypicia ciepłej herbaty? To jak? są równi i równiejsi? Brawo...
A po co od razu likwidować? Nie lepiej połączyć szkołę w Komarnie ze szkołą w Kanzas? Albo 2 szkoły podstawowe i przedszkole? Taniej będzie. I dyrektorów będzie można zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ktoś gminny plan zdradził wójt trzeba pogonić takiego pracownika co sprzedał plan działania w najbliższej przyszłości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on zrobi wszystko żeby szkołę dać komarzeńcom zato bo vikary po twarzy dostał za podglądanie a to ponoć szef koła psldupu i wójcinych nastawników pognili ze wsi tylko czekać jak i jemu dadza bobu za składanie fałszywych wniosków do wojewody wiemy kto na czyje polecenie i komu dopiero będzie jazda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem psychicznie chory przepraszam i bredze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda w oczy kooooooleeeeeeeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś dużo suszy na forum.....Tylko 2 odmienne zdania.  A dac tym pacynkom dobrze do wiwatu bo to co robią to już sięga dna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam gminna nauka elementarza abc to alfabet czy zagościł w gminie by porządki w kwitach zrobić i połączyć to z nauką czytania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma pan racje zamknonc to co jest nie rentowne i pan WOJT to mondry czlowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma pan racje zamknonc to co jest nie rentowne i pan WOJT to mondry czlowiek
  Zgadza się! Szkoła w Komarnie powinna zostać zamknięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...