Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serce Natalii czeka na Twoją pomoc

Utworzony przez obserwator dziennika, 8 stycznia 2008 r. o 02:18
Puszek, a znasz to : "Kto mając środki egzystencji lub będąc zdolny do pracy, żebrze w miejscu publicznym, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1500 zł. albo karze nagany" ? (Kodeks Wykroczeń Dz. U. 31.05.1971 r.) A może słyszałeś że "nakłanianie do żebractwa" też jest karalne ? Czy ty nie nakłaniasz do żebractwa tych swoich tzw. wolontariuszy ? Moja dziewczyna w czasie WOŚP chciała iść na miasto a ja jej powiedziałem : "Nie DAWAJ na ulicy !" Poszła. Do dzisiaj nie wiem : dała czy nie dała ? W każdym razie do domu wróciła dość póżno, jakaś taka odmieniona, położyła się, odwróciła się do ściany i szybko, dziwnie szybko, zasnęła. Czort ją wie, może dała ? Ciekawe ile razy ? I komu ? Tobie, Puszek dała ? Wiesz coś o tym ? No powiedz, nie bądż taki, w końcu znamy się tyle lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy napisał:
Moja dziewczyna w czasie WOŚP chciała iść na miasto a ja jej powiedziałem : "Nie DAWAJ na ulicy !" Poszła.
Ja SWOJEJ nie puściłem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bagno trzeba osuszać i powoli, lecz konsekwentnie będziemy to czynili. Z partii narazie nie występuję, bo nie uważam, by partia w której obecnie jestem była w czymś gorsza od innych. Co by to dało, gdybym wystąpił? Czy w jakiś sposób pomogłoby to moim wyborcom? Myślę, że nie. Do zakonu też się nie wybieram. Póki starczy sił zamierzam się jednak realizować politycznie na szczeblu lokalnym. Co do innych pytań, to odpowiem następnym razem, gdyż póra już iść spać, za dużo polityki jak na jeden dzień. A jeszcze ktoś poruszył w kilku miejscach sprawę Fundacji Na Rzecz Ochrony Międzyrzeckiej Służby Zdrowia. Nie jest istotne dla mnie kto jest jej prezesem, ksiądz Korszniewicz, czy ktoś inny. Liczy się dobro mieszkańców miasta, którzy mnie rozliczą za to, czy broniłem szpitala i jego interesów, czy nie. Z pełną odpowiedzialnośćią, dziś tutaj na naszym zacnym FORUM mówię - dobro i pomyślość takich instytucji pożytku publicznego jak szpital jest i była dla mnie zawsze najważniejszą sprawą. Sprawą HONORU!! Pozdrawiam - duszek vel Puszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Duszka vel Puszka (zakładam że powyżej ten gość podpisujący się "Duszek" jest naprawdę "tym" Duszkiem) : "... partia w której obecnie jestem..." ? No ale powiedz Puszek wyrażnie jak nazywa się ta partia ? Nie trzymaj nas bez końca w ciekawości ! Chyba się nie wstydzisz "swojej partii" ? No i przy okazji, jako twój ewentualny wyborca, chciałbym wiedzieć DLACZEGO jesteś akurat w TEJ partii ? Dotąd zakładałem że jesteś człowiekiem uczciwym i szczerym w tym co robisz ale teraz zaczynam "sie wahać"... Piszesz : "Co by to dało, gdybym WYSTĄPIŁ ? Czy w jakiś sposób pomogłoby to moim wyborcom ? Myślę że nie." A więc należysz do TEJ partii nie dlatego że zgadzasz się z jej programem ? Jesteś gotów z niej wystąpić dla dobra swoich wyborców ? To należysz do jakiejś partii dlatego że tak chcą "twoi wyborcy" ? A jak wyborcy ci powiedzą "zmień partię, Marcin" to ty to zrobisz ? i za rok znowu zapytasz "swoich wyborców" : do jakiej partii wg was powinienem wstąpić ? Może powinieneś zacząć pisać komedie ? Strasznie się zamotałeś, koleś. Podejrzewam że jesteś zwykły cwaniak beż ŻADNYCH poglądów politycznych i jest ci wszystko jedno do której partii się przykleisz, byleby tylko była ona dla ciebie trampoliną do osobistej kariery politycznej. Ale jak chcesz robić karierę polityczną BEZ poglądów politycznych ? Chcesz w końcu zrobić z siebie pośmiewisko i uzyskać opinię politycznej prostytutki która szuka frajera gotowego zapłacić więcej ? Może daj sobie spokój ze słowem HONOR ? Żal mi cię, Puszek, bo wiem czym to się skończy : wykorzystają cię wszyscy i zostawią jak starą *** Może po prostu załóż WŁASNĄ partię NIEpolityczną np pod nazwą Zrobię Wszystkim Dobrze i rób te swoje akcje ratowania i zbierania ? Zastanów się, Puszek, nad sobą . Dobrze ci życzę. Masz jeszcze czas, młody jesteś (chociaż na stronie wyglądasz na więcej niż 65) . Raz jeszcze proszę : Puszek, do jakiej Partii należysz ?! podaj nazwę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chudy napisał:
Może po prostu załóż WŁASNĄ partię NIEpolityczną np pod nazwą Zrobię Wszystkim Dobrze
Zakładam, że Puszek juz założył taką WŁASNĄ chwilową partyjkę. Tezę swoją opieram na fakcie zamieszczenia ostatnio na osobistej stronie internetowej www.puszek.net nowego LOGO. Jest teraz znaczek "DOBRY PUSZEK", a wcześniej była w tym miejscu "ZIELONA KONICZYNKA". Zakładam, że w tym samym miejscu można umieścic też inne, wybrane symbole partii, w zależności od potrzeby wyborczej. Moim zdaniem powinien się tam teraz znaleźć "SIERP I MŁOT" na czerwonym tle, oraz "PSZENICZNY KŁOS". Symbole najbliższe ideałom szerzonym obecnie przez pana Puszka. Na potwierdzenie tego cytat z myśli wybitnego lokalnego polityka: "...Komus kto zarzucil mi brak wiedzy o PSLu odpowiadam,ze historia tej partii, jej idealy i postac samego Wincentego Witosa jest mi doskonale znana. A to ze jestem czlonkiem partii PSL nie oznacza ze musze od razu obrabiac hektary! Partia Psl troszczy sie takze o ludzi z malych miasteczek i terenow typowo rolniczych tak jak nasz. Tak wiec jest mi bardzo blisko do tej partii,chociazby ze wzgledu na haslo jakim sie kieruje - ZAWSZE BLISKO LUDZI!!! Mysle,ze staram sie wprowadzac te slowa w czyn..." Czyje to słowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki, AntyPUSZEK, za ten cytat, przypominam go sobie. No to jesteśmy w domu ! Ten cytat to po prostu PEREŁKA w nowoczesnej myśli politycznej ! Coraz bardziej dochodzę do wniosku że Puszek to chyba jakiś absolutny dziwoląg ! Czyżby naprawdę nie wiedział jaka była prawdziwa "historia tej partii" liżącej dupę komunie przez 50 lat ? że "jej ideały" to walka z polskim Narodem i zwłaszcza z polskimi chłopami do spółki z jeszcze bardziej czerwoną moskiewską hołotą pzpr ? Nie robi ci się, Puszek, niedobrze kiedy widzisz dzisiaj Drewnianego Waldka składającego kwiaty na grobie Witosa ? Cudowne to słowa : "Partia Psl troszczy się o ludzi z małych miasteczek i terenów typowo rolniczych". Super hit ! Albo : "...jest mi bardzo blisko do tej partii ze względu na hasło jakim się kieruje - ZAWSZE BLISKO LUDZI !!!" Puszek, czy ty naprawdę oceniasz partie po HASŁACH wyborczych ? Myślałem dotąd że tak robią prości naiwni ludzie z telewizorami zamiast własnych mózgów. Przypomnę ci że inne partie też miały ładne hasła : "WYBIERZMY PRZYSZŁOŚĆ !" "ABY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ ! WSZYSTKIM !" itd. itp. Ty poważnie wierzysz w HASŁA ?! Pamiętasz piosenkę Kaczmarskiego "Uwierzyliśmy megafonom" ? Ech, może rzeczywiście powinieneś wziąć się za to "OBRABIANIE HEKTARÓW" i na tym poprzestać ? Człowieku, kto ci wmówił że nadajesz się do jakiejś polityki, choćby nawet i lokalnej ? Za cienki po prostu do tego jesteś i tyle ! Rób to co lubisz i potrafisz - zbieraj pieniądze do Puszek. Tylko zostaw dzieci w spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja stawiam na siebie. I mam nadzieje ze swoja osoba zmienie kiedys to wszystko co sie teraz u nas dzieje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co pani prezydentowa chce tu zmieniać ? wszystko jest dobre, ludzie so dobre i władza so dobre, i puszki so dobre. Co tu zmieniać/??? a ł adna choć ta pani prezydentowa jest? a młoda choć ona jest?? to będziem głosować na panią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic ciekawego nie piszecie, nic gazet nie czytacie. Zamiast fakty jakieś rzucać świeże neewsy to każdy by prezydentem chciał być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma kobiet brzydkich, sa tylko zaniedbane. Chce dac ludziom prace walczyc o podwyzki i o lepsza przyszlosc;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Przyszła Pani Prezydent:)' date='12.02.2008, 20:33' post='15460']Chce dac ludziom prace walczyc o podwyzki i o lepsza przyszlosc;)/quote] A wydasz decyzję o odwołaniu Burmistrza z Grzybogródka? Wtedy będzie szansa na lepszą przyszłość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o dziewczynce, która potrzebuje operacji i o działaniach bialskich wolontariuszy , a wy piszecie wiekszość postów o polityce. Czy tak zawsze będzie? pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepasz sie wolontariusz! zapytaj Puszka jak tam sprawy wyglądają on wie najlepiej. A nie czepiasz sie nas. My tu poważne narady polityczne prowadzimy. No i będziemy mieli wreszcie kobiete prezydenta, z tego co ta pani tu zapowiada.. Oby była faktycznie mloda i zadbana, a nie sie okaże zaraz że jakaś wiedzma hogata ze Smerfów:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPRASZAM, a o co chodzi z GRZYBOGRÓDKIEM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo obchodzą grzybobródki, zobaczcie jak wielką robotę wykonałcały zespół który uczestniczył w akcji ratowania życia, no i zwróćcie uwagę na to że życie małej dziewczynki, której nikt nie dawał już szansy na przeżycie zostało uratowane! Gratuluję wszystkim zaangażowanym tej akcji. Nie dajcie się zmanipulować i dalej pomagajcie ludziom w potrzebie. Tych którzy was krytykują będzie coraz więcej, bo coraz więcej dobrych akcji robicie! oby tak dalej!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje, może się czasem zapędzimy z tą polityką, ale ona też ma duże znaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorzej,że o polityce i takich tam głupotach piszecie najwięcej, ale o tym że duża grupa ludzi robi dobre akcje, piszecie bardzo niewiele. To jest bez sensu i nie powinno tak być. Ale w sumie to nas dopinguje do jeszcze lepszego działania. Czuwaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wam wolontariuszom , to się chyba mocno nudzi, że się wam chce pomagać duszkowi w tych wszystkich bezsensownych akcyjkach. Tak czytam to forum wasze i to taka lipa jest że tak w sumie to pomagacie, ale nic z tego nie macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz,jest takie słowo bezinteresowność, dla takich jak Ty niestety jest ono całkiem obce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...