Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Siedemnastolatka zmarła na sepsę

Utworzony przez roro, 6 marca 2008 r. o 21:08 Powrót do artykułu
straszna tragedia nie tylko dla rodziny ale i dla nas bliskich kolegów Małgosi.Boże miej w opiece jej dusze była naprawde swietna dziewczyna.Mariusz trzymaj sie musisz jakos dać rade.wiem jaka to tragedia trzymaj sie pamietaj ze mozesz na nas zawsze liczyć.kolega
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego tak póżno do nas przychodzicie? dajcie nam i sobie szansę na życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przywieziona została około godziny 8.00 a zmarła po 12.00 w szpitalu a nie w karetce. Stan pogarszał się z godziny na godzinę ale była przytomna do końca .Sepsa atakuje przeważnie ludzi młodych z tego wynika po licznych przypadkach w całej polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś namiary na zdjęcie tej biednej istotki? chciałbym ją zobaczyć ostatni raz :/ 3maj się Małgosiu, teraz na pewno jest Ci już dobrze [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM ZDJĘCIE GOSI MOJE GG 12487892
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolek123 napisał:
MAM ZDJĘCIE GOSI MOJE GG 12487892
a kim ty jestes????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cotosepse
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...