Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sławacinek Nowy: 15-latek na motocyklu wjechał pod bmw

Utworzony przez Antoni, 21 października 2010 r. o 11:00
Motor = głupota. Zdania nie zmienię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczorowa pora,dżdżysta pogoda i rowerzysta na wąskiej zatłoczonej drodze.To tak jakby mrówce obiecać bezpieczeństwo na wybiegu dla słoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sądząc po zdjęciu to nie motocykl, a motorower/skuter. Różnica taka jak między www.dziennik.pl a dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni napisał:
Motor = głupota. Zdania nie zmienię.
Antoni = deb*** nad deb***e. Zdania nie zmienię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie!!!!! Jeśli jechał motocyklem i miał 15 lat to od ilu lat można teraz robić prawo jazdy kat. A?????????? myślałem że to pare lat pózniej ale widze przepisy mocno poleciały w dół!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wak napisał:
mam pytanie!!!!!Jeśli jechał motocyklem i miał 15 lat to od ilu lat można teraz robić prawo jazdy kat. A?????????? myślałem że to pare lat pózniej ale widze przepisy mocno poleciały w dół!!!
zapewne chłopak był uprawniony do kierowania tym pojazdem - powód ? -to był skuter !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś to ostatnio w naszych okolicach rozbijają się motocykliści którzy nie mają uprawnien do kierowania nimi lub kierują na haju.W tym roku było kilka wypadków z mlonem bez rozumu i bez papierów.Wtajemniczeni zapewne wiedzą o jakiego matołka chodzi.Kulas teraz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...