Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Oświęcimiu korzystano z wc tylko w określomej godzinie. Ludzie stali w kolejce, cały barak i......, po 30 minutach było po wszystkim. I był porzadek. Ale czy o taki porządek chodzi?
Tam była segregacja odchodów. U nas to będzie ale dopiero z 2 lata.
 I tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym ratunkiem dla białej jest referendum o odwołanie prezydenta i unieważnienie bzdurnych decyzji przegłosowanych na radzie miasta, przy wsparciu dwunastu popleczników z koalicji obywatelskiej. Innej drogi do normalności nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ czy to moja wina, że ty jesteś inny, wypaczony lewacko? Takich jak ty trzeba piętnować i upominać metodami demokratycznymi.
Tak, najlepiej obozy koncentracyjne uruchom dla tych, co mają inne zdanie, niż ty, faszysto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ czy to moja wina, że ty jesteś inny, wypaczony lewacko? Takich jak ty trzeba piętnować i upominać metodami demokratycznymi.
Tak, najlepiej obozy koncentracyjne uruchom dla tych, co mają inne zdanie, niż ty, faszysto.
 K a jakie jest twoje zdanie dla kogo należy uruchomić obozy koncentracyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ człowieku wyluzuj, metody demokratyczne to nie obozy i przemoc fizyczna. Ja wiem, że masz takie metody we krwi lewackiej. I tylko takie znasz. Najlepiej ogranicz te swoje ekscesy w internecie, wyjdź na spacer z psem, dziewczyną, zobacz na własne oczy, że świat realny istnieje. Politykę zostaw politykom, ty służ prawdzie, wygnaj z siebie tego komunistycznego diabła i przestań być odmieńcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ czy to moja wina, że ty jesteś inny, wypaczony lewacko? Takich jak ty trzeba piętnować i upominać metodami demokratycznymi.
Tak, najlepiej obozy koncentracyjne uruchom dla tych, co mają inne zdanie, niż ty, faszysto.
K a jakie jest twoje zdanie dla kogo należy uruchomić obozy koncentracyjne?
 Wiadomo dla kogo - @_k_ wysyłał by masowo do obozów - wszystkich z prawicy, emerytów pobierających trzynastki, rodziców biorących 500+… katolików i wszystkich komentujących w internetach, co mają inne zdanie od koalicji obywatelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnie zużycie wody na gospodarstwo to 3m ? Przy przeliczniku zimna/ciepła 2:1 daje to ok. 33 litrów ciepłej/ dzień np. na 4 osoby! Czyli codziennie ktoś inny się myje czy raz w tygodniu 200 do wanny i "kolejarz"??? Słuszną drogą podąża nasza władza...
Według formularza deklaracji "śmieciowej" te 3 metry sześcienne wody przypadają na osobę w gospodarstwie domowym a nie na całe gospodarstwo domowe.
 Też tak myślę, ale autor tekstu albo wypisuje głupoty, albo głupoty opowiada UM... Do wyboru, do koloru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam co się tam dzieje, jakie kosmiczne i porąbane pomysły ma tamtejsza władzunia, jak czytam te komentarze, to się cieszę, że spokojnie sobie odpoczywam w wariatkowie, a nie tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ czy to moja wina, że ty jesteś inny, wypaczony lewacko? Takich jak ty trzeba piętnować i upominać metodami demokratycznymi.
Tak, najlepiej obozy koncentracyjne uruchom dla tych, co mają inne zdanie, niż ty, faszysto.
K a jakie jest twoje zdanie dla kogo należy uruchomić obozy koncentracyjne?
Wiadomo dla kogo - @_k_ wysyłał by masowo do obozów - wszystkich z prawicy, emerytów pobierających trzynastki, rodziców biorących 500+… katolików i wszystkich komentujących w internetach, co mają inne zdanie od koalicji obywatelskiej.
Szkoda z wami dyskutować, skoro wszystko wiecie lepiej. A w zasadzie tylko wam się tak wydaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zachwycony pomysłem na powiązanie zużycia wody z wysokością opłaty za wywóz śmieci. Do tej pory musiałem płacić "od osoby", choć w Białej mieszkałem tylko w weekendy; w innym mieście także pełna opłata za 5 dni w tygodniu. Skąd było brać tyle śmieci???
będąc na weekend w domu, mogę zorganizować np. 2 imprezy na 20-30 osób, mogę  wyprodukować dużo więcej śmieci, nie zwiększając zużycia wody (np. zamiast 2 kąpieli właściciela, goście skorzystają 1-2 z wody) a śmieci niesegregowanych będzie 5 razy więcej.,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ czy to moja wina, że ty jesteś inny, wypaczony lewacko? Takich jak ty trzeba piętnować i upominać metodami demokratycznymi.
Tak, najlepiej obozy koncentracyjne uruchom dla tych, co mają inne zdanie, niż ty, faszysto.
K a jakie jest twoje zdanie dla kogo należy uruchomić obozy koncentracyjne?
Wiadomo dla kogo - @_k_ wysyłał by masowo do obozów - wszystkich z prawicy, emerytów pobierających trzynastki, rodziców biorących 500+… katolików i wszystkich komentujących w internetach, co mają inne zdanie od koalicji obywatelskiej.
Szkoda z wami dyskutować, skoro wszystko wiecie lepiej. A w zasadzie tylko wam się tak wydaje.
 A więc jednak @_k_ jesteś niereformowalną lewacką, krwiopijczą wszą, która zawsze musi mieć ostatnie zdanie. Taki mały plugawy aparatczyk, który na rozkaz siądzie gołym zadkiem na kaktusie, byle by dla lewackiej sprawy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@_k_ czy to moja wina, że ty jesteś inny, wypaczony lewacko? Takich jak ty trzeba piętnować i upominać metodami demokratycznymi.
Tak, najlepiej obozy koncentracyjne uruchom dla tych, co mają inne zdanie, niż ty, faszysto.
K a jakie jest twoje zdanie dla kogo należy uruchomić obozy koncentracyjne?
Wiadomo dla kogo - @_k_ wysyłał by masowo do obozów - wszystkich z prawicy, emerytów pobierających trzynastki, rodziców biorących 500+… katolików i wszystkich komentujących w internetach, co mają inne zdanie od koalicji obywatelskiej.
Szkoda z wami dyskutować, skoro wszystko wiecie lepiej. A w zasadzie tylko wam się tak wydaje.
A więc jednak @_k_ jesteś niereformowalną lewacką, krwiopijczą wszą, która zawsze musi mieć ostatnie zdanie. Taki mały plugawy aparatczyk, który na rozkaz siądzie gołym zadkiem na kaktusie, byle by dla lewackiej sprawy.
Jesteś żałosny z tymi swoimi odwołaniami do pośladków i rowka między nimi. Masz jakiś problem z tym związany?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz płacić więcej to kup sobie domek a w bloku to musisz się dostosować, bo niektórzy chcieliby w nocy szmelc wynosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest bardzo dobry pomysł a dowodem jest jazgot wszelakiej szczujni i lewackich oszołomów ,którym przyświeca dewiza "im gorzej tym lepiej" może niech pan Przemysław i inne osoby uskuteczniające swoją frustrację w  szmatławcach konkretnie wskażą osoby którym te godziny nie pasują a zapewne Spółdzielnia to uwzględni. A może nie pasuje im nie sama godzina a obecność kontrolującego pracownika.. hę ? Co tam wyrzucacie w tych workach ?  To że na raz zjawi się więcej ludzi jest dużym plusem. Mieszkańcy segregujący śmieci zobaczą przez kogo są te podwyżki.... a argument że nie macie czasu w tych godzinach ? Bo co ? zasuwacie do Biedronki czy oglądacie TV na okrągło ?  Normalny pracujàcy czy uczący się mieszkaniec osiedla spokojnie wyrobi się w tym czasie wychodząc do swych zajęć... ps pozdrawiam pewną panią  z osiedla na Sidorskiej pakującą wszelkie śmieci do kosza na parkingu...można ? można !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest bardzo dobry pomysł a dowodem jest jazgot wszelakiej szczujni i lewackich oszołomów ,którym przyświeca dewiza "im gorzej tym lepiej" może niech pan Przemysław i inne osoby uskuteczniające swoją frustrację w  szmatławcach konkretnie wskażą osoby którym te godziny nie pasują a zapewne Spółdzielnia to uwzględni. A może nie pasuje im nie sama godzina a obecność kontrolującego pracownika.. hę ? Co tam wyrzucacie w tych workach ?  To że na raz zjawi się więcej ludzi jest dużym plusem. Mieszkańcy segregujący śmieci zobaczą przez kogo są te podwyżki.... a argument że nie macie czasu w tych godzinach ? Bo co ? zasuwacie do Biedronki czy oglądacie TV na okrągło ?  Normalny pracujàcy czy uczący się mieszkaniec osiedla spokojnie wyrobi się w tym czasie wychodząc do swych zajęć... ps pozdrawiam pewną panią  z osiedla na Sidorskiej pakującą wszelkie śmieci do kosza na parkingu...można ? można !
 Dodatkowo to rozwiazanie jest tymczasowe. Docelowo każdy będzie miał dostęp do śmietnika bez żadnej reglamentacji. Najpierw lewackość wypoci ustawę, a potem drwi z ludzi że próbują przystosować to do realiów. Podobnie z tą redukcją CO2, główni producenci mają to głęboko gdzieś. Dodatkowo okazało się że mnóstwo CO2 trafia do atmosfery drogą naturalnych procesów. Jasno z tego widać że Europa rządzi się ideologią, a nie racjonalizmem. Oczywiście zarobią na tym Niemcy i Francja. Obecna ustawa śmieciowa niczego nie rozwiązała, jedynym jej efektem jest kilkukrotny wzrost opłat za śmieci. Oczywiście nikt jej nie zmieni skoro można galanto sięgnąć do kieszeni mieszkańców i wszyscy są szczęśliwi. Niech ci chłoptasie na posyłki którzy rządzą Białą wezmą się za robotę. Zlikwidować straż wiejską, odbudować Pałac Radziwiłłów i ściągnąć inwestorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy są niereformowalni, nic im się nie podoba, śmieci należ sergegować jeśli nie chcesz płacić horendalnych sum za ich wywóz, ............................................ większość z Was ma internet gdzie można spawdzić w jaki sposób segregować śmieci lub spytać "sponsorów" /mam na myśli dzieci/ sponsorzy w szkole są nauczani o segregacji..................... przestańcie się pultać, weżcie się do segregacji śmieci, ot co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy są niereformowalni, nic im się nie podoba, śmieci należ sergegować jeśli nie chcesz płacić horendalnych sum za ich wywóz, ............................................ większość z Was ma internet gdzie można spawdzić w jaki sposób segregować śmieci lub spytać "sponsorów" /mam na myśli dzieci/ sponsorzy w szkole są nauczani o segregacji..................... przestańcie się pultać, weżcie się do segregacji śmieci, ot co
 Strzeliłeś z grubej rury szkoda że kulą w płot. Sortować śmieci i przetwarzać należy ze względu na środowisko, a nie wysoką cenę za ich wywóz.Ta ustawa niczego nie rozwiązała, jeśli chcesz zobaczyć skutki to za Hrudem w lesie i przecież nie tylko są tego dowody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze może w końcu się nauczą segregowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze może w końcu się nauczą segregowac.
 A ty jeszcze się nauczysz że nie należy lać pod wiatr i dostaniesz awans na starszego leminga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję w podobny sposób podejść do kąpieli w mieszkaniach ( wreszcie byłby porządek) baa nawet bym zaproponował przydzielić godziny na sex ( oczywiście komisja z urzedu i koscioła...) i zmienic nazwe na alternatywy 6 !!! Hehehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...