Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sosnowica: Straż Graniczna w pościgu za złodziejską rodziną

Utworzony przez patrolowy, 24 listopada 2010 r. o 13:39
>Jak podaje policja, w lagunie było wiele pilarek, podkoszarek, szlifierek i innego sprzętu. W samochodzie był też alkohol o wartości 6 tys. zł......znalezione w samochodzie przedmioty o wartości ponad 21 tys. zł pochodziły z czwartego już w tym roku włamania do sosnowickiego obwodu Rejonu Dróg Powiatowych. Ciekawe po co w obwodzie Rejonu dróg Publicznych był alkohol o wartości 6 tys zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrolowy napisał:
>Jak podaje policja, w lagunie było wiele pilarek, podkoszarek, szlifierek i innego sprzętu. W samochodzie był też alkohol o wartości 6 tys. zł......znalezione w samochodzie przedmioty o wartości ponad 21 tys. zł pochodziły z czwartego już w tym roku włamania do sosnowickiego obwodu Rejonu Dróg Powiatowych. Ciekawe po co w obwodzie Rejonu dróg Publicznych był alkohol o wartości 6 tys zł.
Może pochodził z innego włamania przedsiębiorczej rodzinki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Może pochodził z innego włamania przedsiębiorczej rodzinki?
dobrze że straż może pomóc policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż Graniczna i Policja rzeczywiście spisały się na medal, ale w tekście artykułu pojawiły się nierzetelne informacje. Oprócz pomieszczeń Obwodu splądrowany też został prywatny garaż, z którego wyniesiono piłę, osprzęt, różnego rodzaju klucze, elektronarzędzia i alkohol.Wartość skradzionego mienia wyceniłem na 6 tysięcy złotych, w tym alkohol na ok. 400 złotych, z czego najwartościowsze były nalewki zrobione przez moją Żonę. Są naprawdę doskonałe! Z wyrazami szacunku - Jacek Zawadzki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Straż Graniczna i Policja rzeczywiście spisały się na medal, ale w tekście artykułu pojawiły się nierzetelne informacje. Oprócz pomieszczeń Obwodu splądrowany też został prywatny garaż, z którego wyniesiono piłę, osprzęt, różnego rodzaju klucze, elektronarzędzia i alkohol.Wartość skradzionego mienia wyceniłem na 6 tysięcy złotych, w tym alkohol na ok. 400 złotych, z czego najwartościowsze były nalewki zrobione przez moją Żonę. Są naprawdę doskonałe! Z wyrazami szacunku - Jacek Zawadzki
mimo poniesionej sraty to trzymajcie Za wacki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...