Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spotkanie noworoczne u prezydenta Białej Podlaskiej. Jakie ma plany na 2019 rok?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2019 r. o 10:36 Powrót do artykułu
Jestem pewny,że Stefaniuk na kibica to się w 100 % nadaje i jak się dołoży jeszcze jego zasób wazeliny to będzie nie do pokonania. Tyle tylko,że jako wicemarszałek powinien intensywnie pracować,a nie kibicować!!! Tylko kto miał go tego nauczyć? Bierecki ten od SKOK-ów??? Przecież oni nie do pracy sa stworzeni,a do skoków,a najlepsze skoki są na kasę!!!No i błędne koło się zamyka.Czy jest ktoś z PIS-u w województwie,kto chce i umie pracować??? Może Pruszkowski???To pytanie pozostawiam bez odpowiedzi,chociaz ją znam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry temat. 1,2,3...gownoburza czas start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Litwiniuk chcę przypomnieć,że platforma to nie jest obywatelska,a tylko złodziejska.Nie będę tego rozwijał,bo lepiej to powinien poseł Żmijan p.zrobić.Niech pan pokaże co potrafi,bo póki co razem ze Stefaniukiem byliscie na tym stolcu.No i nie wyszło.Chodziński z pańskiej platformy się przeflancował do PIS-u i dlatego uratował sobie dalszą pracę,ale wazelina się za nim ciągnie.Dam przykład spadł śnieg,a chodniki są nieodśnieżone i przystanki autobusowe także.To jak mają ludzie z komunikacji korzystać?To jest drobny przykład,ale wskazujący na brak gospodarza.Coś mi się zdaje,że przysłowie mojej babci nie straciło na wadze cyt."PO ZŁYM PANIE JESZCZE GORSZY NASTANIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka pana Prezydenta polega na likwidowaniu i zamykaniu tego co robił poprzednik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknięcie strefy ekonomicznej bez decyzji na tak w sprawie wojska na lotnisku jest najlepszym przykładem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście te tematy są bardzo ważne dla mieszkańców natomiast chciałbym się skupić na odśnieżanie chodników. To co obecnie jest u nas w Białej to tragedia. Ktoś może napisać, że za poprzednika było tak samo. Ale tu nie można na nikogo zganiać. Jest nowa Władza i równie nie radzi sobie z tym tematem. A miało być inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dz. U. 1996 nr 132 poz. 622 z póź. zm. Brak egzekwowania jest równoznaczne z brakiem obowiązku. I tak jest w BP od 1996!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dam dobrą radę Michałowi Litwiniukowi - jako Prezydent powinien ogłosić konkurs na dyrektora BCK, przystąpić do konkursu i wygrać go, bo tam śpiewać i grać na gitarze może do woli !!!! Zupełnie inaczej wyobrażałem sobie początek ML w roli Prezydenta - działa w podobny sposób jak poprzednik, a ja poprzednika skreśliłem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojsko to też korzyści dla Białej ale oszust  Litwiniuk ani słowa o budowie stadionu jaki zamierzał zrobić Stefaniuk oszukał 90 procent mieszkanców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzednik był cieniasem a ten... jeszce większy cienias:))) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzednik był cieniasem a ten... jeszce większy cienias:)))
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzednik był cieniasem a ten... jeszce większy cienias:)))
 Jest także zapalonym cyklistą , miłośnikiem pedałów i pedałowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólnota miejska - plany?? Przelewy co miesiąc - brak interesantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk już dość zrobił, dziękujemy: budowa stadionu zablokowana, budowa amfiteatru zablokowana, zablokowana budowa galerii Karuzela. Wymieniać dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopisowi ty debilu zastanów się co piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproszenie Stefaniuka na tą szopkę noworoczną to nic innego jak dowód słabości Litwiniuka. Jeszcze trochę a będzie znów całował Darka po rękach. To jest tak niepoważne, że aż niewiarygodne. Mówi się tyle o nieprawidłowościach to gdzie są odpowiednie zawiadomienia ? Nie ma i nie będzie, mamy za to świadectwo totalnej uniżonosci wobec poprzednika. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasz Litwiniuk tak bardzo nie lubi pisu, że pierwsze co zrobił to zaprosił pisowcow i Stefaniuka na to spotkanie. He,he,he. Opozycjonista niebywały, już śmieją się z niego w PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwiniuk nie ma żadnych pomysłów to i nawet zlot noworoczny zerżnął od Dara. To co mości Litwin, Warszawska już poszerzona? A może razem z Broniewiczem wprowadziliście już darmową komunikację miejską ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedynym celem tej gali było przekazanie i obwieszczenie mieszkańcom przez gitarzystę , człowieka pełnego pomysłów i niebywałego inteligenta, że oto będzie kontynuował dzieło poprzednika ,bo nic innego nie przychodzi mu do głowy. Brakowało mi tylko oklaskow Stefaniukowi przez Bogusia z Samorządowej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długo nie trzeba było czekać, łańcuch w rowerku Michasia się zaciął i musiał sięgnąć po Dariusza, żeby złożyć mu publicznie hołd poddaństwa i dopuścić do głosu. Mandoliniarz bez perspektyw na miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...