Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Starosta bialski przed sądem. Samorządowca pozwał Polski Związek Łowiecki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2018 r. o 08:32 Powrót do artykułu
W końcu ktoś dobrał się do du..y tym miłośnikom szlacheckich czasów. Chodzą se pany z dubeltówką jak po swoim i za swoim a jak do płacenia za szkody to już biedactwo nie ma z czego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tzw. myśliwi z czasów PRL, PRZYZWYCZAJENI DO ROZRYWKI Z DUDELTÓWKĄ, SAMOGONEM I DZIEWCZYNKAMI..../w domkach myśliwskich/ nie chcą popracować dla rolników ...może to też nadzwyczajna kasta ludzi??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widzę to ci szkoda samogonu i tych ,,dziewczynek,,widocznie już nie możesz biedaku.A może cie nie stać finansowo.Prawo własności musi być szanowane.Zakładając że jade orać a tu przychodzi myśliwy i mówi że to on tu poluje i ja mam mu nie przeszkadzać powiem tak ja orał bym dalej a on wytrząsałby z gaci przetrawiony obiad.Problemu u nas niet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdelegalizować tę zbrodniczą organizację jaką jest PZŁ i po kłopocie a natura z resztą sama sobie poradzi. A tych morderców wysłać do Syrii i tam niech spełniają swoje zbrodnicze instynkty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNA dokładnie zadbała, by broń trafiała tylko do resortów i swojaków. ZMIENIMY I TO...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego pzł ma narzucać nam swoją wole jak nie wiedzą jak było, a może to norma w takim postępowaniu z rolnikami. te ''zadania publiczne'' to ochrona dzika ,brak redukcji a co za tym idzie asf A może starosta powinien oskarżyć koło o rozprzestrzenienie się asf i odszkodowania za zaistniałą sytuację powinni płacić z zarządu skoro to właściwa droga a efekty już znamy. W jakim kraju my żyjemy że dziki sarny żubry bobry żyją se na prywatnych polach, niszczą uprawy, potrzebni są małej i aroganckiej grupie ludzi, którzy jak chcą to przyjadą postrzelać jak na safari. A do tych zadań publicznych to ciekawi mnie czy ktoś kiedy za takie ich wykonanie odpowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysliwym gówno zrobią bo każdy minister i większość politycznej Warszawki należy do tej sitwy ze strzelbami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mysliwym gówno zrobią bo każdy minister i większość politycznej Warszawki należy do tej sitwy ze strzelbami.
  Szkoda, że docent Zenobiusz Furman nie żyje- on załatwiłby sprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zdelegalizować tę zbrodniczą organizację jaką jest PZŁ i po kłopocie a natura z resztą sama sobie poradzi. A tych morderców wysłać do Syrii i tam niech spełniają swoje zbrodnicze instynkty.
 Bardzo ciekawa inicjatywa.... popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby zostać myśliwym musisz przejść badania psychologiczne ciekaw jestem czy ty przeszedłbyś?.Z ciecie to psychol chyba jest co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może się mylę, ale według mnie panu Filipiukowi nie chodzi o rolników. On chce zaistnieć jako obrońca rolnika, by ten zawsze był mu wdzięczny i na niego głosował. To przebiegły człowieczek z PSL - u. Uważa, że jest mądrzejszy od innych. Niedługo przecież wybory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda,Filipiuk nigdy nie byl bezinyeresowny,zawsze dbal o swoje i PSL interedy.To najwieksi krwiopicy ze wszystkich partii politycznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, teraz trzeba szybko zrobić z tego sprawę polityczną i staroście uszyć polityczne buty. Stara i dobrze wypróbowana szkoła. Niech będzie i ORMO ale ma odwagę gonić to tałatajstwo co nie jest takie częste. Założę się że to jakieś ważne Lubelaki zrobili sobie obwód łowiecki pod Włodawą żeby się móc poszaleć z daleka od żon i ciekawskich oczu. Jak był szkoda to chłopom kazało się pisać na Berdyczów i fajno było, bo nikt po parę złotych do sądu nie poleci. No i po co wydawać kasę myśliwych na odszkodowania skoro można na balangi. Aż tu jakiś chłop z PSLu na urzędzie chce pogonić panów myśliwych - spadkobierców szlacheckiej tradycji, no do czego to doszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast strzelać zarażone dziki to chodzą po sądach,a minister śpi i będzie budował płoty za nasze podatki,gdy już wszystkie świnie na wschodzie wybite.Jeszcze trochę ich zostało ale niestety nie w chlewach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie ma szlachta na szkody to do Prowidenta i zamiast Blazera za 16tys. to strzelać z dubeltówki IŻ bez noktowizorów i innych guwienek.PZPR i  ORMO się skończyło to w PZŁ można się odnaleźć jako czerwony wypasły wieprz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
Z tego co widzę to ci szkoda samogonu i tych ,,dziewczynek,,widocznie już nie możesz biedaku.A może cie nie stać finansowo.Prawo własności musi być szanowane.Zakładając że jade orać a tu przychodzi myśliwy i mówi że to on tu poluje i ja mam mu nie przeszkadzać powiem tak ja orał bym dalej a on wytrząsałby z gaci przetrawiony obiad.Problemu u nas niet.
 Mylisz  się   .Gdyby  w takiej  sytuacji  spotkali  się  prawdziwy  myśliwy  z prawdziwym   Rolnikiem to  doszło by  do przyjaznej  rozmowy  i  wymiany   zdań,  a następnie każdy  by  poszedł  w  swoją  stronę aby  się   wspierać   wzajemnie.Przecież  jeden  i  drugi  mają  wspólny  cel. Ograniczyć   szkody  i  utrzymać ilość zwierzyny  na  optymalnym  poziomie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba uszanować ciężką pracę rolnikaa nie tworzyć prawo które zezwala na przepędzenia rolnika z jego własności bo myśliwy będzie polował,to jest chore prawo.Swięte prawo własności i basta,polowanie jest na drugim miejscu/po tych sprawach/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
To prawda,Filipiuk nigdy nie byl bezinyeresowny,zawsze dbal o swoje  i PSL interedy.To najwieksi krwiopicy ze wszystkich partii politycznych
 Prawdą  jest  to ,że  Filipiuk jest  rolnikiem,jest  myśliwym,jest  starostą i radnym  powiatowym  z  tego  terenu i był  członkiem  koła  któremu  wypowiedział umowę i  z którym   wszedł  w  spór.Czy  nie  za  bardzo  to  poplątane ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
trzeba uszanować ciężką pracę rolnikaa nie tworzyć prawo które zezwala na przepędzenia rolnika z jego własności bo myśliwy będzie polował,to jest chore prawo.Swięte prawo własności i basta,polowanie jest na drugim miejscu/po tych sprawach/.
 Masz   rację,że  prawo  jest  nie  zawsze logiczne i  rozsądne,  tak jak  i ludzie nie  zawsze postepują zgodnie  z  etyką, logiką i prawem  naturalnym.Może  niektórym  chodzi  o  to   aby  skłucić  dwa  środowiska ,  nastawić  jednych  przeciw  drugim aby  zajeli  się  sobą  i  nie  zwracali  uwagi  na   inne   niecne  czyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
rolnik napisał:
z tego co widzę to ci szkoda samogonu i tych ,,dziewczynek,,widocznie już nie możesz biedaku.a może cie nie stać finansowo.prawo własności musi być szanowane.zakładając że jade orać a tu przychodzi myśliwy i mówi że to on tu poluje i ja mam mu nie przeszkadzać powiem tak ja orał bym dalej a on wytrząsałby z gaci przetrawiony obiad.problemu u nas niet.
mylisz  się   .gdyby  w takiej  sytuacji  spotkali  się  prawdziwy  myśliwy  z prawdziwym   rolnikiem to  doszło by  do przyjaznej  rozmowy  i  wymiany   zdań,  a następnie każdy  by  poszedł  w  swoją  stronę aby  się   wspierać   wzajemnie.przecież  jeden  i  drugi  mają  wspólny  cel. ograniczyć   szkody  i  utrzymać ilość zwierzyny  na  optymalnym  poziomie .
 jacy prawdziwi mysliwi: przyjechał w lakierkach na oszacowanie, w***ył w gumofilce i optyka sie zmieniła: przeciez zwierzę wyżywi się samo, po co płacić. przegnać to tałatajstwo, widać, że okręgowy pzŁ, wart i reszty tych klik sędziowskich/mundurowych/kasta. dość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...