Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stop nienawiści - prezydent Białej Podlaskiej zalecił wprowadzenie lekcji tolerancji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2019 r. o 15:51 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze, że takie lekcje się odbedą. Trzeba uczulać ludzi na krzywdę innych. Ja sam w latach 1990tych byłem obiektu hejtu. Dwa razy miałem próby samobójcze. Nawet nauczyciele nie reagowali mimo, że prosiłem o pomoc. Mam nadzieję, że to się zmieni. Nienawiść do innych z obojętnie jakich powodów będzie marginalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to jest tzw."mowa nienawiści"?czy jest obiektywnie zdefiniowana?czy też jest to tekst tak nazwany przez jakiegoś pomyleńca, np. dziennikarza? Nawet w wikipedii nie można doszukać się precyzyjnego jej określenia. Tak polska konstytucja jak i inne ustawy nie ustalają co to jest tzw."mowa nienawiści". Kodeks karny nie penalizuje owej mowy nienawiści. Nienawidzieć kogoś lub czegoś można , zatem, legalnie i nie grozi za to żadna kara.
 To jest wytlumaczenie - powod do dzialania(do zycia?)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawiś miłość żal itp. To są uczucia a nie mowa to wymysł lewaków na swoje potrzeby 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawiś miłość żal itp. To są uczucia a nie mowa to wymysł lewaków na swoje potrzeby
 Jeszcze jest takie pojęcie jak "myślozbrodnia", ale to pewnie nastepny etap będzie. Każda aktywność będzi rejestrowana, słowa zapisane, a my będziemy niewolnikami kredytów i przedmiotów. Zacznie się od semantyki zamiast pedała, murzyna , żyda, złodzieja, komucha, Polaka będzie odpowiednio: Gej, Afro-amerykanin, Izraelita, Prywatyzator, Człowiek z sercem po lewej stronie, faszysta. Blokersi będą mówić językiem miłości: urwał, kocham cię brachu i tak cię popieszczę że ruski miesiąc popamietasz ( oczywiście nie ruski tylko Rosyjski). Co bedzie potem to wolę już nie dożyć. Biała Podlaska będzie Czerwoną Podlaską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Media, pod każdą postacią, to najgorsza ku....a, sieją zament, ferment i mowę nienawiści! Mącą nam tak w głowach, że przestajemy ufać komukolwiek albo łykamy wszystko jak młody pelikan, że ten jest zły mimo że jest dobry a tamten cudowny, chociaż to najgorsze zło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy rodzic ma prawo odmówić udziału swojego dziecka wystarczy wypełnić oświadczenie rodzicielskie i przekazać dyrekcji ***s://ordoiuris.pl/rodzina-i-malzenstwo/oswiadczenie-rodzicielskie-w-sprawie-zajec-dotyczacych-tzw-mowy-nienawisci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak mowa nienawiści w polskim słowniku i konstytucji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak mowa nienawiści w polskim słowniku i konstytucji
 Jakie to szczęście że mamy KOD , on obroni Konstytucję i nie pozwoli na wprowadzenie czegoś takiego jak "mowa nienawiści". Kodowcy śpicie a tam łamią konstytucję i w Rosji minus 63 stopnie, jeszcze trochę a spirytus zamarznie , a jak tam zabraknie alkoholu to w wiadomo będzie rewolucja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałyby się podobne lekcje prezydentowi Litwiniukowi, jego zastępcy i ich otoczeniu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młody umysł jest chłonny, dlatego świetnie wykorzystuje to Owsiak. Wie co robi. Nie zawsze używa języka miłości.
to czemu katechety czy księdza nie słuchają tylko Owsiaka ? bo religię i kościół mają gdzieś a chodzą pod przymusem
 Ta cała walka z mową nienawiści jest skierowana przeciwko osobom o innych poglądach. W ten sposób ideologia lewicowa będzie miała monopol na mowę miłości. Każdy inny pogląd niż lewacki będzie oskarżany o mowę nienawiści. Dlatego mowa i działania Owsiaka będą mową miłości, Michnika, Jandy, Schetyny, Sikorskiego, a prawicowcy będą się posługiwali mową nienawiści, będą moherami, faszystami, ciemnogrodem. Dlatego ja będę zawsze miał łapki w dół przy moich komentarzach bo mam swoje poglądy, a nie TVN czy GieWu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Litwiniuk niejest pan ministrem szkolnictwa nie wlaz pan w czyjesc kompetencje odwal sie od naszych dzieci i nie mieszaj im w glowie oni maja duzo nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ludzie pałający miłością i tolerancją spuszczą łomot ludziom nienawistnym i nietolerancyjnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...