Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażnicy ścigali, pani uciekała. Wpadła do rowu

Utworzony przez Szaman, 27 stycznia 2012 r. o 18:03
A ile nie ujawnili? Ciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaman napisał:
A ile nie ujawnili? Ciekawe
A jak mieli na własny użytek to co. Na razie jeszcze dają popalić - chyba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znasz dnia ani godziny I nie wiesz komu ufać I tak trzymać Tak się kończy jak się amatorzy biorą za fajeczkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie znasz dnia ani godziny I nie wiesz komu ufać I tak trzymać Tak się kończy jak się amatorzy biorą za fajeczkę
Jak ci się udało przemycić wagon ViceRoyów to nie znaczy że jesteś takim profesjonalistą. Cwaniaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak ci się udało przemycić wagon ViceRoyów to nie znaczy że jesteś takim profesjonalistą. Cwaniaku.
viceroye to palą wiejskie chłopy i miejskie cwaniaczki co kasą nie śmierdzą.Ja osobiście bym się wstydził wyjąć w towarzystwie paczkę tych śmierdziuchów.Toż od takiego co częstuje Viceroyem to na odległość wiochą i burakiem zalatuje.Dodam,że nie jestem jakimś tam milionerem.Pracuję i zarabiam średnio ale nie robię z siebie żyda i wsiura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
viceroye to palą wiejskie chłopy i miejskie cwaniaczki co kasą nie śmierdzą.Ja osobiście bym się wstydził wyjąć w towarzystwie paczkę tych śmierdziuchów.Toż od takiego co częstuje Viceroyem to na odległość wiochą i burakiem zalatuje.Dodam,że nie jestem jakimś tam milionerem.Pracuję i zarabiam średnio ale nie robię z siebie żyda i wsiura.
Nie jestem żydem, jestem wsiurem i palę Viceroye. Ale średnio zarabiający ynteligencie że po całym dniu, zapewniam, jednako jedzie z pyska, bez względu czy palisz Viceroye czy Marlboro light. Jedyna różnica to cena, trucizna taka sama. Burakiem mi zajechało po przeczytaniu tego co tutaj naskrobałeś, takim burakiem przeflancowanym z Porosiuk (bez obrazy mieszkańcy Porosiuk) do bloku na Orzechowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...