Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Telepizza"- którego urzędnika krewnym...

Utworzony przez Panie Prezydencie, 3 sierpnia 2010 r. o 20:45
... jest właściciel tego lokalu, który nie sznuje przechodniów i sąsiadów puszczjąc od tygodni całymi dniami bardzo głośne reklamy prosto w uszy przechodniów, tarasując chodnik dmuchanym balonem reklamowym. Dlaczego bialscy urzędnicy nie przestrzegają prawa o zachowaniu porządku w miejscu publicznym (art 51 kodeksu wykroczeń)?. Dlaczegooooo ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezydencie napisał:
... jest właściciel tego lokalu, który nie sznuje przechodniów i sąsiadów puszczjąc od tygodni całymi dniami bardzo głośne reklamy prosto w uszy przechodniów, tarasując chodnik dmuchanym balonem reklamowym. Dlaczego bialscy urzędnicy nie przestrzegają prawa o zachowaniu porządku w miejscu publicznym (art 51 kodeksu wykroczeń)?. Dlaczegooooo ... .
?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może z łaski swej zamiast pisac na tym forum złożysz oficjalne pismo w tej sprawie w UM, co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel napisał:
To może z łaski swej zamiast pisac na tym forum złożysz oficjalne pismo w tej sprawie w UM, co?
Jak taki mądry jesteś to powiedz na h.. tyle urzędników i prezydentów jak trza wszystko samemu robić, to może rozgonić bandę i samemu się rządzić, a na rodzinkę Straż Miejską nasłać niech robią porządek od tego są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to Ty jesteś najmądrzejszy. Ciężko zadzwonić i poinformować o całej sprawie czy wysmażyć nawet mailem kilka zdań? Oczywiście, że lepiej od razu najeżdzać na wszystko i wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel napisał:
Za to Ty jesteś najmądrzejszy. Ciężko zadzwonić i poinformować o całej sprawie czy wysmażyć nawet mailem kilka zdań? Oczywiście, że lepiej od razu najeżdzać na wszystko i wszystkich.
Mnie nie zależy by być najmądrzejszym i wszystkich pouczać, ale jeśli już wiesz o sprawie to może doniesiesz do Urzędu. Bo chyba o to ci chodzi jako nieskazitelnemu, praworządnemu obywatelowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani nie znam tematu, ani mi to nie przeszkadza. O sprawie powinien zasygnalizować ten, któremu to przeszkadza, prawda? Nie mieszkam przy tej ulicy więc wisi mi czy jest głośno czy nie. Więc jeśli Ciebie to wnerwia to zgłoś tą sprawę. Wkurza mnie to, że nie uderzasz do ludzi, którzy mogą coś zdziałać tylko wywnętrzniasz się na forum. Chyba nie tędy droga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel napisał:
Ani nie znam tematu, ani mi to nie przeszkadza. O sprawie powinien zasygnalizować ten, któremu to przeszkadza, prawda? Nie mieszkam przy tej ulicy więc wisi mi czy jest głośno czy nie. Więc jeśli Ciebie to wnerwia to zgłoś tą sprawę. Wkurza mnie to, że nie uderzasz do ludzi, którzy mogą coś zdziałać tylko wywnętrzniasz się na forum. Chyba nie tędy droga.
A mnie wkurza dosłownie wszystko, na przykład to że ktoś nie zna sprawy, ale zabiera głos, w jakim celu skoro jak sam pisze to jego dotyczy. Mógłbym napisać że "uderz w stół a nożyce się odezwą", ale mimo tego że mnie to wkurza nie napiszę. Obywatelu zważ że ja i ty płacimy podatki i aby te podatki zapłacić, pracujemy ciężko (mówię za siebie) na sforę urzędasów w tym na jakiegoś inspektora od spraw blokowania chodników oraz głośnej reklamy i są jakieś przepisy zakazujące blokowania przejścia tak ? To dlaczego ja mam wykonywać jego pracę i pracować za Straż Miejską, jeśli tak to ten inspektor jest zbędny i ten strażnik, to ich wywalić na zbitą twarz. Czy ja w końcu mam wykonywać pracę za prezydentów i nadzorować tych inspektorów od spraw nieważnych, a oni będą robić to co umieją najlepiej długi, likwidować zakłady i zwalniać z podatków kolesi, a całą Białą traktować jak własny folwark i to mnie też wkurza. Jedno wiem że kilka osób które przeczytają ten wpis zdecyduje że obecna ekipa już niedługo odpocznie sobie, a przyjdą może lepsi którzy będą wiedzieć jak poprawić los mieszkańców i można było sobie bez przeszkód chodzić chodnikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...