Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wstyd się fotografować ze Stuleją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tour de Targowica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapewne bober zaprosił i ugościł na kasę mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożyteczna inicjatywa tym bardziej, że społeczeństwo jest ubogie w wiedzę o prawach i obowiązkach wynikających z zapisów Ustawy Zasadniczej. Nie wspominając już o mechanizmach regulujących pracę sądów . Ludzie nadal i wciąż uważają zespoły orzekające za organ stanowiący prawo, a nie opierający się o zapisy tworzone przez ustawodawcę, które leżą u podstaw wyrokowania! Potrzeba zaspokajania głodu wiedzy nie jest w narodzie priorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musiało być bardzo fajne spotkanie. Podobno 6 sierpnia w Lublinie ma być podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałem się ze wzruszenia , syn funkcjonariuszy SB wychodzi do społeczeństwa i walczy o wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już samo to że nie używają języka języka polskiego tylko jakieś "Tour de Konstytucja" i to wewnątrz biało - czerwonej flagi przyprawia o mdłości. I tak dobrze że nie po niemiecku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sędzia który przyznał bandycie wysokie odszkodowanie za nie dość komfortowe warunki w więzieniu , na to odszkodowanie musi w podatkach zapłacić pielęgniarka , kasjerka , pracownik na budowie. Ludzie który wręcz nienawidzą wszystkiego co Polskie chcą bronić Polskiej Konstytucji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałem się ze wzruszenia , syn funkcjonariuszy SB wychodzi do społeczeństwa i walczy o wolność.
 Od kiedy to dzieci mają odpowiadać za to co robili rodzice? Podaj swoje prawdziwe imię i nazwisko to poszukamy w Twoim drzewie genealogicznym a może się okazać że Twoi przodkowie to szmalcownicy albo sprzedawali kraj w Targowicy. I co wtedy zrobisz kolego? Znajdziesz gałąź w najbliższym lesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałem się ze wzruszenia , syn funkcjonariuszy SB wychodzi do społeczeństwa i walczy o wolność.
 Tak jest towarzyszu. Ciekawe co na to towarzysz piotrowicz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musiało być bardzo fajne spotkanie. Podobno 6 sierpnia w Lublinie ma być podobne.
 W Lublinie mają rozdawać używane slipki z napisem prostytucja. Dla ciebie są przygotowane dwie pary żebyś miał na cały tydzień. W jedne narżnął tuleja a w drugie hermelinski,także powinieneś być dumny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kandydatom na sędziów robione są badania psychiatryczne ? pytam poważnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musiało być bardzo fajne spotkanie. Podobno 6 sierpnia w Lublinie ma być podobne.
 Tak. Było ze 20 osób włącznie z działaczami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto organizować takie spotkania z dwóch powodów: 1. Edukacja społeczeństwa - niestety myślenie nie jest naszą cechą narodową 2. Uwolnienie złych emocji - co widać na forum - po wpisach przeciwników. Jak wiadomo duszenie negatywnych uczuć prowadzi do zaburzeń psychicznych a najlepszym lekarstwem jest napisanie ostrego i nienawistnego postu, oplucie monitora i ew. utoczenie piany. Ale potem jest lepiej - zło schodzi jak mieszkania z 90% rabatem z zasobów Polskich lasów.
 Przez chwilę zastanawiałem się, czy odpowiadać na tę nowomowę. Stwierdziłem, że machnę ręką. Niech se człek żyje w swojej wyimaginowanej bańce intelektualisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałem się ze wzruszenia , syn funkcjonariuszy SB wychodzi do społeczeństwa i walczy o wolność.
Tak jest towarzyszu. Ciekawe co na to towarzysz piotrowicz?
 Byłem głodny komentarza towarzysza Janusza. Ciekawy byłem kogo zaczepi. Zaczepił osobę piszącą oczywistą i bezdyskusyjną prawdę. Towarzysz jako stary ZSL-owiec, powinien znać ludowe przysłowie: "Niedaleko pada jabłko od jabłoni". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...