Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia w SCHRONISKU DLA PSÓW w Białej Podl.

Utworzony przez luiza, 9 stycznia 2010 r. o 11:11
Kochani ! Trafiłam na poniżej zamieszczony opis TRAGICZNEJ SYTUACJI w Schronisku dla Psów w Białej Podlaskiej...... Przeczytajcie i pomyślcie.............Może ktoś o WIELKIM SERCU będzie w stanie pomóc ??? Może jakaś psia bieda - nasz BRAT MNIEJSZY - znajdzie ciepły kąt i cudownych kochających LUDZI ? 320 psów,proszę o pomoc! Piszę do ludzi o dobrym sercu,którym nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierzaków.Psiaków jest bardzo dużo,warunki w jakich żyją są straszne,większość z nich stoi w błocie..potrzebne są nowe budy,ale schronisko nie ma pieniędzy,dlatego jeśli ktoś chciałby wesprzeć schronisko finansowo to podaję nr konta 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 z dopiskiem "POMOC" lub o pomoc rzeczową: karmy (suche i mokre),kasze gryczane,ryż,kołdry,koce itp.Psiaki czekają również na wirtualnych opiekunów www.bialapodlaska.schronisko.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
320 psów,proszę o pomoc! Piszę do ludzi o dobrym sercu,którym nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierzaków.Psiaków jest bardzo dużo,warunki w jakich żyją są straszne,większość z nich stoi w błocie..potrzebne są nowe budy,ale schronisko nie ma pieniędzy,dlatego jeśli ktoś chciałby wesprzeć schronisko finansowo to podaję nr konta 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 z dopiskiem "POMOC" lub o pomoc rzeczową: karmy (suche i mokre),kasze gryczane,ryż,kołdry,koce itp.Psiaki czekają również na wirtualnych opiekunów www.bialapodlaska.schronisko.net Może ci co obłowili się na prywatyzacji Białej Podlaskiej pomogą, Prezydent, Starosta, jeśli ich nie wzrusza los ludzi to może użalą się nad biednymi psinami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
320 psów,proszę o pomoc! Piszę do ludzi o dobrym sercu,którym nie jest obojętny los porzuconych i bezdomnych zwierzaków.Psiaków jest bardzo dużo,warunki w jakich żyją są straszne,większość z nich stoi w błocie..potrzebne są nowe budy,ale schronisko nie ma pieniędzy,dlatego jeśli ktoś chciałby wesprzeć schronisko finansowo to podaję nr konta 79 8025 0007 0015 8307 2000 0010 z dopiskiem "POMOC" lub o pomoc rzeczową: karmy (suche i mokre),kasze gryczane,ryż,kołdry,koce itp.Psiaki czekają również na wirtualnych opiekunów www.bialapodlaska.schronisko.net Może ci co obłowili się na prywatyzacji Białej Podlaskiej pomogą, Prezydent, Starosta, jeśli ich nie wzrusza los ludzi to może użalą się nad biednymi psinami.
Masz zupełną rację !!! Tylko podpowiedz co zrobić aby te "ciepłe posadki" chociaż PRZECZYTAŁY tą petycję ? Bo wchodząc na www.bialapodlaska.schronisko.net AŻ SKÓRA CIERPNIE...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luiza napisał:
Masz zupełną rację !!! Tylko podpowiedz co zrobić aby te "ciepłe posadki" chociaż PRZECZYTAŁY tą petycję ? Bo wchodząc na www.bialapodlaska.schronisko.net AŻ SKÓRA CIERPNIE...........
Luizo dobry z ciebie Człowiek bo jest w tobie wrażliwość na krzywdę innych (istot) i mam nadzieję że tego nie utracisz. Lecz do diabła z tych setek milionów złotych budżetu miasta można by wygospodarować kilkadziesiąt tysięcy na te biedne stworzenia, od czegoś ten samorząd przecież jest, na coś się te coraz wyższe podatki płaci plus 100 mln. kredytów. Gdzie te pieniądze krzywda się dzieje ludziom i zwierzętom ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE WYJAŚNIĘ PARĘ NIEJASNOŚCI. SCHRONISKO OTRZYMUJE MIESIĘCZNIE NA UTRZYMANIE OK. 20TYS. ZŁ Z BUDŻETU MIASTA. TRAFIŁEM PRZYPADKIEM NA TO FORUM I JAK CZYTAM WYPOWIEDZI NIEKTÓRYCH OSÓB TO MI SIĘ NIEDOBRZE ROBI. SCHRONISKO OTRZYMAŁO RÓWNIEŻ JAKIŚ CZAS TEMU OD MIASTA SAMOCHÓD DOSTAWCZY. NAJPRAWDOPODOBNIEJ TE GŁUPOTY WYPISUJĄ OSOBY, KTÓRE NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA O TYM CO SIĘ WOKÓŁ NICH DZIEJE I SPOGLĄDAJĄ NA ŚWIAT Z PERSPEKTYWY KOMPUTERA I INTERNETU. PROPONUJĘ ODWIEDZIĆ SCHRONISKO OSOBIŚCIE A NIE TYLKO PRZEZ INTERNET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o schronisku w Białej Podlaskiej umieściłam ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imię psa Biolio!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co na to obroncy zwierzat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była sytuacja z początku 2010 r. A jaka jest teraz w schronisku? Czy wszystko gra?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...