Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczelnia zaprasza studentów z Donbasu

Utworzony przez Kasia, 6 lutego 2015 r. o 19:36
Ale tylko Polacy. Żadnych banderowców w Polsce nie chcemy! Stiepan Bandera też sobie przypomniał nagle, że "ma polskie korzenie" kiedy miano go wydać sowietom. Podstępna nacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem o czym jest ten tekst. Każda uczelnia może przyjąc studentów z Ukrainy. Ci, którzy mają Kartę Polaka nie muszą płacić za studia stacjonarne, a ci którzy jej nie mają płacą. Na WSPA w Lublinie, gdzie kończyłem studia, jest obecnie prawie 300 studentów ze Wschodu na różnych kierunkach. Wszyscy szybko opanowują język polski, nie ma żadnych waśni o podłożu narodowościowym czy towarzyskim. Wręcz przeciwnie, jest bardzo dużo wzajemnej sypatii i zrozumienia. Uważam, że w obliczu nizu demograficznego Polska powinna być bardzo otwarta na młodzież z Ukrainy, która bardzo szybko adaptuje się do naszych warunków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłać ze swojej kieszeni cwaniaku jak chcesz zapraszać,a nie z kieszeni podatników .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na WYSPA w lublinie miałem na roczniku, sporą ilośc studentów ze wschodu.:) Dogadywaliśmy się bardzo dobrze i z wieloma z nich broniłem pracę licencjacką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...