Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uczniowie z Białej Podlaskiej zagrają specjalny koncert dla Australii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2020 r. o 08:56 Powrót do artykułu
Kur*a, modlić się będą. Jakby to coś dało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna inicjatywa. Gratulacje dla dyrektora Robaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur*a, modlić się będą. Jakby to coś dało.
 Modlitwa na pewno nie zaszkodzi nawet takiemu bezbożnikowi jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no nieżle zryte berety....A co będzie jak Panbucek zrobi Wam dowcip i wyśle deszcz przeznaczony dla Polski ? módlcie się lepiej o deszcz w Naszym kraju, bo co roku susza pustoszy pola....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no nieżle zryte berety....A co będzie jak Panbucek zrobi Wam dowcip i wyśle deszcz przeznaczony dla Polski ? módlcie się lepiej o deszcz w Naszym kraju, bo co roku susza pustoszy pola....
 Żądasz szacunku okaż go innym. Widzę że zadaniowy już czuwa. Pomodlę się za ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek i gratulacje dla Młodzieży i ich Opiekunów! Budzi się tylko taka refleksja, a gdzie są ci szlachetni amerykanie, którzy tak dbają o pokój na tym świecie??? Napadają bandyci na inne kraje, a Australii nie chcą pomóc! Co za parszywa obłuda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek i gratulacje dla Młodzieży i ich Opiekunów! Budzi się tylko taka refleksja, a gdzie są ci szlachetni amerykanie, którzy tak dbają o pokój na tym świecie??? Napadają bandyci na inne kraje, a Australii nie chcą pomóc! Co za parszywa obłuda!
 Jak to dobrze że mamy Rosję która pomoże Australii. Szlachetny kraj miłujący pokój, gdzie tak wolno dyszy czeławiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat...nieżle zdiagnozowałeś Sam Siebie...ale ja bym Cię raczej nazwał błaznem...a co do zadaniowości i kto kiedy co zaczął, to zdaje się, że uaktywniłeś się dzisiaj dużo wcześniej , zanim ukazał się mój post. Miłego dnia , frustracie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat...nieżle zdiagnozowałeś Sam Siebie...ale ja bym Cię raczej nazwał błaznem...a co do zadaniowości i kto kiedy co zaczął, to zdaje się, że uaktywniłeś się dzisiaj dużo wcześniej , zanim ukazał się mój post. Miłego dnia , frustracie
I Tobie wszystkiego najlepszego ruski trolu. Myślę że jeśli jesteś bezbożnikiem to niech do ciebie wróci dobra karma.Faktycznie ten pierwszy wpis to jakby nie Twój, przepraszam za posądzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam moi kochani parafianie . Z tą modlitwą to bardzo dobry pomysł . Ale zapraszam do kościółka na tą modlitwę a nie na jakiś tam koncert . Zapraszam wszystkich ma msze święte w niedzielę . Pomodlimy się za Australię . Tylko nie zapomnijcie moi drodzy parafianie przyniesć pieniązków na ofiarę , na tacę . Tak po 50 zł , 100 zł 200 zł proszę żucać na tacę . Te pieniązki bardzo nam się przydadzą bo my księża jesteśmy biedni , nie mamy za co żyć i często przymieramy głodem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Indianie modlili się o deszcz tańcząc, spiewając i mrucząc pod nosem zaklęcia . Może i wy wyspiewacie ten deszcz w Australii. Ale sama muzyka nie wystarczy , musicie też tańczyć . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Indianie modlili się o deszcz tańcząc, spiewając i mrucząc pod nosem zaklęcia . Może i wy wyspiewacie ten deszcz w Australii. Ale sama muzyka nie wystarczy , musicie też tańczyć .
 Czasem nam brakuje deszczu a czasem jest wysyp idiotów, a żyć z tym trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Ignacy. Skoro sami głosicie że Bóg jest wszędzie, to mogą i na koncercie. Nie bądź pan hipokrytą i podstępem pan nie zwabiaj "owieczek ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwszym stopniem do zwiększenia świadomości są właśnie takie koncerty. Ja wiem, że sporo ludzi myśli, że jest tylko ich wioseczka i może jeszcze parę innych, ale tylko w odległości 5 km. Niestety degradacja środowiska naturalnego całego świata postępuje i trzeba coś z tym zrobić. Inaczej nie zostanie nic dla nas żyjących na tym świecie, nic dla potomków. Koncertem się zaczyna, rewolucją wartości się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...