Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy to sie stalo na wczorajszej nocnej sesji rady miasta? Ten sam owad ukąsił dzis w nocy jeszcze 70% innych mieszkancow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mozna być taką podłą świnią i pod tym artykułrm wypisywać jakies bezwartościowe bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie pieprzenie głupot cieszę się, że Prezydent zrobił ci na złość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nad polskimi jeziorami są owady mniej szkodliwe , i wspieramy polski biznes. A jak stać kogoś na wyjazd na Kretę to myślę że ma i kasę na leczenie po powrocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racjonalistka-jesteś obrzydliwą podłą osobą. Żywcem cię zazdrość i brak empatii zżera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nad polskimi jeziorami są owady mniej szkodliwe , i wspieramy polski biznes. A jak stać kogoś na wyjazd na Kretę to myślę że ma i kasę na leczenie po powrocie.
 Z calym szacunkiem i ubolewaniem nad chorym,ale jak kogos stac na wycieczke urlopowa na Krete za 10kzl to i na leczenie pewnie go stac za podobne pieniazki,nie ladnie ribic z sebie dziada,90%spoleczenstwa w tym kraju pomarzyc moze sobie tylko o takich wakacjach i co teraz ma robic zrzutke? Smieszne to jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy jeżdżą na wycieczki i wcale za nie nie płacą. Np za dobre wyniki w pracy itd. Mój znajomy był tydzień w Maroko i nawet złotówki nie zaplacil. Więc nie wiem po co takie głupie gadanie. Trzeba być kompletnym idiota żeby tak reagować na tragedię człowieka. 10tys nie leży sobie na ulicy i to nie mały pieniądz. Tym bardziej że ma rodzinę i dzieci i podejrzewam że teraz siedzi na zwolnieniu. Samo się nie zarobi. Współczuję 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet jak kogoś było stać na wyjazd,, bo miał takie marzenie, to zaprzestanie pracy i leczenie często prywatne szybko potrafią wyczyścić oszczędności. Współczuję tej rodzinie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poza tym z tego co już zdążyłem wybadac to te 10 tys no raczej początek bo kwota na leczenie to 300 tys więc takie głupie komentarze można sobie schować w buty. Nie życzę nikomu takiej tragedii. Ale tak naprawdę nie zrozumie tego osoba która nie doświadczyła poważnej choroby bliskich. Współczuję choroby bo interesuje się medycyna więc wiem z czym się Pan Krzysztof mierzy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to sie stalo na wczorajszej nocnej sesji rady miasta?  Ten sam owad ukąsił dzis w nocy  jeszcze 70% innych mieszkancow.
 A ty, debilu, ze wszystkiego musisz sobie robic jaja? Ze wszystkiego drwić? We wszystkim musisz widzieć politykę? Ciesz sie przygłupie, że ciebie takie nieszczeście nie spotkało. Zrozumiałes co napisałem? Jeżeli ni9e, to idź do pierwszego lepszego ucznia klasy 5, on ci wytłumaczy. PS. Na pisanie "ciebie", "ci" z wielkiej litery nie zasługujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem Międzyrzeca. Prawie codziennie widuję Pana wiceprezesa naszej spółdzielni jak gdzieś wyjeżdża, spaceruje po osiedlu a pisze że większość czasu spędza w łóżku. Zbiera Pan na leczenie, ale chyba nie jest z finansami tak źle, skoro stać Pana na posiadanie Audi, czeste wyjazdy, zatrudnianie menadżera dla syna i nagrywanie kolejnych piosenek, teledysków czy wizyty w telewizji. Nie trzeba byz znawca, by wiedziec - ze to sa ogromne koszty. Kilka dni temu przeczytalem, ze planowane jest wydanie płyty syna Eryka. I na to pieniadze beda? Znam osobiście ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z koncem a wlasciwie go nie wiaza. Nie zbieraja pieniedzy bo jest im wstyd. Nie ida opowiadac o swojej chorobie do lokalnych mediow. Wiec skoro ma pan srodki na finansowanie kosztownego hobby dla syna, to chyba z tymi finansami nie jest az tak tragicznie. Opis zawarty w artykule jest przejmujacy, ale szczegolnie dla osob, ktore nie mialy okazji Pana poznac. Nie jest to przyjemny czlowiek, raczej przemadrzały i wyniosły, traktujacy ludzi z gory i to nie tylko moje zdanie, ale rowniez osob ktore mialy cos wiecej z Panem Krzysztofem do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta wycieczka na Kretę, nie była tą, którą Zarząd S-ni zafundował sobie za pieniążki członków S-ni Mieszkaniowej w Międzyrzecu Podlaskim ? Współczując Panu Krzysztofowi, dokładnie pamiętam  /można to znaleść w necie/, jak żywiołowo kibicował synowi w czasie jego wystepów w The Voice Kids Poland w ubiegłym roku. Ale być może w tym czasie, nastąpiło chwilowe ustąpienie wszystkich objawów chorobowych. Mimo wszystko życzę powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam centrum terapii naturalnych lalimed w Turce koło Lublina tam powinni panu pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go osobiście i w 100% potwierdzam post Pana Darka. Ten człowiek jest, jak to sam o sobie mówi wiceprezesem Spółdzielni, nie zarabia minimalnej tylko ponad 100tys.rocznie, żona pracuje, więc obiektywnie stać ich na leczenie. To czy zachowuje się moralnie czy nie, wyciągając rękę po pieniądze, wykorzystując ludzką naiwność i empatię niech każdy oceni sam. W naszym otoczeniu są ludzie dużo bardziej potrzebujący, którzy niestety nie  mają takiego przebicia medialnego. Jak chcecie komuś pomagać to pomagajcie ludziom którzy naprawdę tego potrzebują, odsyłam do historii tej dziewczyny ***pomagamy-oli.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwota100 tys to wysokość nagród, a pensje objęte są tajemnicą większą niż obronność granic Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten od wielu miesięcy przykuty do lóżka człowiek, miesiąc temu nie chwalił się na fb że przejechał 17km w ciagu 40min swoim karbonowym rowerem.Niezły wynik jak na tak schorowanego człowieka. Swoją drogą ciekawe dlaczego teraz ten wpis i zdjęcie wykasował? Na pewno nie dlatego że wygladal tam na całkiem zdrowego i byłby mało wiarygodny teraz, a może to nie był on tylko jakiś jego sobowtór?Wszystkim wspierającym życzę dużo zdrowego rozsądku przy podejmowaniu decyzji komu i na co przekazywać swoje ciężko zarobione pieniądze a temu panu zdrowia bo na co innego za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Krzysztof Waszczuk nie wyskakuje Wam jeszcze z lodówki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co halo??? Pan Krzysztof jest członkiem Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej w Międzyrzecu. Każdy członek Spółdzielni może sprawdzić, ile zarabia Pan Krzysztof. I może ujawnić to na forum :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie czy przy takich zarobkach ma prawo wyciągać rękę po pieniądze pod pretekstem choroby?W Polsce boreliozę rocznie rozpoznaje się u ponad 20 tys.osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...