Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Północna w Międzyrzecu

Utworzony przez MiędzyrzeckiPiS, 22 stycznia 2012 r. o 14:23
Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących nadania nazwy ulicy - budowanej w ramach realizacji projektu "Kompleksowe przygotowanie terenu inwestycyjnego nowoczesnych usług i produkcji w północno - wschodniej części Międzyrzeca Podlaskiego" - łączącej ulicę Brzeską z ulicą Drohicką. Niech ta ulica będzie nosić nazwę Północnej ! Instrukcja : 1) Wejdź na stronę Urzędu Miasta Międzyrzec Podl. : KLIKNIJ TU 2) Kliknij w odnośnik "Wypełnij formularz" (drugi news pośrodku strony, nad plakatem dot. lodowiska) 3) Wpisz w okienku : ul. Północna 4) Wpisz kod z okienka 5) Zatwierdź klikając "Wyślij propozycję"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MiędzyrzeckiPiS napisał:
Zapraszam wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących nadania nazwy ulicy - budowanej w ramach realizacji projektu "Kompleksowe przygotowanie terenu inwestycyjnego nowoczesnych usług i produkcji w północno - wschodniej części Międzyrzeca Podlaskiego" - łączącej ulicę Brzeską z ulicą Drohicką. Niech ta ulica będzie nosić nazwę Północnej ! Instrukcja : 1) Wejdź na stronę Urzędu Miasta Międzyrzec Podl. : KLIKNIJ TU 2) Kliknij w odnośnik "Wypełnij formularz" (drugi news pośrodku strony, nad plakatem dot. lodowiska) 3) Wpisz w okienku : ul. Północna 4) Wpisz kod z okienka 5) Zatwierdź klikając "Wyślij propozycję"
Ja mam propozycję nazwać ją Grzybową, żeby pamięć nie wygasła o pamięć o Burmistrzu (oby żył wiecznie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam propozycję nazwać ją Grzybową, żeby pamięć nie wygasła o pamięć o Burmistrzu (oby żył wiecznie).
a ja proponuje, żeby nazywała się Rogoźnicką na cześć byłego burmistrza przecież jest już ul. Tuliłowska tak więc... why not?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, ten wątek jest dosyć ciekawy ale i zdublowany. Ludzie Międzyrzeca przecież w was jest tyle bohaterstwa i wiary. Jesteście potomkami walecznego ludu. To wasi przodkowie przelewali krew na wszystkich frontach II wojny światowej i nie tylko. Walczyliście poza granicami światów, jak i wewnątrz ich Dlaczego nie uczcić tego wszystkiego i ulice nazwać najlepiej jak potraficie. Zasadzcie w zdłuż jej modrzewie. A nazwa jej niech będzie Ul. Mistrza Yody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam propozycję nazwać ją Grzybową, żeby pamięć nie wygasła o pamięć o Burmistrzu (oby żył wiecznie).
E tam zaraz się malkontenci przyczepią dlatego proponuję nazwę nawiązującą ale nie bezpośrednią -- "PIECZARKOWA'
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może SROMOTNIKOWA albo RYDZYK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek napisał:
A może SROMOTNIKOWA albo RYDZYK
Sromotnikowa tak! Rydzyka zostaw w spokoju gamoniu, bo niedługo zapomnisz swego języka i skąd jesteś! Dupek i posraniec Rydzyk dla niego to wycieraczka do niwyparzonej japy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...