Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik kradł becikowe. Musi oddać kilkaset tysięcy

Utworzony przez Gość, 3 lutego 2015 r. o 21:06
ten wyrok to raczej dostał o znajomości, bo zgarnąć 400 tys. a oddać 40 tys. to jest duża różnica w zyskach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcy też okradają swoich pracowników z pieniędzy i nikt ich nie skazuje na więzienie. Pracownik wyrabia załóżmy 100% normy miesięcznej a dostaje z tego 30- 40 % a może i mniej. Resztę 60- 70 % zabiera pracodawca wyzyskiwacz nic nie robiąc. Dlaczego się człowieka karze za jego prace.? Dlaczego nie zamyka się w pierdlu przedsiębiorców , którzy oszukują na podatkach??? Co robi urząd skarbowy, dlaczego nie każe takich przedsiębiorców i nie zamyka im firm? Mam dowody na to że mój szef kombinuje na podatkach gdzie mam to zgłosić na policję? , do prokuratury? urzędu skarbowego? Dodam  że są to twarde dowody , które zbierałem przez parę miesięcy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótko i na temat - w ośrodkach pomocy społecznej są gófniane zarobki (nie licząc kierowników)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótko i na temat - w ośrodkach pomocy społecznej są gófniane zarobki (nie licząc kierowników)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na razie oddał 40 tys. Ma oddać to, co ukradł plus zapłacić 20 tys odszkodowania. Widzę, że ktoś nie radzi sobie z czytaniem ze zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracodawcy też okradają swoich pracowników z pieniędzy i nikt ich nie skazuje na więzienie. Pracownik wyrabia załóżmy 100% normy miesięcznej a dostaje z tego 30- 40 % a może i mniej. Resztę 60- 70 % zabiera pracodawca wyzyskiwacz nic nie robiąc. Dlaczego się człowieka karze za jego prace.? Dlaczego nie zamyka się w pierdlu przedsiębiorców , którzy oszukują na podatkach??? Co robi urząd skarbowy, dlaczego nie każe takich przedsiębiorców i nie zamyka im firm? Mam dowody na to że mój szef kombinuje na podatkach gdzie mam to zgłosić na policję? , do prokuratury? urzędu skarbowego? Dodam  że są to twarde dowody , które zbierałem przez parę miesięcy?
  To też zostań pracodawcą wyzyskiwaczem i nic nie rób zamiast płakać na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...