Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Białej Podlaskiej trwa marsz milczenia

Utworzony przez STYX, 20 sierpnia 2010 r. o 18:41
A to ku*** co ? Obrońcy krzyża na czele peletonu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A to ku*** co ? Obrońcy krzyża na czele peletonu?
Nieuku i ignorancie naoglądałeś się TVN, że nie wiesz co symbolizuje Krzyż ? Wywietrzyło Ci mózg ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nieuku i ignorancie naoglądałeś się TVN, że nie wiesz co symbolizuje Krzyż ? Wywietrzyło Ci mózg ?
Wiem buraku co symbolizuje. Wieczne wojny religijne, miliony ludzkich istnień zabitych w imię bzdurnej religii....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Wiem buraku co symbolizuje. Wieczne wojny religijne, miliony ludzkich istnień zabitych w imię bzdurnej religii....
Puknij się w głowę, a muzułmanie nie wysadzają się w powietrze ? Nie ucinają głów ? Nie znasz się na religii się nie odzywaj. Szanuj uczucia ludzi, którzy wspominają zmarłego. Wiwat Krzyż ! Nie prowokatorom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszą mnie takie marsze milczenia z krzyżami. Wczoraj z nożem , dziś z krzyżem a jutro znowu z nożem i tak w koło macieju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Wy ludzie nie macie za grosz szacunku dla zmarłego tragicznie chłopaka? to nie czas i miejsce na jakieś bezsensowne kłótnie które i tak do niczego nie prowadzą. Wymieńcie sie adresami albo numerami i porozmawiajcie na ten temat gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Puknij się w głowę, a muzułmanie nie wysadzają się w powietrze ? Nie ucinają głów ? Nie znasz się na religii się nie odzywaj. Szanuj uczucia ludzi, którzy wspominają zmarłego. Wiwat Krzyż ! Nie prowokatorom !
A czy ja bronię muzułmanów ? To takie samo zło jak i chrześcijanie ! Wszystkie religie są zakałą ludzkości. Tobie zaś skoro tak bardzo podoba sie krzyż to wypal go sobie na czole, wtedy dopiero udowodnisz,że jesteś mu wierny na forever.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Śmieszą mnie takie marsze milczenia z krzyżami. Wczoraj z nożem , dziś z krzyżem a jutro znowu z nożem i tak w koło macieju.
Pewnie - o ile znam układy w Katolandzie- ktoś chce ubić na tym pochodzie jakiś interes, zapewne polityczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX* napisał:
Pewnie - o ile znam układy w Katolandzie- ktoś chce ubić na tym pochodzie jakiś interes, zapewne polityczny.
*Styx czyt. sztynks.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lete napisał:
*Styx czyt. sztynks.
Sztynks - slang miejski. Smród w mieszkaniu, albo smród człowieka. Ale tu jest sztynks, jakby się koty pier***iły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od klku dni ciągle myślę o ty co się stało w tej naszej pipidówie i nie mogę w to uwerzyć. Takie rzeczy dzieją się gdzieś daleko w Świecie, albo w tej durnej telewizji, a nie u nas na podwórku, to jest jakiś ch..erny, nieprwdopodobny błąd. Co ma w głowie człowiek, który dopuszcza się tkiego czynu??? ale jak czytam to co piszą moi poprzednicy to już się niczemu nie będę dziwił, poważna sprawa, wstyd mi za nich, to nie jest gra video, ktoś został zamordowany, miał 22 lata, a jego życie nie zacznie się od nowa:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas nie moge uwierzyc ze ktos byl az tak okrutny, tak pozbawiony jakich kolwiek skrupułów ze pozbawił go napewno długiego szczesliwego życia. wczesniejsze komentarze sa nie na miejscu i ludzie przemyslcie co piszecie bo obrońców krzyza to sobie mozecie zobaczyc w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu zapraszam , a tu nie chodzi o ta katastrofe Smoleńska tylko o Łukasza, nie róbcie sobie podśmiechujek z tego faktu ze ludzie chca uczcić pamiec tragicznie zamordowanego chłopaka. Straszna Tragedia i to nie chodzi o to ze zdarzylo sie to w Białej , obojetnie gdzie by to sie nie zdarzylo, chodzi o sam fakt z ktos sie w ogole takiego czynu dopuścił nie miesci mi sie w głowie. cholernie mi smutno . Chłopak młody pełen wigoru , majacy przed soba całe życie został pozbawiony życia nie wierze , nie wierze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lete napisał:
*Styx czyt. sztynks.
lete czyli...gówno? Że bez sensu? Twoje dzieciaku też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciociu,wujku,justynko,emilko,krystianku,moje wyrazy współczucia z powodu smierci łukasza,ta wiadomość mnie przeraziła ze moj kuzyn w tak beznadziejny sposób odszedł z tego świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
A czy ja bronię muzułmanów ? To takie samo zło jak i chrześcijanie ! Wszystkie religie są zakałą ludzkości. Tobie zaś skoro tak bardzo podoba sie krzyż to wypal go sobie na czole, wtedy dopiero udowodnisz,że jesteś mu wierny na forever.
Prawdziwy muzułmanin zabija w imię swojej religi. Prawdziwy chrześcijanin kocha swojego bliźniego, jest uczciwy, pracowity, szanuje życie. Niestety wielu osobom (czy jest to lekarz, ksiądz czy policjant) brakuje tych cech. Życie oparte na zasadach chrześcijańskich nie prowadzi do sporów o Krzyż, nie prowadzi do wojen. To jest nauka która buduje świat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
lete czyli...gówno? Że bez sensu? Twoje dzieciaku też.
Właśnie, sam na to wpadłeś że piszesz bez sensu, wpadnij teraz na to że możesz sobie to pisanie darować Stary Komuchu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne są te pacany z krzyżami w pochodzie ! Zabili im kolejnego kolegę a oni maszerują, jak jakieś cioty ! A potem zapewne ,jako "młodzi wykształceni z wielkiego miasta", głosują na peło które robi co może żeby ulżyć wszelkim zboczeńcom i bandytom. Niedługo otrzymacie wezwanie na policję za bezprawną manifestację i lzenie krzyża w miejscu publicznym ! Cioty !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna to jest twoja wypowiedź
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...