Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Gminie Terespol jest tak samo jak w innych gminach

Utworzony przez alfa, 25 stycznia 2009 r. o 13:54
Gość napisał:
Naprzód Polsko - organizacja prawicowa dla ludzi prawych i uczciwych jest już w Międzyrzecu. Zapraszamy do współpracy.
Coś zaczyna się dziać. W proteście przeciwko komunistycznemu zniewoleniu powstają kolejne gminy. Międzyrzec Podlaski, Miasto Międzyrzec Podlaski, Janów Podlaski, Konstantynów, a ostatnio i Terespol. W powiecie bialskim grupa trzymająca władzę (PSL, SLD i PO) od początku ma cały szereg problemów z pisowską opozycją, która bezlitośnie odsłania mroczne kulisy sprawowania władzy. Komunistyczny układ zaczyna się chwiać. Ważne jest aby zapału wystarczyło do najbliższych wyborów samorządowych. Wtedy to powstała na gruncie niezadowolenia społecznego fala protestu zmyje cały obecnie rządzący układ samorządowy w otchłań piekielną. Tego z całego serca życzę wszystkim skrzywdzonym, zaszczutym i sponiewieranym przez zieloną klikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja akurat tego nie wiem ale wiem ze już jedna noga im odpadła --konsorcjum i takie betony pekają !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tym blogu piszemy o strukturach wladzy w gm terespol i to ze powstaja nowe organizacje to ok. tematem jest mieczyslaw romaniuk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUKI Ja akurat nie wiem nic o romaniuku ale pisze co wiem w gminie rządzą szwagry ,ciotki i wujkowie czy wiesz o tych powiązaniach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Romaniuk to przewodniczacy rady gminy i dyr szkoly a nie mozna łaczyc tych dwoch funkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Gminy Terespol , Janów , Konstantynów , Międzyrzec . Ni dajmy się walczmy z zieloną mafią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu rzucasz chasła o walce z potworem napisz prosze jak to zamierzasz zrobic i czy byles kiedys u wladzy i znasz strukture rzadzenia???chcialbym abysmy zrozumieli ze to ze zieloni rzadza to jest czysta kpina z demokracji .otóz w każdej gm jest okreslona liczba mieszkancow wiadomo powszechnie kto chodzi do wyborow akto nie .zielona mafia umie liczyc . mają swoich od sołtysow po dyr banku . dlatego moze teraz przesledzimy wladze w gminie terespol . kto jest kim i z czyjego polecenia???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja popieram Luki ciebie trzeba zobaczyć i uswiadomic ludziom jakie macki ma nasz wójt to szok co oni wyprawiają jesli romaniuk nie moze łaczyc tych funkcji to gdzie to nalezy zgłosic ? -róbmy cos bo oni rosną w potegę -kpią z ludzi w oczy wszystkie remonty robi ......szwagier wójta a jaki jest sposób że do tych remontów się tylko on dostaje ? a jak planują te prace ?- to też ciekawostka warta zapoznania się blizej wszyscy tez powinni poznać koligacje cioci Halinki z wujkiem Krzysiem trzeba też powiadamiać wszystkich znajomych o tym forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos nie ma chętnych do udzielenia odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ 26.01.2009, 00:36) W Kodniu jest tak samo jak wszedzie wójt PSL , msciwy i nerwowy.Z tego co wiem ten to dopiero wywijas.W Kostomlotach wsi pobral kase od paru rodzin na budowe drogi i i jej do dzis nie zrobil. A pozatym to tu padnie jeszcze niejedno 'dobre' slowo na jego temat sprawowania wladzy. A ostatnio to nawet wymyslili wspólnie z wójtem z Tucznej że wybudują drogę powiatową. Rada gminy podjęła nawet odpowiednią uchwałę. A obecny na sesji radny powiatowy powiedział że władze powiatu nic nie wiedzą o wspólnej budowie drogi. czyli dzieje się źle w naszych samorządach !! buhaha buhaha te drogi to chyba chwyt kazdego wójta u nas tez to teraz ciągły temat - a biuletyl tak sobie podporządkował ze tylko chwalą i chwalą i chwalą --super wójt , super radni , super gmina jak to pieknie wszystko wygląda MIESZKAŃCY GMINY TERESPOL ______POBUDKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie kto wie ----co u pani wojtowej ? tak tylko pytam -ale wiecie ? to napiszcie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
13 minut temu Wpis #1 Nowy Grupa: Użytkownicy zarejestrowani Wpisów: 7 Dołączył: 6.10.2008 Nr użytkownika: 484 Na łamach tygodnika "Echo Katolickie" w ostatnim jego numerze znalazłem taką oto wypowiedź wójta gminy Terespol pana Krzysztofa Iwaniuka: "Handel który był głównym źródłem utrzymania wielu mieszkańców gminy Terespol i okolicznych zamarł zupełnie.Teraz jest pusto na granicy,pusto w Terespolu i w Białej Podlaskiej.... . Od kilkunastu miesięcy trwają prace nad stworzeniem tzw. małego ruchu przygranicznego.Czemu tak długo?-RUCH ZOSTANIE URUCHOMIONY W POŁOWIE BR. ROKU" .Czy komuś z Państwa forumowiczów coś wiadomo w tej sprawie? nikt nie wie nic -w tej gminie tylko wójt wszytko wie !! teraz jakoś bardzo im po drodze z księżmi i katolickim tygodnikami --no no no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOI DRODZY !! skoro wójt się wypowiada ze głównym źródłem utrzymania gminy Terespol był ,,,,,,handel przygraniczny to .........tragedia ! W Gminie Terespol głownym źródłem utrzymania miał byc WOLNY OBSZAR CELNY __panie wójcie !! przypomnijcie sobie ile to było szumu wokół WOC co to była za chluba i nadzieja ..dla gminy i jej mieszkańców CO z tą troską o swoich wyborców -o swoich chlebodawców ? Tak tak-wasze pobory to ich podatki !! jak mozna tak zapomnieć o pani premier H> SUCHOCKIEJ - tak uroczyste nadanie przecież było --zapomnieliście już wójcie o tym ? a propo jakie to ugrupowanie polityczne ta pani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tak wszystko w gminie gra???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOŁTYS NA WÓJTA!!! Ludzie po co nam wójt?? Takiego włodarza jak ma sołectwo Neple "życzę" każdej wsi i gminie. Głowa Nepli wykazuje się nadzwyczajną skutecznością, ponieważ to ona przyczyniła się do powstania kolejnego etapu budowy "Nadbużanki". Jak więc widać Sołtys jest bardziej skuteczny od samego Pana Wójta!!!! Lecz aby odmalowac przystanek sołtys odsyła do "władz wyższych" ponieważ inwestycja odmalowania przystanku jest bardziej skomplikowana niz budowa "Nadbużanki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EKOLOGICZNA GMINA Jak powszechnie wiadomo, Gmina Terespol firmuje się znaczkiem "GMINA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU" Niestety włodarze naszej gminy posiadają nieco zawężony pogląd co do terminu "ŚRODOWISKO". Ww termin dotyczy zarówno fauny jak i flory. Na terenie naszej gminy dba się jedynie o florę, a fauna rządzi się swoimi prawami. Pisząc powyższe zdanie mam na celu uczulenie władz na coraz większy problem bezpańskich wałęsających się psów, które wg sołtysa wsi Neple wcale nie stwarzają zagrożenia. Pytam, czy naprawde potrzeba wielkiej tragedii by władze zainteresowały się zaistniałym problemem?? W taki sam lekceważący sposób do sprawy podchodzi nasza ekologiczna gmina. Pan wójt jest niezwykle zafascynowany zachodnim systemem. Czemu więc nie wdroży w życie czegoś z tego systemu?? W niemczech nie uświadczymy bezpańskich zwierząt, gdyż takie jest na wagę złota. Rząd i regionalne władze dopłacają posiadającemu zwierzę na jego utrzymanie, co za tym idzie dbają o bezpieczeństwo elektoratu i zachęcają do posiadania pupila. W naszych realiach egzamin zdałaby metoda wszczepiania zwierzakom chipów z danymi właściciela. Zapobiegło by to wyrzucaniu zwierząt, gdyż ceną takiego postępowania byla by wysoka kara pieniężna. Niestety , ale do prawidłowych rządów oprócz znajomości i koneksji potrzeba również kultury, która jest u nas dobrem deficytowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja z p-tu turystycznego też mam do was pytanie byłem latem w gminie terespol z grupą przyjaciół ze Słowacji i byli zniesmaczeni -piękne foldery z piękną fotografią wójta,ale niestety reklamujac gminę wywalił kupę pieniędzy na swój wizerunk -bo wizerunek gminy jest żałosny,Nie ma w tej gminie TURYSTYKI.wszystko się rozwala ,nie ma oznakowań -Nie umieliśmy znależć --fortyfikacji w Łobaczewie i mało tego mieszkaniec nie wiedział gdzie takie ..fortyfkacje są --dopiero później mówi ---< a ! forty > panie tak ?coś nie bardzo to ładnie wygląda .a jak dojechać do ...mizaru -skanadal- ani miejsc do wypoczynku, ani gdzie upiec kiełbaskę , wieża widokowa w rozsypce -zadnych miejsc do odpoczynku,zero mini gastronomii -dlaczego nie ma inwestorów?a pan wójt zachęca do odwiedzania gminy -czego pytam ? ! a jaka droga do tej wiezy i baby kamiennej ! pożal się boże .A śmieci ile BEEEE!!.A co na to radni ? Ile poszło pieniędzy na te bogato opisane foldery -szkoda ze inna jest rzeczywistość ---a co mieszkańcy -nie przeszkadza wam taki stan ? ???????Zachęcam wszystkich do zmiany tego- zniesmaczony bialczanin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble -a i tak wójt zrobi swoje tam gdzie się ludzie organizują wójt odwraca głowę i wszystko krytykuje -przykładem jest Łobaczew --to sól w oku wójta bo mozna sobie radzic bez .......układw i gminnych pieniedzy lepiej i spokojniej -bez obelg i wyzwisk -- tak tak -wiem co mówię inne sołectwa bierzcie przykład z Łobaczewa M.Dlaczego radni nie widzą działania tych ludzi i nie staną w ich obronie ??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mam pytnie -- co słychać u pani wójtowej ? bo jakoś mi smutno tak tylko pytam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli wszystko w gminie gra ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 35

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...