Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak czy tak banda kaczyńskiego lubi zniszczyć coś polskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koni mi żal. Ale ,,Dziennik Wschodni" kolejną świadomie czy nie lansuje fundację.....Viva! to fundacja o której się za dobrze nie pisze w Polsce, lubią rasowe psy, medialne akcje. Ma schronisko dla zwierząt z niskim poziomem adopcji, czyli niechętnie komukolwiek psy wydaje a zarabia na tym, że one są w tym schronisku, z psami stojącymi we własnych gównach, chlewy dla krów ,,pod gołą chmurką". Ale to dobrzy koledzy fundacji ,,Pogotowia dla Zwierząt".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znaczna osób nie jest zorientowana na jakiej podstawie potrafią dokonać zaboru zwierząt fundacje typu Viva! czy Pogotowie dla Zwierząt. Wystarczy jedna ranka,aby całą hodowlę krów czy koni arabskich( 55 koni arabów, zachodnia Polska, akcja Pogotowia dla Zwierząt) zabrały te fundacje. I nigdy nie oddają. Żaden wyrok sądu nie jest im straszny. Gdyby te konie z wypaloną skórą żyły, to Viva! by je rozbójnicko w asyście policji zabrała. Wszystkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonywane są z udziałem koni inne czynności: werkowanie (rozczyszczanie, struganie), podkuwanie, tarnikowanie zębów. Wszystkie one mogą przynosić ból i niekorzystnie wpływać na psychikę zwierząt. Należałoby ubocznie rozważyć zbadanie tych kwestii nawet jeżeli nie ma prawnych regulacji i podstaw do przedstawienia komukolwiek zarzutu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...