Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W szpitalu w Białej Podlaskiej rodzi się coraz więcej dzieci

Utworzony przez Andrzej, 1 stycznia 2012 r. o 17:16
Chyba Pani rzecznik szpitala nie wie o jakim szpitalu mówi, bo nie w Białej Podlaskiej, niestety w roku 2011 był 10% spadek urodzeń, a różni się to w stosunku do liczby którą Pani Kozłowiec podaje o 30% tj. pomyłka o około 700 dzieci. Chyba wizja przyrostu uderzyła komuś do głowy (widać kolejną zieloną wyspę typu pana Premiera). Proszę Panią rzecznik szpitala o nie podawanie do publicznej wiadomości liczb z sufitu, a gazetę, aby nie publikowała błędnych informacji bo później jest niewirygodna. A kłamstwo nie jest reklamą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Pani rzecznik szpitala nie wie o jakim szpitalu mówi, bo nie w Białej Podlaskiej, niestety w roku 2011 był 10% spadek urodzeń, a różni się to w stosunku do liczby którą Pani Kozłowiec podaje o 30% tj. pomyłka o około 700 dzieci. Chyba wizja przyrostu uderzyła komuś do głowy (czyżby Zielona Wyspa). Proszę Panią rzecznik szpitala o nie podawanie do publicznej wiadomości liczb z sufitu, a gazetę, aby nie publikowała błędnych informacji bo później jest niewirygodna. I w pierwszym dniu 2012 roku jesteśmy karmieni kłamstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Pani rzecznik mija się dość często z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Skąd zatem spadek liczby białczan?" A nie bialczan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się. Tam się rodzi w świetnych warunkach i pod doskonałą i serdeczną opieką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...