Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Technika mechanizacji rolnictwa" były w tzw. "głębokim PRLu". Z niepokojem czekam, kiedy Leninowi "oddadzą" rozebrane pomniki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno zorientować się, po poziomie wypowiedzi, do czego został przywołany Lenin. Myślę, że taka złota myśl wymaga rozwinięcia. Wcześniej jednak warto dokładnie zapoznać się z całą ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Leśnej Podlaskiej i ewentualnie zaproponować kierunek kształcenia dający możliwość uzyskania kwalifikacji w zakresie mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RILI ? Wsi już nie ma, więc po co komu te zawody. ALe akurat pieski i kotki, to tak: nie ma to żadnego znaczenia praktycznego, ale da się wyżyć. Bo weterynarz dużych zwierząt, to przy koniach (jeden na województwo) i paru przy farmach big FOOD (chlewnie w systemie po 2000sztuk-system dla 3 świata, BO ASF i Naszym nie wolno-asekuracja) Wyszedł ten Pan z pod Lublina, zapuszkowany na WIgilię?? w imię świętego AS-EF A ? czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelniku głowa do góry. Wieś była, jest i będzie. Zmieniła się struktura gospodarstw rolnych. Nie można nie zauważyć, że wg. danych GUS w Polsce utrzymywanych jest około 280 tys. koni, w tym ok. 50% to konie zimnokrwiste oraz ponad 6,4 mln. bydła. Naturalnym środowiskiem w/w zwierząt jest wieś z bazą paszową dla tych gatunków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...