Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Brawo dla Organizatorki. Jestem pewien że to Była Kobieta. Jeszcze raz Brawo:).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla Pani W-Fistki. Układ super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!!! I nauczycielce i uczniom chciało się czegoś więcej . Szacunek !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PORYCZAŁAM SIĘ .PIĘKNIE .GRATULACJE DLA PANI ANETY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
301 Wyświetleń! To co oni podbijają, że  zapytam autorkę  ????? Taniec fajny nie powiem ale z tym podbijaniem  to chyba lekka przesada. 
 
Wyświetleń na yb 300, ale polubień na facebooku około 18 tysięcy ;)
  Najpierw film zostal opublikowany na fb jako normalne wideo, dopiero pozniej na yt, co tez widac po datach utworzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ta młodzież również tańczyła poloneza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak marnowac czas na jakieś pierdoły, zamiast na nauke do matury;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłu miło się ogląda,zwłaszcza, że ktos wreszcie przełamał standardy i miejsce typowego walca wprowadził tak widowiskową aranżację...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem, popłakałam się. Wróciły wspomnienia kiedy to na mojej studniówce obowiązywała biała bluzka i granatowa lub czarna spódniczka. Pieknie!!! I bawiliśmy sie w szkolnych aulach, świetlicach lub salach gimnastycznych. Nie potrzebne były snobistycznie wyszukiwane lokale. Cos pięknego! Szacunek dla szkoły, dla pani wuefistki i młodzieży, która tak chętnie wraca do przeszłości. Kochani wracajmy do studniówek w szkołach!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo piękne. Gratuluję Pani nauczycielce oraz tancerzom. Miło popatrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można było wybrać jakiegoś polskiego walca???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JEST POPROSTU PIĘKNE!!!!!!!!! Wielkie ukłony dla Pani, która nauczyła tą młodzież tak pięknego walca . Stroje również dodają uroku i takiej elegancji.  Występ rewelacja. Naprawdę wielkie gratulacje i ja sama teraz wspominając swoją studniówkę , ubolewam nad tym , że i u nas nie był walc tańczony. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia dla młodzieży na maturze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie popłakłam :) śliczne i takie wzruszające... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie :) ale uważam,że dziewczyny nie powinny być w białych sukniach,bo to nie jest ceremonia ślubna... ujednolicenie stroju jak najbardziej za! ale w innym kolorze niż panny młodej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie :) ale uważam,że dziewczyny nie powinny być w białych sukniach,bo to nie jest ceremonia ślubna... ujednolicenie stroju jak najbardziej za! ale w innym kolorze niż panny młodej.
Brea, a ja się nie zgadzam. Od zawsze młode panienki nosiły białe suknie. Biel to nie jest kolor ceremonii ślubnych, a kolor młodości i dorastających panien. Tu własnie mamy z tym do czynienia i kolor bieli jest jak najbardziej trafiony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja !!!Ślicznie miało na was patrzeć .Chociaż mam dopiero 10 lat to jestem pod wrarzeniem:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej białe niż ledwo zakrywające majtki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała Młodzież gratulacje tak trzymajcie ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł myślę że bardzo orginalny, młodzież zatańczyła bardzo dobrze wiem że ta sytuacja jest bardzo stresująca i wzruszająca więc drobne potknięcia tylko pokazują jak bardzo dużo włożyli w to serca i pracy.Gratulacje dla pani magister .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla tancerzy i Pani prowadzącej. Łezka się zakręciła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...