Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Zdecydowanie biały!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie. Bardzo mi się podoba. Warto brać z was przykład. Powodzenia na maturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak  powinna wyglądać studniówka, chłopaki elegancko ubrani, a  dziewczyny  nie pokazują  swoich majtek  bo są w długich sukniach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po walcu seksik w toalecie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po walcu seksik w toalecie :)
Ty jedziesz na ręcznym i zazdrościsz , mogłeś się uczyć a nie walicć konnija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniałe! Szczerze podziwiam i gratuluję efektu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylę czoła przed Wami, tancerze-amatorzy . Podziwiam za chęć, zapał  i trud włozony w przygotowanie tańca. Wiem ile potu trzeba wylać by coś takiego porzygotować, sama prowadzę zespół taneczny. Opiekunce zespołu szczerze gratuluję takich uczniów  i życzę sukcesów w pracy zawodowej i osobistej, a Wam drodzy maturzyści życzę zdania matury i otrzymania indeksów na wymarzonych uczelniach. Powodzenia. Maria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka z pasją :) Wspaniała i chętna młodzież :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pomysłu i realizacji. Miło popatrzeć na takie ładne wykonanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczny wypadek na autostradzie a1 :  http://pvv.pl/44b <--- tu są zdjęcia ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEM POD BARDZO WIELKIM WRAŻENIEM!!! TAŃCZĘ 12 LAT I WIEM ŻE OPANOWANIE WALCA NIE JEST TAKIE PROSTE DLA NIEKTÓRYCH LUDZI. GRATULUJE POMYSŁU I WYKONANIA! NAJLEPSZY WALC STUDNIÓWKOWY!  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam również poloneza. Galowe stroje, wstążeczki, rękawiczki, muszki. Tylko pogratulować :)   https://www.facebook.com/photo.php?v=612496498824027
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś cudownego ! Jestem pod wielkim wrażeniem !!! Oglądałam już ze 100 razy i dalej będę ! WIelkie gratulacje dla par oraz dla nauczyciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walc fenomenalny, wydaje mi się, że ów nagranie powinno być pokazane nawet w telewizji, aby pokazać jakie mogą być wspaniałe studniówki :) Gratulacje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! pękny walc ,piękny polonez, jestem pod wrażeniem. Powodzenia nmaturze. Lublinianka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w końcu jakaś studniówka ma klimat, tradycja tradycja tradycja, wszystkie panny śliczne mimo, że w takich samych strojach ale to dodatkowo dodawało im uroku, gratuluję dziewczyny! Panowie szacunek ze się zdecydowaliście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieknie, jestem pod wrażeniem. Gratuluje uczniom jak i nauczycielce przygotowującej młodzież. Pieknie patrzec jak tyle par potrafi sie nauczyc, zatańczyc, podtrzymuje tą naszą piękna tradycje ;). Życzęaby tak pięknie im poszła matura ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonanie piękne,ale wolałbym ażeby ten taniec był wykonany w rytm tylko utworu instrumentalnego,i ze słowiańską duszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zazdroszczę takiego podejścia do tematu. Żałuę, że sama takiego cuda nie tańczyłam na swojej studniówce a przez ten filmik od wczoraj słucham ciągle Celine Dion:D pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie.:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Próba zrobienia bardzo synchronicznej choreografii od linijki niestety zakończona totalnym chaosem. Ludzie drepcza po narysowanych liniach, nie mając żadnej satysfakcji z tańca, tylko próbojąc nie pogubić się w rysunku.. Mijanki jak w chińskim wojsku.. Niestety tak to się kończy, kiedy wuefistka chce zabłysnąć znajomością kwadratów i okręgów ;-P   PS: a walc jest taki piękny i naturalny.. Wystarczyłoby, gdyby te pary powirowały sobie dookoła sali przy jakieś prawdziwie wiedeńskiej muzyce...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...