Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieżę ciśnień w Białej Podlaskiej czeka remont. Co tu będzie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2018 r. o 08:02 Powrót do artykułu
Ktoś kto to kupił musi być bardzo cierpliwy - tyle czasu czekać na wszelkie zgody i pozwolenia. Mam nadzieję, że to nie tylko akcji przedwyborcza i za chwile znowu będzie problem ale że w końcu coś tam będzie. Teraz wychodząc przed dworzec widzi się chaszcze i postój taksówek :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
57 m2 - hotel, gastronomia i usługi? Może w namiocie obok. Kurza łapka, dla szalonego, głuchego, artysty muzyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś to kupił :/
  a ja się pytam KTO? Kto to kupił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś to kupił :/
a ja się pytam KTO? Kto to kupił?
 O tak, ciekawe kto to kupił. Pewnie "swój".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem gdyby nie nasz konserwator zabytków to już coś by się tam działo...ale jak zwykle bywa lepiej poczekać aż samo się rozleci i później rozłożyć ręce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...