Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włamanie do cerkwi w Białej Podlaskiej. Ukradziono kielich i zbezczeszczono ołtarz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 lutego 2020 r. o 19:10 Powrót do artykułu
Ja jestem nie wierzący, ale to już chamskie. W życiu by mi nie przyszło do głowy żeby beszcześcić ołtarz. Jakikolwiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak im nie pasuje bo cos zbezcześcili to niech zaczną chodzić do właściwych Domów Bożych! Nie raz człowiek może pomyśleć że nasza Biała nie leży w Polsce! Polacy dzisiaj byli w Hajnówce albo z sercem po właściwej stronie wsparciem dali szacunek bohaterom! Nardo właściwie musi walczyć o Polskość naszych terytorialnych miejsc we Polsce Wschodniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pewien , że nawet gdy policja ich nie znajdzie, to łapy im pousychają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robota lewaka totalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowokacja. Spalenie Reichstagu w 1933 w Berlinie było sygnałem dla komunistów do wystąpień zbrojnych przeciwko państwu niemieckiemu, co skończyło się 50 milionową hekatombą. Oby, historia się nie powtórzyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za debile zrobili ???!!!!!! Jacyś frajerzy zakompleksieni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znani, znani, UBywatele rp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło być chociaż aktualne zdjęcie tej cerkwi, bo to foto przedstawia cewkiew p.w. Cyryla i Metodego, która jest na cmentarzu prawosławnym, a cerkiew do której było włamanie jest na terenie lotniska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieszać złodzieji ale u nas w kraju jest odwrotnie który więcej ukradł zabił jest bohaterem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwny jest ten świat. Nie ma świętości w tym kraju polsko-katolickim, gdzie 98% to wierzący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło być chociaż aktualne zdjęcie tej cerkwi, bo to foto przedstawia cewkiew p.w. Cyryla i Metodego, która jest na cmentarzu prawosławnym, a cerkiew do której było włamanie jest na terenie lotniska...
 Cmentarz założony jako Unicki w latach 1830~~ przejęty przez władze carskie i ich cerkiew...Wielu prawosławnych zdziwi się, sprawdzając księgi parafialne zprzed 1875 roku. Jedyni prawosławni tutaj, to przyjezdni i "nawróceni" w 1875
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Policja dopadnie tych zwyrodnialców, jak można beszcześcić święte miejsce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po zatrzymaniu pan i prokurator stwierdzi że to nie nośi znamion czynu zabronionego, taki to kraj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A , w jaki sposób kościół był chroniony ? Czy w ogóle nim ktoś interesował -( oprócz złodzieja ? )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło być chociaż aktualne zdjęcie tej cerkwi, bo to foto przedstawia cewkiew p.w. Cyryla i Metodego, która jest na cmentarzu prawosławnym, a cerkiew do której było włamanie jest na terenie lotniska...
Cmentarz założony jako Unicki w latach 1830~~ przejęty przez władze carskie i ich cerkiew...Wielu prawosławnych zdziwi się, sprawdzając księgi parafialne zprzed 1875 roku. Jedyni prawosławni tutaj, to przyjezdni i "nawróceni" w 1875
Hahahah, no nie mogę,  a pradziadowie unitów, jaką wyznawali wiarę, jak nie prawosławną? Pytam się, dasz radę na to odpowiedzieć, czy będziesz wymyślać głupoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogło być chociaż aktualne zdjęcie tej cerkwi, bo to foto przedstawia cewkiew p.w. Cyryla i Metodego, która jest na cmentarzu prawosławnym, a cerkiew do której było włamanie jest na terenie lotniska...
Cmentarz założony jako Unicki w latach 1830~~ przejęty przez władze carskie i ich cerkiew...Wielu prawosławnych zdziwi się, sprawdzając księgi parafialne zprzed 1875 roku. Jedyni prawosławni tutaj, to przyjezdni i "nawróceni" w 1875
Hahahah, no nie mogę,  a pradziadowie unitów, jaką wyznawali wiarę, jak nie prawosławną? Pytam się, dasz radę na to odpowiedzieć, czy będziesz wymyślać głupoty?
 Unici byli wyznawcami Jezusa. Uznali "Rzym". Prawosławie to bękart aliansu władzy Cara z władzą tego koscioła - Rosja i cer praw. dopuszczały się zbrodni, kradzież, prześladowania. Kościół obrządków wschodnich (ortodoksia gr.), z zasady posługiwał się językami narodowymi: wniosek→prawosławni uznają się za Rosjan? Unici byli ortodoksia, ale nie prawosławni, za co wielu zapłaciło zdrowie, a dziesiątki życiem. Zaczeło się od wyrzucania organów, a później były zabójstwa w Pratulinie I Drelowie, kradzieże Cerkwi. Przełamie się, zapozna: prawda nas wyzwoli : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezład umysłowy takie porównania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...