Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojewoda broni nauczycieli

Utworzony przez Gość, 16 stycznia 2008 r. o 08:33
w imieniu nauczycieli dziękuje służbom wojewody za wychwycenie rażącego łamania przepisów prawa oświatowego przez samorząd powiatowy z panem starostą Łazowskim i panem przewodniczącym Litwiniukiem na czele; czy zawsze oszczędności będą szukane tylko w kieszeni nauczycieli - kuriozalne bo w kieszeni schorowanych często nauczycieli emerytowanych i rencistów których nie stać na leczenie z renty czy emerytury stanowiacej miesięczny dochód w wysokości 1000 złotych; a może należy przyjrzeć się zarządzaniu pieniędzmi w powiecie, tworzeniem dodatkowych stanowisk pracy, zatrudnianiu doradców - swoich politycznych kumpli z wiadomej opcji itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na czym polega to naruszenie prawa , bo z artykułu nic nie wynika. Można się domyślać , że zabrakło opinii ZNP. (i to jest całe naruszenie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemiesze mają się dobrze. Oby piło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wejściu PSL do koalicji to już całkowicie odbije Panu Staroście i Przewodniczącemu ,rozpoczelo się upychanie zieleniny po stolkach w W-wie/szef gabinetu polityczneo min rolnictwa Pan Litwiniuk,Pan Gajewski niesprawdzil się w Miedzyrzeckim PUK/:więcej głupot niż dni pracy/ też stoleczek otrzymał w W-wie .Witos buduje zapleczedo miekkiego lądowania.Na nowe akcje trzeba forsy a budrżet powiatu taki jak starosta-chudy i ubogi,to najlepiej poszukać środkow u nauczycieli kadra dyrektorska swoja protestować nie będzie a z resztą nikt się nie liczy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to z artykulu nie wynika co jest niezgodne z prawem?. Artykuly trzeba czytac ze zrozumieniem, tak ucza w szkole podstawowej. Napisal redaktor: "aby świadczenia zdrowotne były nieobowiązkowo przyznawane nauczycielom w zależności od posiadanych pieniędzy oraz liczby złożonych wniosków". Karta nauczyciela mowi co innego - powinny byc przyznawane tylko osobom w trudnej sytuacji finansowej tytulem pomocy w dofinansowaniu lekow, leczenia, sanatorium - nauczycielom dlugotrwale lub przewlekle chorym /leczonym/. Tak wiec rada powiatu wyraznie rozminela sie z ustawa sejmowa i radcowie tego nie zauwazyli. Ale i radcowie nie zauwazyli wyrokow SN i Trybunalu, ze brak pieniedzy nie moze byc okolicznoscia pozwalajaca na lamanie przepisow prawa. Brawo Wojewoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniał Starosta swojego zawodu nauczycielskiego (SP Konstantynów) przez co zapomniał o Karcie Nauczyciela! Za to ładnie wygląda w Gościńcu Bialskim (w 2007 r. Nakład 1200 szt x 12 - Egzemplarz bezpłatny). To tylko kilka PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
woj ewoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...