Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna o radio

Utworzony przez francik1, 19 grudnia 2008 r. o 11:24
I znowu "polityka" (przez małe "p") zadecydowała komu przyznać częstotliwość na radio w Białej Podlaskiej. "Karły" polityczne chcą zrobić "kuku" Łukaszence i mieszać mu w eterze po tamtej stronie Bugu. Pytanie tylko czy przy tej sile nadajnika coś tam dotrze. Chyba z wiatrem! A podobno w demokracji decyduje większość. Polaków wokół Białej są tysiące, Białorusinów raptem... kilkunastu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie zastanawia jedno? Dlaczego nikt z Włodarzy Miasta Biała Podlaska nie zabrał dotychczas głosu w tej sprawie? I czy mieli jakiś wpływ na decyzje KRRiTV? Wie ktoś może coś na ten temat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To POtworny wstyd, że Biała POdlaska - prężnie zwijające się gosPOdarczo POd rządami socjalistów POwiatowe miasto (jeszcze do niedawna 59 000 mieszkańców a teraz to chyba z 10000 mniej bo są w Lodnynie i Dublinie i innych miejscach o mniejszym ucisku fiskalnym) nie POsiada lokalnego radia, gdy w POlsce jest wiele mniejszych ośrodków POsiadających własną stację. PO co w ogóle POtrzebne są koncesje i rada radiofonii, by żyło się lepiej niektórym na koszt POdatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o co wy tak gardłujecie??? Dla kogo chcielibyście tej częstotliwości??? Dla pana Maksymiuka, który reprezentuje interesy byłego posła Samoobrony??? Czy tez może dla monopolistów - właścicieli Słowa Podlasia, powiązanych różnymi dilami z PSL??? Panie redaktorze Pietrzela czy może pan podac liczbę mieszkańców protestujących przeciw decyzji KRRiT...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, serdecznie przepraszam. To nie redaktor Pietrzela robi ludziom wodę z mózgu tylko niejaki pan Smaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I o co wy tak gardłujecie??? Dla kogo chcielibyście tej częstotliwości??? Dla pana Maksymiuka, który reprezentuje interesy byłego posła Samoobrony??? Czy tez może dla monopolistów - właścicieli Słowa Podlasia, powiązanych różnymi dilami z PSL???
Tu nie chodzi o to kto reprezentuje czyje interesy. Chodzi o to, że daje się częstotliwość praktycznie obcojęzycznej stacji, której nadawanie tym miejscu nie ma najmniejszego sensu, bo nie będzie miał kto jej słuchać! I daje się do tego kosmiczne uzasadnienie dotyczące mniejszości narodowej, której na tym terenie praktycznie nie ma, czego dowodzą statystyki. Po prostu DOWOLNA inna opcja byłaby lepsza. Mówię na co dzień po polsku, i chciałbym regionalną stację radiową której mógłbym w kazdym momencie normalnie posłuchać. A nie czatować aż moje "lokalne" radio łaskawie nada trzy razy dziennie program po polsku, w którym poczęstuje mnie porcją informacji z Białegostoku lub Białorusi - a na to się właśnie zanosi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...A nie czatować aż moje "lokalne" radio łaskawie nada trzy razy dziennie program po polsku, w którym poczęstuje mnie porcją informacji z Białegostoku lub Białorusi - a na to się właśnie zanosi.
i Bielska-Białej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co, ale Ja osobiście chciałbym, aby wygrała ESKA - nie ma według mnie lepszego radia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejrzewam że KRRiT pomyliła Białą Podlaską z Bielskiem Podlaskim. W Bielsku może i jest mniejszość Białoruska, ale napewno nie w Białej. Równie dobrze taką częstotliwość Radio Racja mogłaby dostać w Szczecinie gdzie podejrzewam jest więcej Białorusinów niż w Białej. To poprotu skandal, ale ludzie którzy o tym decydowali są niekompetentni. Kiedyś nas na siłę rusyfikowano, a teraz nasi kochani decydenci robią to samo w imię misji publicznej i nie potrzeba było nawet rozbiorów Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego ze 13 osob? Wy barany jedne zadufane w sobie! Tego glosno powiedziec nie mozna ale wiadomo ze chodzi o bliskosc z granica i jakze duzym miastem-Brzesc! Pomyslcie o waszych braciach mieszkajacych za Bugiem! Kto dalej nie rozumie o co chodzi to współczuje... osobiście wolałbym ESKA i co z tego? Jeśli moge pomóc innym chociażby to był "ruski" czy kto inny to pomoge!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~polak~ napisał:
No i co z tego ze 13 osob? Wy barany jedne zadufane w sobie! Tego glosno powiedziec nie mozna ale wiadomo ze chodzi o bliskosc z granica i jakze duzym miastem-Brzesc! Pomyslcie o waszych braciach mieszkajacych za Bugiem! Kto dalej nie rozumie o co chodzi to współczuje... osobiście wolałbym ESKA i co z tego? Jeśli moge pomóc innym chociażby to był "ruski" czy kto inny to pomoge!
Potrzebuje 5 pln na wino, pomożesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pijak napisał:
Potrzebuje 5 pln na wino, pomożesz?
Poproś Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Poproś Palikota
Prosiłem, ale zaczął mi grozić sztucznym penisem, wolałem nie ryzykować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...