Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla tego należy promować budownictwo skoncentrowane, wielo-rodzinne i stopniowo likwidować patologie domków 1-no rodzinnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi na torfie nie da się odbudować tłuczniem: trzeba wybrać torf do podłoża i dopiero zasypać. Darnie mają pewną nośność, ale nie dla pojazdów poza sezonem " suchym", kiedy darń nie pęka. Co do drewna, to gminy mają drogi zarośnięte i grunty SkarbuP, tam mogliby sobie brać (po uzyskaniu zgody u nadleśniczego, który urzęduje w Gminie we wtorki od 8do 10). czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat : " Dla tego należy promować budownictwo skoncentrowane, wielo-rodzinne i stopniowo likwidować patologie domków 1-no rodzinnych" --- poglądy czysto " bolszewicko - komunistyczne" Zawrotna kariera " Naczelnego Komisarza Ludowego" - minionym systemie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może mieszkańcy wola mieć stado uroczych turystów z Białorusi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długa szkoła nauka niewesoła a tu krótka nauka zabawy kupa - wojsko czeka wzywa z daleka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL-owcy to bardzo lubią narzekać. Wojsko rozjeździło drogi to je naprawi. Skąd ta gównoburza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...