Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP

Utworzony przez Juras, 12 stycznia 2020 r. o 11:11
  • Po Mszy nie zapomnijcie dać mi do puchy. Moja rodzina dokłada do tego interesu, ja mam tylko jedne czerwone portki i żółty mundurek z papieru. Bez tego wasze dzieci nie pokochają LGBT, nie będą tarzać się w błocie ,  szpitale przestaną leczyć, krowy nieść a kury dawać mleko. Ja stawiam na rodzinę, na razie na swoją, która musi żyć godnie. Przemówię do was moja mową miłości , wyskakiwać k.rwa z kasy ciemnoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy pisior...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowy pisior......
 Tylko nie typowy.Dałeś małolatom już na złote Melony dla mnie ? Bo ja nie dałeś to masz się nie pokazywać w szpitalu, a tym bardziej obok moich sprzętów kupionych za moje pieniądze.Jak już dałeś to pożeglujemy na tęczowych żaglach aż nas tyłek rozboli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...