Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP: Jest decyzja w sprawie światełka do nieba w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2019 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Po co żebrać, POco kraść?A ZSL przykrócić korytko i będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwiniuk mało różni się od Trzaskowskiego. Niedługo w Białej ruszy tramwaj różnorodności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech podczas wesela odpala się fajerwerki i ich pudle nie zdychają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu Pani Redaktor kłamie, co do wnioskodawcy, aby nie strAslac? Czy pani nie wstyd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech że Złotego Melona strzelą !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh.. Koszta... Każdy walczy by były mniejsze więc nie ma fajerwerków a te dzieci i zwierzaczki to pretekst :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej owsik! jak tam nagroda Nobla?ile kasy wpadło? mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py! chętnie oddam na licytację za frico!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pani redaktor może przestanie się mijać z  Prawda? Słaby podliz Litwiniukowi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe tłumaczenie Haidara- "w trosce o spokój i bezpieczeństwo naszych mieszkańców... Często schorowanych starszych osób". Czyżby mieli strzelać do mieszkańców i starszych schorowanych np. z broni gładkolufowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech wszyscy właściciele piesków zrobią akcję: posprzątajmy gówna po swoich psach! Nasrane wszędzie i posprzątać nie ma komu! Nie do dzików trzeba strzelać a do psów srających gdzie popadnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech wszyscy właściciele piesków zrobią akcję: posprzątajmy gówna po swoich psach! Nasrane wszędzie i posprzątać nie ma komu! Nie do dzików trzeba strzelać a do psów srających gdzie popadnie!
 Kto jest od spraw ładu i porządku w mieście - Straz Wiejska to niech łapią za szufelki i worki na śmieci i porządkują miasto za te melony co zgarniają. Same zapasione , dwóch chudych tylko, a jak nie to zlikwidować i kasa będzie na potrzeby miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na to wyje... Od 3 lat zarabiam ponad 15000 zł / m-c . Stać mnie kupić fajerwerki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam na to wyje... Od 3 lat zarabiam ponad 15000 zł / m-c . Stać mnie kupić fajerwerki !!!
 to kup pdwójną ilość i wsadż sobie w doopę z odpalonym lontem, będziesz miał owsiaki z głowy no może z doopy na początek i światełko przez paszczę może zobaczysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł byłby ok gdyby nie kłamstwa co drugie słowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...