Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010 - SONDAŻ

Utworzony przez bogota, 18 lutego 2010 r. o 04:12
Najnowszy sondaż prezydencki: www.prezydent.iblogger.org Sondaże publikowane są 2 razy w tygodniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sondaż Pisowców nie realny pajace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
Sondaż Pisowców nie realny pajace
I co? Jak Ci nie odpowiada to nie czytaj. Ja nie wiem skąd w Polsce tylu wrogów demokracji. Jak coś tylko nie po myśli to zaraz nie realne i pajacowate.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba dac szanse mlodym. mam juz dosc sluchania o dziadkach z wermahtu, jakichs niejasnosci zwiazanych z dzialalnoscia w czasach prl i ciaglego skakania sobie do gardel. trzeba to zmienic ! juz teraz ! nasi ojcowie 20 lat temu poradzili sobie. powinnismy brac z nich przyklad!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
trzeba dac szanse mlodym. mam juz dosc sluchania o dziadkach z wermahtu, jakichs niejasnosci zwiazanych z dzialalnoscia w czasach prl i ciaglego skakania sobie do gardel. trzeba to zmienic ! juz teraz ! nasi ojcowie 20 lat temu poradzili sobie. powinnismy brac z nich przyklad!
Tylko że każdy młody aby zyskac popracie będzie na pasku starego. Co oznacza młody? Chcesz mieć 30letniego prezydenta Polski, poza tym prawo zabrania chyba kandydowania osobą poniżej 35 roku życia na urząd prezydenta kraju? Młody kandydat na prezydenat ma powyżej 40 lat, więć będzie jak nic umoczony w PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sondaże to tylko ściema.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...