Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory na burmistrza nie ważne? Sąd odroczył sprawę

Utworzony przez cichy, 13 stycznia 2011 r. o 20:34
teoretyzując ... a Ci co "niby" przemeldowali się, to nie głosowali na Rębka ? Jest to do sprawdzenia ? Żeby nie okazało się odwrotnie niż pozywający sobie wyobraża ... :-))) Zresztą, składanie takiego pozwu dobitnie świadczy o pozywającym, każdy może wyciągnąć stosownie wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cichy napisał:
teoretyzując ... a Ci co "niby" przemeldowali się, to nie głosowali na Rębka ? Jest to do sprawdzenia ? Żeby nie okazało się odwrotnie niż pozywający sobie wyobraża ... :-))) Zresztą, składanie takiego pozwu dobitnie świadczy o pozywającym, każdy może wyciągnąć stosownie wnioski.
A kto ich zameldował ? Urząd Miasta. A kto zarzadzał urzędem w tym czasie? Wiadomo. Czy prawo zezwala na takie zameldowanie przed II turą ? Nie. Kto złamał prawo? Wiadomo. Po co łamał ? Też wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przemedldowaniach zwolennikow Pana K. nawet u nas na wsi mowli. Przed wyborami!!! Cos w tym jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennik Wschodni ulega propagandzie PISu? Równie dobrze w tytule mogliście napisać WYBORY NA BURMISTRZA WAŻNE? Ciekawe czy osoby dopisane (jeżeli takie były) nie głosowały przypadkiem na Pana R. i czy ludzie Pana R. nie dowozili wyborców do lokali? Mam nadzieję,że Sąd Okręgowy nie ulegnie mącicielom i nareszcie nastanie spokój w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teoś napisał:
Dziennik Wschodni ulega propagandzie PISu? Równie dobrze w tytule mogliście napisać WYBORY NA BURMISTRZA WAŻNE? Ciekawe czy osoby dopisane (jeżeli takie były) nie głosowały przypadkiem na Pana R. i czy ludzie Pana R. nie dowozili wyborców do lokali? Mam nadzieję,że Sąd Okręgowy nie ulegnie mącicielom i nareszcie nastanie spokój w mieście.
Teosiu. Sąd nie będzie badał kto na kogo głosował, tylko kto kogo przemeldował. Rozumiesz już spokojny mącicielu umysłów w spokojnym mieście ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto ich zameldował ? Urząd Miasta. A kto zarzadzał urzędem w tym czasie? Wiadomo. Czy prawo zezwala na takie zameldowanie przed II turą ? Nie. Kto złamał prawo? Wiadomo. Po co łamał ? Też wiadomo.
Czytam, czytam i w własnym oczom nie wierzę ! ... w naszym województwie są tak tępi ludzie ? (którzy, piszą takie nonsensy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYTAM napisał:
Czytam, czytam i w własnym oczom nie wierzę ! ... w naszym województwie są tak tępi ludzie ? (którzy, piszą takie nonsensy)
Są i przynajmniej piszą merytorycznie a nie obrzucają się "nonsensami"... Masz coś do dodania w sprawie to pisz a jak chcesz obrażać to na wycieczkę do Sejmu proponuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten niby wygrany,to jaką opcję reprezentuje? Bundestag,czy Dumę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPOWALI, PŁACILI, KOMBINOWALI!! PANIE BURMISTRZU KOWALCZYK HONORU PROSZĘ CHOCIAŻ TROSZECZKĘ I NIE KŁAMIE PAN!! W RADZYNIU WSZYSCY DOBRZE WIEDZĄ JAK TO SIĘ ODBYWAŁO!! OBSERWATORÓW TRZEBA DO RADZYNIA NIE NA BIAŁORUŚ!! BO TO TU W RADZYNIU DZIEJĄ SIĘ CUDA KOMUSZO PSL- owskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto ich zameldował ? Urząd Miasta. A kto zarzadzał urzędem w tym czasie? Wiadomo. Czy prawo zezwala na takie zameldowanie przed II turą ? Nie. Kto złamał prawo? Wiadomo. Po co łamał ? Też wiadomo.
he he ... dobre dobre , tylko be sensu .. Już widzę te nagłówki w DW "Burmistrz Radzynia zabronił meldunku w mieście w obawie przed przegraniem wyborów" :-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cichy napisał:
he he ... dobre dobre , tylko be sensu .. Już widzę te nagłówki w DW "Burmistrz Radzynia zabronił meldunku w mieście w obawie przed przegraniem wyborów" :-))
Ty "urzędniku" masz widzieć prawo a nie nagłówki gazet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ty "urzędniku" masz widzieć prawo a nie nagłówki gazet
oj, widzę że nie podyskutujemy .... nie rozumiesz mojej wypowiedzi, nie potrafisz czytać "pomiędzy wierszami" ... eeehhh nie ten poziom .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obiektywny napisał:
KUPOWALI, PŁACILI, KOMBINOWALI!! PANIE BURMISTRZU KOWALCZYK HONORU PROSZĘ CHOCIAŻ TROSZECZKĘ I NIE KŁAMIE PAN!! W RADZYNIU WSZYSCY DOBRZE WIEDZĄ JAK TO SIĘ ODBYWAŁO!! OBSERWATORÓW TRZEBA DO RADZYNIA NIE NA BIAŁORUŚ!! BO TO TU W RADZYNIU DZIEJĄ SIĘ CUDA KOMUSZO PSL- owskie
oj. Przesadziłeś. Można nie lubic Kowalczyka, ale jak się 3 raz przegra to można szukac różnych porównań. Prawo dempokracji jest jedno,. Wygrywa ten, który zyskał więcej głosów i jeśli to ktoś po raz trzeci nie rozumie to jest tępy i winien się naostrzyc. PS. Obiektywnie to kombinowały obie strony, dlatego nie ma to wpływu na wynik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A kto ich zameldował ? Urząd Miasta. A kto zarzadzał urzędem w tym czasie? Wiadomo. Czy prawo zezwala na takie zameldowanie przed II turą ? Nie. Kto złamał prawo? Wiadomo. Po co łamał ? Też wiadomo.
A gdzie można znaleźć przepisy, które zabraniają zmiany zameldowania pomiędzy dwiema turami wyborów? Podaj jakiś link do właściwej strony, bo mnie to bardzo interesuje a nie mogę znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa napisał:
A gdzie można znaleźć przepisy, które zabraniają zmiany zameldowania pomiędzy dwiema turami wyborów? Podaj jakiś link do właściwej strony, bo mnie to bardzo interesuje a nie mogę znaleźć.
Może i "ciekawa" ale... tępa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa napisał:
A gdzie można znaleźć przepisy, które zabraniają zmiany zameldowania pomiędzy dwiema turami wyborów? Podaj jakiś link do właściwej strony, bo mnie to bardzo interesuje a nie mogę znaleźć.
A czy pies którym szczuł pikut też był domeldowany. Psa mogę zrozumieć, ale tego drugiego to naprawdę trzeba umieć zrozumieć-chyba z litości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa napisał:
A gdzie można znaleźć przepisy, które zabraniają zmiany zameldowania pomiędzy dwiema turami wyborów? Podaj jakiś link do właściwej strony, bo mnie to bardzo interesuje a nie mogę znaleźć.
Podaję przepis: art 33 ustawy ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Podaję przepis: art 33 ustawy ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw.
Rozdział 7 SPIS WYBORCÓW Art. 33. 1. Osoby, którym przysługuje prawo wybierania, wpisuje się do spisu wyborców. 2. Wyborca może być wpisany tylko do jednego spisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W trakcie rozprawy głos zabrał Komisarz Wyborczy, wnoszący o uchylenie protestu. Komisarz Waldemar Bańka stwierdził w uzasadnieniu - Nie można domagać się podważenia tak poważnego aktu jakim są wybory, przy użyciu tak niepoważnych argumentów.Nie można budować demokracji odbierając ludziom prawa do wyboru. Zaznaczył, że prawo pozwala na dopisywanie wyborców do list pomiędzy turami wyborów. Nie doszło także do nieprawidłowości w trakcie wyborów - Wnioskodawca miał w każdej komisji mężów zaufania. Jeżeli byłyby jakieś nieprawidłowości, to takie zastrzeżenia znalazłyby się w protokołach - powiedział Waldemar Bańka"-zródło www.iledzisiaj.pl Do redakcji dziennika wschodniego, która tak pilnie śledzi rozprawę-właśnie odbyła się ostatnia rozprawa, pozostało już tylko ogłoszenie wyroku. Może zjawił się świadek, który zeznał coś innego, przeciwko skarżącym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...