Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki wyborów w Białej Podlaskiej. Wygrał Andrzej Czapski

Utworzony przez Bialczanin, 6 grudnia 2010 r. o 02:43
Ten ironiczny uśmieszek Czapskiego wystarcza za cały komentarz do tego nieszczęścia. Ja w każdym razie już wiem, że od dzisiaj musze szukać pracy poza miejscem swojego urodzenia. Całe szczęscie, że studiuję w Warszawie a nie w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
Ten ironiczny uśmieszek Czapskiego wystarcza za cały komentarz do tego nieszczęścia. Ja w każdym razie już wiem, że od dzisiaj musze szukać pracy poza miejscem swojego urodzenia. Całe szczęscie, że studiuję w Warszawie a nie w Białej.
Przecież masz posła w W-wie - on ci pomoże !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Czapski może i zadłuża miasto, ale dużo inwestuje. A Pan Abramowicz twierdził, że zatrzyma inwestycje, więc tym bardziej za jego rządów nie dostałbyś pracy w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak pisałem wcześniej, wyborcy pokazali PO i PiS-uarowi co myślą o ich koalicji Teraz pora usunąć posła z Sejmu żeby nie było nam dalej wstyd...Platforma również dostanie po łapkach w nadchodzących wyborach parlamentarnych - Panie Senatorze - zapamiętamy Pana zdradę i poparcie pisiora!!! Panu Czapskiemu gratulacje - niech Pan dobrze wykorzysta te zaufanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem im się nie udało. Nie udał się skok na ciepłe posadki. Teraz trzeba będzie wydać kasę na parlament, i nie wiadoma jaki będzie efekt. Oj nie wiadomo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
Przecież masz posła w W-wie - on ci pomoże !!!
no, i bigosik przesolony będziesz miał za friko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
I jak pisałem wcześniej, wyborcy pokazali PO i PiS-uarowi co myślą o ich koalicji Teraz pora usunąć posła z Sejmu żeby nie było nam dalej wstyd...Platforma również dostanie po łapkach w nadchodzących wyborach parlamentarnych - Panie Senatorze - zapamiętamy Pana zdradę i poparcie pisiora!!! Panu Czapskiemu gratulacje - niech Pan dobrze wykorzysta te zaufanie
Ja widzę świat inaczej. Zapytam tylko, kto rozliczy Żmijana za to co zrobił w Białej Podlaskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet który doprowadził miasto na skraj zapaści finansowej oraz stworzył system kastowo-korporacyjny wygrywa bo ludziom nie chciało się pójść na wybory. Ale za chwilę będą narzekać, że bez pleców nie ma szans na pracę, że lotnisko szlag trafił, że beznadzieja. Czerwoni się cieszą, kamaryla świętuje,Żmijan wykonał swoje zadanie. Bialska żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczaninie możesz jeszcze zapisać się da ASa albo do SLD to coś tam Ci kapnie z pańskiego stołu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Pan Czapski może i zadłuża miasto, ale dużo inwestuje. A Pan Abramowicz twierdził, że zatrzyma inwestycje, więc tym bardziej za jego rządów nie dostałbyś pracy w Białej.
Widzę, że zorientowany jesteś, to wytłumacz jak spłaca się kredyty przy konkretnym rocznym budżecie Białej ( wpływy 200 mln ,wydatki 210 mln, zadłużenie 100 mln plus ukryte po spółkach miejskich na drugie 100 mln.). Jakie widzisz mozliwości spłaty. "Inwestycje" Czapskiego, te osławione chodniczki wyborcze zysków nie generują, liczne markety międzynarodowych sieci handlowych wpływów do kasy miejskiej nie dają, osiedlanie się najbogatszych bialczan w Rakowiskach, Czosnówce, Holi, Porosiukach, itp. itd. , wzmacnia tylko gminę Panasiuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisał:
I jak pisałem wcześniej, wyborcy pokazali PO i PiS-uarowi co myślą o ich koalicji Teraz pora usunąć posła z Sejmu żeby nie było nam dalej wstyd...Platforma również dostanie po łapkach w nadchodzących wyborach parlamentarnych - Panie Senatorze - zapamiętamy Pana zdradę i poparcie pisiora!!! Panu Czapskiemu gratulacje - niech Pan dobrze wykorzysta te zaufanie
Z wielką ciekowością zobaczyłbym wpis p. Abramowicza - bo przegrać trzeba umieć , ale do tego trzeba mieć klasę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityk napisał:
Z wielką ciekowością zobaczyłbym wpis p. Abramowicza - bo przegrać trzeba umieć , ale do tego trzeba mieć klasę !!!
A jak się czuje człowiek z "jedną twarzą" [henryk g.]przyp.Tygodnik Podlaski, i jaką kolejną twarz przybierze ten człowiek teraz po wyborach ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bialczanin napisał:
A jak się czuje człowiek z "jedną twarzą" [henryk g.]przyp.Tygodnik Podlaski, i jaką kolejną twarz przybierze ten człowiek teraz po wyborach ?!
P.pośle Żmijan , jak przeczyta pan Tygodnik Podlaski to list członków PO których należy usunąć za poparcie Abramowicza zecydowanie się wydłuża - co pan na to ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do bialczanina a zapłaciłeś już matce za mleko!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Do bialczanina a zapłaciłeś już matce za mleko!?
xxx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten ironiczny uśmieszek Czapskiego wystarcza za cały komentarz do tego nieszczęścia. Ja w każdym razie już wiem, że od dzisiaj musze szukać pracy poza miejscem swojego urodzenia. Całe szczęscie, że studiuję w Warszawie a nie w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polityk napisał:
Z wielką ciekowością zobaczyłbym wpis p. Abramowicza - bo przegrać trzeba umieć , ale do tego trzeba mieć klasę !!!
Gratuluję wyborcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gratuluję wyborcom.
Na Białorusi wygra Łukaszenka, już dziś możesz białorusinom złożyć gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Pan Czapski może i zadłuża miasto, ale dużo inwestuje. A Pan Abramowicz twierdził, że zatrzyma inwestycje, więc tym bardziej za jego rządów nie dostałbyś pracy w Białej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...