Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na sankach. 12-latek wpadł pod samochód

Utworzony przez ela, 24 stycznia 2011 r. o 10:30
nowa grafika jest BEZNADZIEJNA !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się kolor i grafika poniżej zera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram wczesniej bylo 100 razy lepiej:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma grafika do wypadku 12 latka, biedny Staś, jak nad zabitym psem to sie pól polski użala jak dziecko na osiedlowej ulicy potrocił samochod to sie znawcy od grafiki znaleźli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co się mamy użalać? wjechał sankami pod koła to chyba sam sonie jest winny/ no i gdzie byli rodzice?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze mu wpier... miałęm taka sytuacjie rok temu, gnojek wybiegł z za autobusu mpk mi pod auto, jemu nic sie poważnego nie stało a u mnie maska i gril do wymiany, kupa nieprzyjemności, przesłuchania itd. i na konciec jeszcze mu ubezpieczenie wypłacili z mojej polisy przez co ja straciłem część zniżek. czyli -1500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może by w końcu pomyśleć o bezpiecznych placach dla dzieci co 12 latek w niedzielne popołudnie( przy sprzyjającej pogodzie) , w ferie miał niby robić w domu? może rodzice mieli go na siłę trzymać w domu, albo wyprowadzić przed blok? kto zatwierdza i potem odpowiada za durnawe projekty osiedli bez chodników, bez miejsc dla dzieci, dla aut? czemu obszerny plac ,na którym mogło powstać boisko do piłki nożnej, do koszykówki czy siatkówki służy jedynie pieskom i ich odchodom? rodzice powinni domagać się odszkodowania od dewelopera i miasta, kto więcej jest odpowiedzialny za takie bezsensowne osiedla ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...