Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w zakładach mięsnych. Kobieta ma zmiażdżone palce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 11:27 Powrót do artykułu
karma dziwko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy sprawdzić na jakich warunkach kobieta jest zatrudniona!!! Czy ma legalną umowę o pracę z płatnym urlopem 20 lub 26 dni w tym 4 dni urlopu na żądanie , który pracownik może sobie wziąć kiedy chce informując pracodawcę nawet 5 mni przed rozpoczęciem pracy. Należy sprawdzić czy pracodawca opłacał wszystkie składki za pracownika. Czy pracownik miał przeszkolenie BHP , czy pracował odpowiednią ilość godzin , czy pracownik nie był przemęczony? Czy pracodawca dawał pracownikom odpowiednią odzież roboczą. Czy nikt w zakładzie nie pracował na czarno ? Oprócz Inspekcji pracy i użędu skarbowego powinien też do firmy wkroczyć sanepid i zbadać higienę pracy. Jeżeli wszystko jest OK to wpożądku ale jezeli było łamane prawo pracy, prawo pracownika, prawo skarbowe i jak sanepid coś znajdzie to nalezy zamknąć firmę i ukarać pracodawcę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli należało się jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koło Międzyrzeca? Co to za informacja niemieckie pismaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan funkcjonariusz to woła o powrót to żgoły potstawowei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta miała wypadek więc trzeba zamknąć firmę  :) co za matoł. Poza tym zakłady nie kontroluje sanepid tylko inspekcja weterynaryjna szpecu . Myślę że bez twojego komentarza sprawa stała by w miejscu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za tajemnica o jaki zakład chodzi. We Wspólnocie na forum piszą o firmie ,,Karol". Ujawnienie nazwy firmy ma pociągnć jakieś konsekwencje rynkowe? A może autorytet pana Janka - kandydata na senatora, doradcy biznesowego pana prezydenta w Białej, nie pozwala na szarganie takiego autorytetu w prasie. Stało się nieszczęście, wypadek w pracy i o ile ta informacja ma jakieś znaczenie to powinna być czytelna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani nie jest z Międzyrzeca tylko z okolic.Moze jakieś lepsze wyjaśnienia by się przydały no w jakiej miejscowości to było. Mało informacji w tym artykule.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator ; Jeśli chodzi o ,,Karola, to jest to drugie takie zdarzenie ,w okresie 9-ciu miesięcy, jedna kobieta jest z Międzyrzeca ,a druga z Tłóśćca i obie pod baczną pieczą tejże samej kierowniczki, .Jak do tej pory nikt z Karola,nie zainteresował się ,czy ona ma za co wykupić leki,lub na wyjazd do szpitala ,a spędza tam sporo czasu. Ważniejszy ,jest zysk i profity dla firmy ,a niżeli jakiś tam śmieć pracownik -jak to określa ,,pani kierownik,,bo ludzi do roboty ona ma na pęczki . Ano zobaczymy na jak długo, powodzenia;;;;;;;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.