Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zajechał drogę i wygrażał kierowcy. Policja poszukuje mężczyzny z nagrania (wideo)

Utworzony przez Kinio, 15 grudnia 2013 r. o 16:36
Najlepiej wszystko na nagraniu zasłońcie to wszyscy wam od razu pomogą! Takie ryje i rejestracje powinny być widoczne dla wszystkich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja "nie zdążył bym wyhamować" i skasował bym tego gnoja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pajac na pół strzała :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dostanie ze 3 punkty...chuja mu zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu się obywatele sami biorą za idiotów zza kierownicy, a nie tylko radary, radary i jeszcze raz radary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej wszystko na nagraniu zasłońcie to wszyscy wam od razu pomogą! Takie ryje i rejestracje powinny być widoczne dla wszystkich!!!
  masz rejestrację - masz: LB 35052  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wieśniak z tego audi myślał że jest panem na drodze cawaniak a słoma mu z butów wystawała ja bym go odrazu pałą zdzielił by sie nauczył kultury cawaniak kurde audi ma i mysli że mu wolno wszytko Burak ze wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa wiocha,typowy polski pasożyt rolnik...chamstwo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe następny kretyn do odstrzału...czekam aż na mnie taki krewki baranek trafi :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle więśniaki w audi lub bmw w roli głównej 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym filmiku nie widze zeby gwałtownie musiał hamowac TIRem-specjalnie chyba jeszcze przyspieszył zeby go szybko dojechac i udac ze gwałtownie hamuje-kierowca Audi nie wymusił pierwszenstwa bo byl daleko tylko dziwi mnie ze takim Audi nie zebrał sie szybciej po wjechaniu na droge,moze było slisko i trakcja nie pozwoliła o ile taka ma Audi,byc moze to Audi mu cos szwankowało,tłumaczylo by tez nerwowosc kierowcy-Takie przewinienie jak dla mnie to zadne przewinienie-na co dzien widze dzięsiatki dużo powazniejszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo wieśniak ipowinien jeżdzić co najwyżej furmanką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za plaga? z jednej strony mordercy, którzy potrącą i uciekają,a z drugiej chamidło, które wymusi pierwszeństwo, a później wysiada z samochodu i odwala taki cyrk. na leczenie psychiatryczne wysłać i za kraty!!! trzeba wprowadzić obowiązkowe badania psychiatryczne, zeby takich cymbalow bylo jak najmniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykły wsiowy kołtun i tyle. Ja bym po prostu "nie zdążył" wyhamować i skasował bym mu tył. A jakby z pięściami wyskoczył , to mam na takich ćwoków odpowiedniej grubości "kijek" w samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy wyzywa od wieśniaków a jak można się domyślać i co chyba nie jest trudne to LB autko już z Białej Podl. które podobno ma prawa miejskie ...Zatem dlaczego wieśniak? czy ludzie ze wsi naprawdę są gorsi? zastanówcie się czasami nad tym co piszecie bo to żałosne ...wyjechał , ma audi jakich pełno i co w tym takiego emocjonującego? czym tu się tak ekscytowac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich kierowców powinno się na badania do psychologa , tak jak było za komuny dostałes 3 mandaty w ciągu roku lub miałeś wypadek milicja zabierała prawko i odsyłała do wydziału komunikacji a kierowca musiał zrobić badania u psychologa a ten odpowiednio badał takich kierowców nawet pół roku się chodziło do psychologa po takim czym odechciało się być AGresywnym kierowcą. TO BYŁO LEPSZE NIŻ PUNKTY KARNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca tira święty również nie był. Moim zdaniem prędkośc jego była w  okolicach 100 km/h a znal był do 70, wieć nic dziwnego, że tak szybko doszedł audi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę  nie nazywajcie go wieśniakiem i nie obrażajcie porządnych ludzi (pocodzących ze wis);   znam wielu mieszczuchów będących imbecylami oraz ludzi ze wsi będących intelektualistami...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa wiocha,typowy polski pasożyt rolnik...chamstwo ...
Szkoda mi zwyczajnie takich ludzi jak Ty...wiocha? rolnik pasożyt? takie słowa to chamstwo i tylko wiek kilkunastu lat mogłoby jakoś to tłumaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widac ze to wiesniak po wygladzie jego i zenujacego samochodu no a o zachowaniu niema co komentowac ledwo od pluga odciagniety 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...