Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamiast dużych miast, chcą teraz wspierać małe miejscowości i gminy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2019 r. o 09:16 Powrót do artykułu
Dlaczego nie z workiem pieniędzy ? Wystarczy zagwarantować jeden miliard złotych dla miast Powiatowych woj. lubelskiego i gitara !!!! Dla czego tylko tyle ? Stolica województwa Polski B a nawet C tyle miała zagwarantowane przez ostatnie dwa budżety unijne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciągłe tylko gadanie , planowanie . W końcu róbcie .!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-PSL ,przez osiem lat mieli w *** Polske "B" i mowili ch.j z tam z Polska wschodnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcą leczyć SKUTKI swoich zaniedbań? Wystarczy dać ludziom pracę, chociażby ASF odebrało 1000 (czyli 1-2 etaty na każdy) niskopłatnych miejsc, poprzez ZAKAZ administracyjny. Mają busem jechać 50km szukać pracy? Stefaniu zaczął przyjmować interesantów..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie róbcie tego? Lemingi ze stolYc metropolii (pisanej spesjalnie małymi literkami) polski znów zaczną grozić emigracją. Szkoda, że nigdy tego nie uczynią. Zobaczyliby, że bogactwo regionu, to nie jedna duża miejscowość w Landzie, która zassysa wszysto i wszystkich ku sobie niczym czarna dziura, lecz Słońce, które swymi promieniami daje życie gospodarcze innym. Na Bawarii są miejscowości wielkości Krasnegostawu, które z powodzeniem mogłyby konkurować z Lublinem. Ot, metropolia stworzona przez PO. Mniej bidy niż wokół i już lubelskie lemingi szczęśliwe z osiągnięć swej władzy. Ale im zawsze poprawa kojarzyła się z tym, że sąsiadom się pogorszyło. Stąd ta nienawiść do programów z "plusem". Poprzez likwidację patologi i nędzy stworzonej przez Płatnych Oszustów, powoli zdają sobie sprawę, że też są nędznikami i to na własne życzenie. Oczekuję, że nowy rząd będzie wspierał inwestycje rozwojowe wszystkich miast i miasteczek. W Niemczech buduje się tunele pod małymi miejscowościami, by poprawić ciągi komunikacyjne regionu. Tak jest w Tüttlingen, czy Landshut. Tych miast na trzy kilometry tunelu raczej nie było stać. Ale za to teraz można śmigać z jednego końca miasta w drógi. Niestety tu też jest jakaś patologia polityczna, bo przdałaby się południowa autostrada przy Dreźnie. Z Zachodu łączy się 5 autostrad w jedną na Wschód. Tam zawsze są korki na weekend. Do tego lotnisko i 2 godzinki z głowy. Da się objechać w 30min, ale trzeba wjechać do centrum. Ja już nauczyłem się trasy na pamięć. Jednym słowem duże miasta mają kapitał, by radzić sobie same. A w Chełmie czekam na budowę tunelu pod Chełm Miasto z dotacji państwa. Ktoś wyludnił nasze miasto. Ja obecnie płacę podatki w Niemczech dzięki POlityce niszczenia małych miejscowość chu... Polski wschodniej. Teraz trzeba reaktywować, życie w kraju. Kroplówka finansowa musi być, bo przy tym zadłużeniu Chełm, Zamość i Biała Podlaska szybko padną. I warto zweryfikować, ilu jeszcse jest tam mieszkańców. Spokojnie przeszacowano ludność o min. 10 tys. Ja zagranicą, kolega zagranicą, znajoma też. A w Chełmie liczy się nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna nie ma ani 1 km autostrady bo ta od BP psu na budę zda się dla większości mieszkańców województwa, linie kolejowe również w rozsypce żadne pendolino tu nigdy nie zajedzie, zarządy Bogdanki, Azotów itd przeniesione do innych miast, brak jakichkolwiek inwestycji rządowych w tym regionie więc jak ma się tu rozwijać przedsiębiorczość. Pieniądze unijne zamiast na realne wsparcie idą dla kilku lokalnych januszów byznesu na dofinansowanie maszyn przy których pracują ukraińcy, małym nie zostaje prawie nic, gminy zamiast inwestować wydają kasę na tzw walkę ze smogiem, foto sroto na urzędach, szkołach itd czyli wywalają wszystko w błoto nie tworząc żadnych miejsc pracy nie budując stref przemysłowych dla inwestorów. Tu nigdy nie będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mają worka piniendzy,bo rozdali na durnotki na głupotki,na dyrdymałki ,i nie ma ,to po co jezdzić, du.pe ludziom zawracać,mamić? bo wybory zaraz będą? urzedniczopartyjna zaraza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL tak rzadzilo kasa ze dostawali tylko "swoi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech najpierw  arbuzy rozliczą się z zagarniętych nam/ ukradzionych / pieniedzy z OFE. A było ich duuuuużo bo 267 mld zł. Dzieląc to na emerytów to kazdy otrzymałby po 400 zł co miesiąc przez 10 lat. Tyle nam zabrali i ten pan teraz sazi się na premiera ??????????????????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....tyle pieniędzy wystarczy dać biedocie i sami sobie poradzą . U nas powietrze dobre i zdrowo zyc. Tylko te warszawskie gnoje nie trzymają się słowa co to dali przed wyborem. Mialo być dla wszystkich ale już jak do władzy to nie ma. Mnie i rodzine wykiwali jak nikt nigdy. Chełm jest czysty i ladny jak jakas metropolia ale zadnej roboty dla ludzi. A jak już cos to chcą tylko studia i jezyki. My co rodziny były gnębione przez komune nie mielismy takich możliwości jak Lublin albo taka warszawa. Wszystko takie jest z najazdu na stanowiska i innych miejsc. Ja uczyłem uczniów dobrego zawodu i o patriotyzm walczyłem a teraz ledwie wystarczy na lekarstwa i jakąś drobna przyjemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelszczyzna nie ma ani 1 km autostrady bo ta od BP psu na budę zda się dla większości mieszkańców województwa, linie kolejowe również w rozsypce żadne pendolino tu nigdy nie zajedzie, zarządy Bogdanki, Azotów itd przeniesione do innych miast, brak jakichkolwiek inwestycji  rządowych w tym regionie więc jak ma się tu rozwijać przedsiębiorczość. Pieniądze unijne zamiast na realne wsparcie idą dla kilku lokalnych januszów byznesu na dofinansowanie maszyn przy których pracują ukraińcy, małym nie zostaje prawie nic, gminy zamiast inwestować wydają kasę na tzw walkę ze smogiem, foto sroto na urzędach, szkołach itd czyli wywalają wszystko w błoto nie tworząc żadnych miejsc pracy nie budując stref przemysłowych dla inwestorów. Tu nigdy nie będzie dobrze.
 Ta autostrada do Białej Podl. ma znaczenie między narodowe  (E30) a może i między kontynentalne. Za przejazd będzie  kasiorka, patrz Wielkopolska, a kto nie chce płacić jedzie po staremu. Przecież i tak Podlasia mądre głowy nie zaliczają do Lubelszczyzny tylko do woj. Lubelskiego. Nawet mogliby nas wypisać, w jakim celu mamy głosować na posłów gdzię tam  z Biłgoraja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz zabieraj tych "geniuszy " z UM ...ze strategii oraz Patrysie Iwonki Beatki Marty Anitki Maćki itp.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo koryto plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.