Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zaniżone Odszkodowanie ? pomoc prawna

Utworzony przez Ingenio, 11 kwietnia 2017 r. o 10:20
  • zaniżone lub niewypłacone odszkodowanie zaniżanie lub niewypłacanie odszkodowań jest nagminnym działaniem firm ubezpieczeniowych, które w ten sposób doprowadzają do znaczącej szkody osób poszkodowanych w różnych wypadkach. firmy ubezpieczeniowe stosują różne metody mające na celu zaniżenia lub nawet odmowę wypłaty należnego odszkodowania. z naszą pomocą możesz odzyskać pełną kwotę przysługującego ci odszkodowania! ***szkoda-odszkodowanie.pl.tl  , tel 798201032
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej posać na adres a.kita@euco.pl . To namiar a świetnego agenat od odszkodowań. Koleś jest z EuCO. Można też się do niego zwrócić w sparwie auta zastępczego z oc sprawcy wypadku.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich, prowadzimy negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej oraz w razie potrzeby - w ramach postępowań sądowych. GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW OSOBOM POSZKODOWANYM W WYPADKACH ZAPEWNIAMY: -pełną obsługę prawną -pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów -pomoc w uzyskaniu dokumentacji medycznej ze szpitali, dokumentów z akt Policji, Prokuratury czy Sądów -ocenę skutków wypadku przez lekarzy znajdujących się na listach biegłych sądowych -doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów -weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych -rehabilitację -pomoc psychologa i psychiatry -zadośćuczynienie za doznaną krzywdę z tytułu doznanych cierpień fizycznych i psychicznych -zwrot kosztów leczenia szpitalnego i pozaszpitalnego u wysokiej klasy lekarzy specjalistów -zwrot kosztów zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego -wyrównanie utraconego dochodu -koszty opieki osób trzecich -zwrot kosztów odpowiedniego lub lepszego odżywiania -zwrot kosztów przejazdów związanych z leczeniem, jak również odwiedzin osób bliskich -w przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów -w przypadku zwiększonych potrzeb zwrot wydatków ODSZKODOWANIE NAJWYŻSZE Z MOŻLIWYCH Warto pamiętać, że podczas gdy firmy ubezpieczeniowe proponują średnio 700 do 1200 zł za jeden procent uszczerbku na zdrowiu, sądy przyznają nawet 2000 do 6000 zł. Nasze główne atuty: wieloletnie doświadczenie zdobyte w czterech europejskich krajach oraz ponad 70 tysięcy przeprowadzonych spraw, sprawiają, że jak nikt inny wiemy w jaki sposób rozmawiać z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.  GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania. Jesteśmy jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych , która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca. Wystarczy krótka wiadomość lub sms z krótkim opisem sprawy, a skontaktuję się z Panem/Panią i omówimy szczegóły. odszkodowaniapodkarpackie@gmail.com tel. 792 180 295
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam fundację rycerz, która oferuje bezpłatną pomoc prawną w walce z ubezpieczycielem. pomagają uzyskać odszkodowanie w przypadku doznania błędów medycznych, wypadku, śmierci bliskiej osoby. wystarczy podać numer w formularzu na ich stronie a doradca odezwie się jeszcze tego samego dnia. ***fundacjarycerz.pl
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sprawdzaliście już EuCO? Oni zajmują się odzyskiwaniem odszkdowań oraz dopłatami. 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi osobiście pomogła kancelaria ***pcwo.pl/, która znacznie dopłaciła do mojego zaniżonego odskzodowania, które przedstawił mi rzeczoznawca.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety często jest tak że firmy ubezpieczeniowe stwarzają problemy  gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania lub zaniżają jego wartość. samemu jeżeli nie posiadamy fachowej wiedzy ciężko jest poradzić sobie w rozmowach z ubezpieczycielem. dlatego należy skontaktować się ze specjalistą który ma doświadczenie w takich sprawach , znajdziesz takich specjalistów w  ***odszkodowania123.pl/  . 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry, według różnych szacunków około 92% odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. w celu sprawdzenia, czy mogą się państwo ubiegać o rekompensatę, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadznej przez naszych ekspertów. w przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. dlaczego warto nam zaufać? cec***ą nas: - brak ukrytych opłat - nasza ekspertyza zawsze jest darmowa. - szybka decyzja - w ciągu 24h wysyłamy decyzję o możliwości dopłaty do odszkodowania - wypłata w ciągu 7 dni - po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni - indywidualnie określona wysokość dopłaty - każda sprawa traktowana jest indywidualnie - zero ryzyka - przejmujemy na siebie cały ciężar i ryzyko dochodzenia roszczeń od ubezpieczyciela - po podpisaniu umowy i odebraniu pieniędzy, dochodzimy roszczenia we własnym zakresie, na włsny koszt i ryzyko. po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. z poważaniem, online ekspert polisa plus
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż tak kiepska jest ta statystyka? Ja wiedziałem  że kolorowo nie jest sam się o tym przekonałem, ale nie sądziłem że aż tak źle to wygląda. W każdym razie na pewno trzeba walczyć, sprawa jest do wygrania tylko trzeba do tego prawidłowo podejść. Ja skorzystałem z pomocy ekspertów z Economist, zostawię wam w razie czego numer do nich - tel. 882 000 883 . Auto było naprawiane gotówko w nieautoryzowanym warsztacie i szkoda była częściowa, wypadek nie z mojej winy, więc zostałem rozpatrzony pozytywnie i poprowadzili w moim imieniu dialogi z ubezpieczycielem. Dokumentacją też się zajęli, tutaj ja w ogóle nie musiałem ingerować; ostatecznie sprawę udało się wygrać i kasę odzyskałem
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sytuacjach najlepiej zgłosić się do EuCO . Oni bowiem pomagają w odzyskiwaniu odszkodwań. Działają w całej Polsce. 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Dopłacamy do każdej szkody komunikacyjnej (do 3 lat od zdarzenia), mamy najwyższe stawki i zamykamy sprawę w ciągu 3 dni!! Jeżeli ktoś chce odzyskać swoje pieniądze proszę o kontakt 511-964-007 lub  pomoc@odzyskamyodszkodowanie.pl
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaniżenie odszkodowania najczęściej widać na pierwszy rzut oka jeśli choć trochę orientujemy się w cenach naprawy i części oraz wartości rynkowej swojego auta. w momencie, gdy czujemy się oszukani powinniśmy sprobować odzyskać utracone pieniadze np. sprzedając prawo do szkody np. ja za swoja otrzymałem 1500 zł a w sumie nie była to duża szkoda więc myślę, że warto, ze swojej strony polecam firmę  ******bekerpolska.pl
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście statystyki sa kiepskie, ale można powalczyć o dopłatę. Zlecając to naszym ekspertom oszczędzą Państwo czas i pieniądze. Po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zaszłym roku w sprawie mojego odszkodowania z OC bardzo mi pomogła firma Sagarto. Nic nie musiałem robić. Wszystkim zajęli się za mnie. Sprzedałem swoją szkodę za wyadej mi sie fajną kwotę, pieniadze przyszly, auto naprawione, na wszystko starczyło i tak powinno byc. :) 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo duże doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych ma na pewno EuCO . Nawet własną kancelarię prawną mają. 
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty dopłat do odszkodowań  ***s://***take-care.com.pl
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli skontaktujesz sie z dobra kancelaria odszkdowawcza, ale taka rzetelna, to Ci pomoga. Ja wspolpracowalam z T&W krakowska i nie zaluje. Są bardzo solidni i profesjonalni. Polecam kontakt!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ww. też miałam styczność z tą kancelaią w Krakowie po błędzie  chirurga podczas zabiegu..Uzyskali dla mnie odszkodowanie. Porządna kancelaria, warto się skontaktować.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii odszkodowań polecam kancelarię  automobile expert. Pomogą odzyskać odszkodowanie takie jakie Ci się należy. Ja skorzystałam z ich usług, gdy ubezpieczyciel zaniżył mi kwotę odszkodowania. Dzięki pomocy ich prawników oraz orzecznika udało się uzyskać większe pieniądze z towarzystwa ubezpieczeniowego. Polecam wszystkim w trudnych sprawach. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto zadzwonić do kancelarii Advoco. Odszkodowania to jedna z ich specjalności, kompleksowo pomagają i doradzają najlepsze wyjście. Bardzo przyjaźnie nastawieni do klienta.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.