Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zaniżone Odszkodowanie ? pomoc prawna

Utworzony przez Ingenio, 11 kwietnia 2017 r. o 10:20
  • zaniżone lub niewypłacone odszkodowanie zaniżanie lub niewypłacanie odszkodowań jest nagminnym działaniem firm ubezpieczeniowych, które w ten sposób doprowadzają do znaczącej szkody osób poszkodowanych w różnych wypadkach. firmy ubezpieczeniowe stosują różne metody mające na celu zaniżenia lub nawet odmowę wypłaty należnego odszkodowania. z naszą pomocą możesz odzyskać pełną kwotę przysługującego ci odszkodowania! ***szkoda-odszkodowanie.pl.tl  , tel 798201032
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej posać na adres a.kita@euco.pl . To namiar a świetnego agenat od odszkodowań. Koleś jest z EuCO. Można też się do niego zwrócić w sparwie auta zastępczego z oc sprawcy wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W imieniu osób poszkodowanych w wypadkach oraz ich bliskich, prowadzimy negocjacje z zakładem ubezpieczeniowym w celu wypłaty odszkodowania lub innego świadczenia na drodze przedsądowej oraz w razie potrzeby - w ramach postępowań sądowych. GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW OSOBOM POSZKODOWANYM W WYPADKACH ZAPEWNIAMY: -pełną obsługę prawną -pomoc w ustaleniu odpowiedzialności i zgromadzeniu dowodów -pomoc w uzyskaniu dokumentacji medycznej ze szpitali, dokumentów z akt Policji, Prokuratury czy Sądów -ocenę skutków wypadku przez lekarzy znajdujących się na listach biegłych sądowych -doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów -weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych -rehabilitację -pomoc psychologa i psychiatry -zadośćuczynienie za doznaną krzywdę z tytułu doznanych cierpień fizycznych i psychicznych -zwrot kosztów leczenia szpitalnego i pozaszpitalnego u wysokiej klasy lekarzy specjalistów -zwrot kosztów zakupu leków, sprzętu rehabilitacyjnego -wyrównanie utraconego dochodu -koszty opieki osób trzecich -zwrot kosztów odpowiedniego lub lepszego odżywiania -zwrot kosztów przejazdów związanych z leczeniem, jak również odwiedzin osób bliskich -w przypadku niezdolności do pracy renta wyrównująca utratę dochodów -w przypadku zwiększonych potrzeb zwrot wydatków ODSZKODOWANIE NAJWYŻSZE Z MOŻLIWYCH Warto pamiętać, że podczas gdy firmy ubezpieczeniowe proponują średnio 700 do 1200 zł za jeden procent uszczerbku na zdrowiu, sądy przyznają nawet 2000 do 6000 zł. Nasze główne atuty: wieloletnie doświadczenie zdobyte w czterech europejskich krajach oraz ponad 70 tysięcy przeprowadzonych spraw, sprawiają, że jak nikt inny wiemy w jaki sposób rozmawiać z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.  GWARANTUJEMY OBSŁUGĘ SPRAWY PRZEZ WYSPECJALIZOWANYCH PRAWNIKÓW Dochodzenie odszkodowań na drodze sądowej jest dla poszkodowanych najbardziej efektywną metodą ich uzyskania. Jesteśmy jedną z niewielu firm odszkodowawczych w Polsce, posiadających własną Kancelarię Radców Prawnych , która zajmuje się świadczeniem usług zastępstwa procesowego w postępowaniach sądowych. Dzięki działaniom Kancelarii mają Państwo szansę na uzyskanie wyższych kwot odszkodowań i innych świadczeń, jeżeli na drodze przedsądowej ich wysokość nie była satysfakcjonująca. Wystarczy krótka wiadomość lub sms z krótkim opisem sprawy, a skontaktuję się z Panem/Panią i omówimy szczegóły. odszkodowaniapodkarpackie@gmail.com tel. 792 180 295
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam fundację rycerz, która oferuje bezpłatną pomoc prawną w walce z ubezpieczycielem. pomagają uzyskać odszkodowanie w przypadku doznania błędów medycznych, wypadku, śmierci bliskiej osoby. wystarczy podać numer w formularzu na ich stronie a doradca odezwie się jeszcze tego samego dnia. ***fundacjarycerz.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sprawdzaliście już EuCO? Oni zajmują się odzyskiwaniem odszkdowań oraz dopłatami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi osobiście pomogła kancelaria ***pcwo.pl/, która znacznie dopłaciła do mojego zaniżonego odskzodowania, które przedstawił mi rzeczoznawca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety często jest tak że firmy ubezpieczeniowe stwarzają problemy  gdy przychodzi do wypłaty odszkodowania lub zaniżają jego wartość. samemu jeżeli nie posiadamy fachowej wiedzy ciężko jest poradzić sobie w rozmowach z ubezpieczycielem. dlatego należy skontaktować się ze specjalistą który ma doświadczenie w takich sprawach , znajdziesz takich specjalistów w  ***odszkodowania123.pl/  . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry, według różnych szacunków około 92% odszkodowań za szkody komunikacyjne, rolnicze i osobowe jest zaniżanych przez ubezpieczycieli. w celu sprawdzenia, czy mogą się państwo ubiegać o rekompensatę, zachęcam do skorzystania z szybkiej i bezpłatnej ekspertyzy, przeprowadznej przez naszych ekspertów. w przypadku stwierdzenia zaniżenia odszkodowania, oferujemy odkup roszczenia. dlaczego warto nam zaufać? cec***ą nas: - brak ukrytych opłat - nasza ekspertyza zawsze jest darmowa. - szybka decyzja - w ciągu 24h wysyłamy decyzję o możliwości dopłaty do odszkodowania - wypłata w ciągu 7 dni - po podpisaniu umowy dopłatę do odszkodowania wysyłamy w ciągu 7 dni - indywidualnie określona wysokość dopłaty - każda sprawa traktowana jest indywidualnie - zero ryzyka - przejmujemy na siebie cały ciężar i ryzyko dochodzenia roszczeń od ubezpieczyciela - po podpisaniu umowy i odebraniu pieniędzy, dochodzimy roszczenia we własnym zakresie, na włsny koszt i ryzyko. po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. z poważaniem, online ekspert polisa plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż tak kiepska jest ta statystyka? Ja wiedziałem  że kolorowo nie jest sam się o tym przekonałem, ale nie sądziłem że aż tak źle to wygląda. W każdym razie na pewno trzeba walczyć, sprawa jest do wygrania tylko trzeba do tego prawidłowo podejść. Ja skorzystałem z pomocy ekspertów z Economist, zostawię wam w razie czego numer do nich - tel. 882 000 883 . Auto było naprawiane gotówko w nieautoryzowanym warsztacie i szkoda była częściowa, wypadek nie z mojej winy, więc zostałem rozpatrzony pozytywnie i poprowadzili w moim imieniu dialogi z ubezpieczycielem. Dokumentacją też się zajęli, tutaj ja w ogóle nie musiałem ingerować; ostatecznie sprawę udało się wygrać i kasę odzyskałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takich sytuacjach najlepiej zgłosić się do EuCO . Oni bowiem pomagają w odzyskiwaniu odszkodwań. Działają w całej Polsce. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Dopłacamy do każdej szkody komunikacyjnej (do 3 lat od zdarzenia), mamy najwyższe stawki i zamykamy sprawę w ciągu 3 dni!! Jeżeli ktoś chce odzyskać swoje pieniądze proszę o kontakt 511-964-007 lub  pomoc@odzyskamyodszkodowanie.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaniżenie odszkodowania najczęściej widać na pierwszy rzut oka jeśli choć trochę orientujemy się w cenach naprawy i części oraz wartości rynkowej swojego auta. w momencie, gdy czujemy się oszukani powinniśmy sprobować odzyskać utracone pieniadze np. sprzedając prawo do szkody np. ja za swoja otrzymałem 1500 zł a w sumie nie była to duża szkoda więc myślę, że warto, ze swojej strony polecam firmę  ******bekerpolska.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście statystyki sa kiepskie, ale można powalczyć o dopłatę. Zlecając to naszym ekspertom oszczędzą Państwo czas i pieniądze. Po więcej informacji zachecam do kontaktu z infolinią pod numerem 781 000 781 lub porozmawiania z naszym konsultantem na stronie polisaplus.pl Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Kasia z Polisa Plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zaszłym roku w sprawie mojego odszkodowania z OC bardzo mi pomogła firma Sagarto. Nic nie musiałem robić. Wszystkim zajęli się za mnie. Sprzedałem swoją szkodę za wyadej mi sie fajną kwotę, pieniadze przyszly, auto naprawione, na wszystko starczyło i tak powinno byc. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo duże doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych ma na pewno EuCO . Nawet własną kancelarię prawną mają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty dopłat do odszkodowań  ***s://***take-care.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli skontaktujesz sie z dobra kancelaria odszkdowawcza, ale taka rzetelna, to Ci pomoga. Ja wspolpracowalam z T&W krakowska i nie zaluje. Są bardzo solidni i profesjonalni. Polecam kontakt!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram ww. też miałam styczność z tą kancelaią w Krakowie po błędzie  chirurga podczas zabiegu..Uzyskali dla mnie odszkodowanie. Porządna kancelaria, warto się skontaktować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kwestii odszkodowań polecam kancelarię  automobile expert. Pomogą odzyskać odszkodowanie takie jakie Ci się należy. Ja skorzystałam z ich usług, gdy ubezpieczyciel zaniżył mi kwotę odszkodowania. Dzięki pomocy ich prawników oraz orzecznika udało się uzyskać większe pieniądze z towarzystwa ubezpieczeniowego. Polecam wszystkim w trudnych sprawach. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że warto zadzwonić do kancelarii Advoco. Odszkodowania to jedna z ich specjalności, kompleksowo pomagają i doradzają najlepsze wyjście. Bardzo przyjaźnie nastawieni do klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...