Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zaniżone Odszkodowanie ? pomoc prawna

Utworzony przez Ingenio, 11 kwietnia 2017 r. o 10:20
Też byłam bardzo zadowolona z pcwo. Szybko się zajeli moją sprawa i przelali pieniądze na konto w ciągu 2 dni od podpisania umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też byłam bardzo zadowolona z pcwo. Szybko się zajeli moją sprawa i przelali pieniądze na konto w ciągu 2 dni od podpisania umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Zajmuję się odkupem szkód komunikacyjnych. Zapraszam do kontaktu  797 971 079
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, sam się przekonałem, jak to jest kontaktować się z ubezpieczycielami. Jak nie masz obstawy w postaci adwokata, a coś się stało to ci tak zaniżą odszkodowanie, że wręcz głowa boli. U mnie cała rodzina robiła zrzutę na ******sangowski.com/sprawy-o-odszkodowania.php, bo mieliśmy przypadek wystąpienia szkody na mieniu. Ubezpieczyciel wstrzymywał się z wypłatą, a jak wypłacił to po prostu grosze. Nic nie było zgodne z umową. Sprawa nawet nie trafiła do wyższych instancji. Wystarczyły dosłownie 2 konkretne pisma i koniec tematu. Kasę w zębach przynieśli. Tyle i pozdrawiam przy okazji.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawie odszkodowań polecam kancelarię automobile expert. Niedawno korzystałam z ich pomocy po wypadku komunikacyjnym  i byłam pod wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu. Skutecznie się wszystkim zajęli i dość szybko otrzymałam odszkodowanie. Naprawdę warto powierzyć im sprawę. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z kolei mogę polecić do tych spraw Omega Kancelarie Prawne. Więcej szczegółów można dowiedzieć się poprzez ich stronę www - ***s://kancelariaomega.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem wypadek drogowy. Znajomy podrzucił mi namiary na firmę Klaims. Co prawda z Siedlec, ale to akurat nie było problemem. Bardzo profesjonalnie podeszli do mojej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoń do 507 507 118, Europejskiego Centrum Odszkodowań w Warszawie i pytaj o odszkodowanie z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej osób uprawnionych. To bardzo popularny problem, że TU obniżają wypłaty, albo kombinują z likwidacją szkody. Głównie ubezpieczenia komunikacyjne obsługują, ale też inne z OC sprawcy, też po wypadkach w robocie, właściwie, co chcesz. Ewentualnie Cię przekierują do kogoś. To jest mój najważniejszy kontakt od lat w Warszawie, co często jeżdżę w celach biznesowych. Już dużo miałem perypetii z ubezpieczalniami i praktycznie zawsze zaniżone kwoty. Tak po prostu funkcjonuje ten rynek. Jak się nie postawisz i nie powalczysz chwilę to nici z kasy. No, ale tak jest wszędzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam pod kątem odszkodowań kontakt z kancelarią Merces (***merces-odszkodowania.pl), która zajmuje się takimi sprawami i ma na tym polu duże doświadczenie więc faktycznie można liczyć na ich pomoc. Poza tym jeśli chodzi o ich doświadczenie ostatecznie decyduje również o tym, że uzyskane odszkodowanie jest faktycznie na dobrym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...