Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbrodnia po sylwestrze

Utworzony przez Praktyk, 2 stycznia 2008 r. o 13:04
Jeśli policja tylko się przyłoży znajdzie zbrodniarza bez trudu.Takiej zbrodni nie da się popełnić bezśladowo.Byle tylko nie wmieszała się polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to straszne, młoda dziewczyna. ja też kiedyś odwiedzałam tą dyskotekę z moim chłopakiem,ostatni raz byliśmy tam rok temu w Sylwestra. i pomyśleś że rok potem ktoś tam zginie, to niewybaczalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne.... co sie dzieje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJę żE ZNAJDą TEGO ZWYRODNIALCA, A TAK WOGóLE TO ZNAM TO MIEJSCE I MOGE POWIEDZIEC ZE TO ZBIOROWISKO ćPUNóW. ZBIERAJA SIE TAM MALOLACI KTORZY SA ALBO PIJANI ALBO NACPANI, GDZIE SA RODZICE PYTAM???? JUZ NIE MOWIAC O OCHRONIARZACH KTORZY LAZA W KOMINIARKACH I ZAMIAST DBAC O BEZ[PIECZENSTWO TO LEJą PAłAKMI W KIBLU, POWINNI ZAMKNąć TO MIEJSCE, A JAK WY MYśLICIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJę żE ZNAJDą TEGO ZWYRODNIALCA, A TAK WOGóLE TO ZNAM TO MIEJSCE I MOGE POWIEDZIEC ZE TO ZBIOROWISKO ćPUNóW. ZBIERAJA SIE TAM MALOLACI KTORZY SA ALBO PIJANI ALBO NACPANI, GDZIE SA RODZICE PYTAM???? JUZ NIE MOWIAC O OCHRONIARZACH KTORZY LAZA W KOMINIARKACH I ZAMIAST DBAC O BEZ[PIECZENSTWO TO LEJą PAłAKMI W KIBLU, POWINNI ZAMKNąć TO MIEJSCE, A JAK WY MYśLICIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dalej upieracie się że kara śmierci dla zwyrodnialców to za dużo? Zabić skórwy***na wraz z rodzi**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć takiego w stodole, wkręcić fiu.. w imadło, dać tempy brzeszczot i podpalić!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAN napisał:
Zamknąć takiego w stodole, wkręcić fiu.. w imadło, dać tempy brzeszczot i podpalić!!! Wyrazy współczucia dla rodziny.
Niestety nawet jak go znajdą to nic mu nie grozi. Zwyrodnialcy sa traktowani przez sady niezwykle pobłażliwie. Okaże się że to niewinny, chory, wrażliwy chłopczyk z dobrej rodziny. A dziewucha jak zwykle sama sobie winna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOZE KONKURENCJA SIE PRZYŁÓZYŁA DO SŁAWY TEGO LOKALU ZBIERANINA GOWNIARZY ZOKLICZNYCH WIOSEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rok temu sam tam byłem na sylwestrze i potem jezdziłem tam jakiś czas.faktycznie przychodziły tam tłumy i pewnie teraz tez tak jest,co można pisać w takiej sytuacji-jak ma mniej lat to mu hu.. zrobią a jak ma wiecej to ,to w sumie tez bo takie mamy prawo i nikt sie za to nie zabiera.najlepiej by było jakby ojciec gdyby się dowiedział kto to był go zatłukł-ale to on by poszedł siedzieć bo takie prawo i już.współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewela ja też tam byłem ro temu.ja jestem za tym żeby zatłuc go albo samochodem przejechać?? co ja mówie szkoda samochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewela napisał:
to straszne, młoda dziewczyna. ja też kiedyś odwiedzałam tą dyskotekę z moim chłopakiem,ostatni raz byliśmy tam rok temu w Sylwestra. i pomyśleś że rok potem ktoś tam zginie, to niewybaczalne
ja też tam byłem rok temu w sylwka-strach pomyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam właśnie w tego sylwestra na Suchej. nie było tak wielkiego tłumu jak czasem bywa. jeżdżę tam czasami i jakoś nie mam problemu. bawię się ze znajomymi i już. ale fakt faktem że trzeba tych deb***i znaleźć i zatłuc. ja dziewczyny nie widziałam. bo i nie znam. bawię się ze swoją ekipą i tyle. wystarczy popatrzeć na niektóre panny. pępek na wierzchu i dekold do pasa. ja nie mówię że tak było z tą Moniką. ale niektórzy przesadzają. kondolencje dla rodziców, rodziny i przyjaciół [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...