Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zbudowali drogę, mieszkańcy zapłacą za wzrost wartości działek

Utworzony przez Rajzer..., 25 lipca 2011 r. o 14:13
Wsrod spoleczenstwa nadal pokutuje nieznajomosc przepisow obowiazujacych w kraju. Jest wszak naturalnym, ze droga zdecydowanie uatrakcyjnila ich posiadlosci! Wartosc posesji z pewnoscia wzrosla o wiele punktow procentowych w porownaniu do sytuacji przed dokonaniem inwestycji. Za wykonanie konkretnej pracy wszyscy ponosimy realny koszt, dlaczego wiec my placimy za cos, co przyniesie koncowa korzysc osob, ktorych mysmy sami wzbogacili? Pytanie jest czysto retoryczne, ale chyba tylko wsrod ludzi z troche szerszym zasobem wiedzy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja mam placic za swoje? Ze niby droge wybudowali? To chyba lepiej kupowac dzialke juz z drogo wybudowano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie k%#@$% wzbogacenie się, pytam? asfalt to już nie jest jakiś tam rarytas, to nie średniowiecze. wodociąg, kanalizacja, asfalt, linia telefoniczna, energetyczna to powinna być norma cywilizacyjna, no ale jak się żyje w tak p$&*!@#@ kraju to wszytko jest możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie wzrosla wartosc dzialek po polozeniu asfaltu ? na pewno wzrosla . dlatego bardzo dobrze ze mieszkancy pokryja czesc kosztow ! Ha ha ha !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce i nogi opadają mieszkańcy wolskiej sami zawiązali komitet budowali kanalizacje wodociągi o telefonach nie wspomnę znaczy wpłacali pieniądze, choć nie musieli, bo to za przeproszeniem zas...ny obowiązek miasta było uzbroić teren i co? Gdzie sie podziały te pieniądze?Przepadły!Inwestycje, które sami wykonali, czyli kanalizacje wodociągi podrożyły wycenę działek a teraz prezydent z łaski położył asfalcik i wyciąga rękę do emerytów, ręcistów no i bezrobotnych, bo i tacy tu mieszkają.Zgoda jest przepis z głębokiej komuny wyrwany tylko, dlaczego w obecnym czasie tak rygorystycznie respektowany opłata wcale nie musiała wynosić, 50% ale od 0 do 50% podziękujmy radnym za to o prezydencie nie wspomnę innych miastach radni nie ustalali max stawek tylko 10%, 30%można sprawdzić.W piśmie od prezydenta dostaliśmy odpowiedź, że odśnieżanie i koszenie trawy, które należy do Urzędu Miasta a które sami wykonujemy to dla własnego dobra i w czynie społecznym a ja sobie pomyślałem, że nie odśnieżajmy nie kośmy trawników przecież płacimy podatki takie same jak inni i należy się nam usługa jak psu buda a zimą może, kto złamie nogę wtedy miasto wybuli odszkodowanie i będzie w porządku jeszcze jedno nie wiem napewno, ale powiedziano, że nie wszyscy na ulicy wolskiej płacą opłatę ---bo np.budynki na rogach wolskiej ze żwirową i innymi poprzecznymi ulicami podobno nie płacą a co im nie zdrożała działka przecież mają asfalt z dwóch stron o matko to ja sie pytam gdzie ta sprawiedliwość?Za torami podobno położono asfalcik w lekkiej technologii uzbrojono teren no i nie płacą opłaty a zresztą na moim osiedlu też położono w lekkiej technologii i ludzie nie płacili już nie pytam o sprawiedliwość, bo jej nie ma na koniec zapytam?Albo nie!!!Poinformuję wszystkich, którzy mówili i pisali o byłym kandydacie na prezydenta miasta BP wyrzuconego ze struktur partii PO, że pochodzi z nikąd nie!!!On mieszka na mojej ulicy WOLSKIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo są nam potrzbne fundusze na podwyżki wynagrodzeń,trzynastki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to jest beznadziejne. co to za dobro - asfalt? ciekawe czy tyak od wszystkich mieszkancow w Bialej rowno pobieraja za asfalt, czy tylko teraz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy ul. Akademickiej planują zbudować maszt telefonii komórkowej - więc s[podziewam się, że miasto wypłaci odszkodowania za spadek wartości pobliskich posesji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...