Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zdobyli nowe kwalifikacje zawodowe

Utworzony przez ja, 12 lutego 2008 r. o 09:57
I znowu ten Kopciewicz. Samoobrona dobrze się zadomowiła w tym OHP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego że z Samoobrony? Skoro go jeszcze trzymają to musi być dobrym fachowcem. Albo zmienił opcję polityczną, np. zapisał się do PO lub PSL. I wszystko gra. Bo w końcu o stołek tzzeba walczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeglądam fora "dziennika" bo zrobiło się słynne w naszym środowisku. Ze względu na szacunek do człowieka którego znam jeszcze ze Szczecina, nie będę wypowiadać się na chełmskim forum. Piszecie enigmatycznie, poszczekujecie na siebie, dajecie się sprowadzić do poziomu ludzi których krytykujecie. Zapominacie że informacje te są upublicznione. Dlatego ja wyjaśnię o co chodzi. Z "aparatczyków OHP oczyściło się samo w 1990 roku. Od tej pory ciężko pracowaliśmy na to, aby stworzyć nowoczesną, odpowiadającą współczesnym wymaganiom firmę. Kosztem naszych wynagrodzeń rozbudowywaliśmy struktury tworząc od podstaw działalność nakierowaną na rynek pracy. Staliśmy się poważną instytucją, znaczącą w systemie instytucji rynku pracy. Dwa lata temu Ministerstwo Pracy "przejęła" Samoobrona, od tej pory zaczęły dziać się rzeczy paranormalne. U nas np. przyszedł pewnego dnia człowiek i powiedział - "mnie przysyła tu partia i od dzisiaj jestem Komendantem Wojewódzkim", po czym zaczęły niknąć wakaty, następnie zwolnienia i zatrudnianie ludzi z "namaszczenia" partii (oczywiście samoobrony). I KTO TU JEST "APARATCZYKIEM"???? - to oczywiście pytanie retoryczne. Po wymianie kadr przyszedł czas na podniesienie sobie wynagrodzeń - z nieco ponad 2000 brutto, Komendanci Wojewódzcy podnieśli sobie do 6000. To oczywiste przecież należało płacić haracz Samoobronie. PUTAM JESZCZE RAZ - KTO TU JEST "APARATCZYKIEM"????!!!! Czytając chełmskie forum można dość do podejrzenia graniczącego z przekonaniem, że znaczną część wypowiedzi formułował sam (opisywany i tutaj) Kopciewicz. Pobieżna lektura internetu, wyłania z mgły niewiedzy tą postać. Otóż mamy tu do czynienia z wzorcowym przedstawicielem "aparatczyka", ślepo posłusznego poleceniom partii, do tego jeszcze o zmiennych poglądach - sympatyk Samoobrony, po porażce tej partii natychmiast wstępuje do PIS, aby zachować chociaż namiastkę stanowiska (odwołany z Komendanta Wojewódzkiego i powołany na jego zastępcę). Jak czytam wypowiedzi "w stylu" "robi porządki" to dochodzę do przekonania że ludzie ci albo kłamią "jak z nut", albo też wierzą w to co mówią, to świadczyłoby o tym, że są fanatykami. Do czego prowadzi fanatyzm wie każdy Polak. Rozmawiając ze znajomymi z firmy z całej Polski, często powtarza się to samo pragnienie, jedyne co nast. trzyma w tej pracy (ok. 1000 zł. wynagrodzenia, wykształcenie wyższe) to pespektywa obejrzenia na własne oczy jak ludzie ci są odwoływani. I nie wiem co powstrzymuje Rząd przed tym uzasadnionym posunięciem. Przecież ich działalność doprowadzi do upadku OHP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...