Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął robotnik pracujący przy drodze, wjechał w niego bus

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2019 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Typowy przedstawiciel gatunku "lubię zapier**lać", tudzież "żyję po to by zapier**lać"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jeżdżę szybko, ale bezpiecznie". "Nosił wilk razy kilka- ponieśli i wilka", tym razem do więzienia, bo niby on nie chciał, a zrobiło się samo. Czy na pewno samo?. Moim zdaniem - brak wyobraźni za kółkiem to taki sam stan co zawartość alkoholu 0,2 do 1,0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pindrl. Jechałem tamtędy z godzinę wcześniej. Byli super oznakowani i nie sposób było ich nie zauważyć. Do tego padał deszcz więc było ślisko. Wystarczyło zwolnić....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
policja powinna w takich sytuacjach sprawdzać telefon i jeśli był używany w tym czasie to dowalić 2 lata dodatkowo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cymbał zabił człowieka jakby nie mógł jechać wolniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za celowe użycie auta jako narzędzia zbrodni - co najmniej 20 lat . Karać trzeba a nie udawać że się karze . 4 lata po 2 o warunkowe i to jest kara . Bucha ,ha ha ha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Za celowe użycie auta jako narzędzia zbrodni - co najmniej 20 lat . Karać trzeba a nie udawać że się karze . 4 lata po 2 o warunkowe i to jest kara . Bucha ,ha ha ha ." - technicznie trzeba by podniesc podatki. Taki jest cel zbierania podatkow - budowa wiezien. Pozatym pomysl mi sie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"policja powinna w takich sytuacjach sprawdzać telefon i jeśli był używany w tym czasie to dowalić 2 lata dodatkowo... " i po to amerykanie w Polsce, zeby sie upewnic ze zaplacisz za pobyt ktorego sie domagasz dla czlowieka he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinę zmarłęgo Pana lub osoby znające zmarłęgo 57-latka bardzo proszę o kontakt kwolczek.a@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napewno nikt nie chcial specjalnie zabic czlowieka ... Nikt nie wie co nas w zyciu czeka. Wiadomo szkoda czlowieka wspolczuje rodzinie .. Ale te wasze glupie komentarze to mu nie pomogą zycia mu nie przywroca.. Wiec tutaj nie piszcie glupot  I sami uwazajcie na drogach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy przez jazde za szybko moze zabic czlowieka . napewno nie zrobil tego specjalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierujacy peugeotem stracil panowanie nad pojazdem na zakrecie wpadl w poslizg i uderzyl w pracownika ktory znajdowal sie po drugiej stronie jezdni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tregedia. Widziałem te roboty chwilę wcześniej:( Z jakiej miejscowości był ten Pan co zmarł? Gdzieś od nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogowy morderco. Co teraz powiesz ? oby cię sumienie zeżarło bo na sądy nie ma co liczyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem innego zdania niż większość tu komentujących - autorowi artykułu zarzuciłem że pisał bez zapoznania się z faktami i ...... iiiiiiiiiiiiiiiiii i juz mojego komentarza nie widzę . Mają w tej gazecie lepszych cenzorów/moderatorów niż za Jaruzelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...